Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

Смілянська прокуратура не має повноважень, щоб вплинути на самоврядування у Смілі

2020 08 21 prokur

 

20 серпня на офіційному сайті Смілянської місцевої прокуратури розглянуто дали відповідь на звернення, викладене у листі голови Смілянської міської організації ветеранів України Якушенка М.Т., опублікованому у газеті «Сміла» від 19.08.2020.
Органи прокуратури здійснюють свої повноваження у межах та компетенції, визначених Конституцією України, Законом України «Про прокуратуру», чинними нормативно-правовими актами.
Щодо надання оцінки законності рішень Смілянської міської ради повідомляємо про те, що статтею 131-1 Конституції України визначено, що в Україні діє прокуратура, яка здійснює функції з підтримання публічного обвинувачення в суді, організації і процесуального керівництва досудовим розслідуванням, вирішення відповідно до закону інших питань під час кримінального провадження, нагляд за негласними та іншими слідчими і розшуковими діями органів правопорядку та представництва інтересів держави в суді у виключних випадках і в порядку, що визначені законом.
Відповідно до Закону України «Про прокуратуру» у органів прокуратури відсутні повноваження щодо проведення перевірок у порядку нагляду за додержанням і застосуванням законів, у тому числі щодо органів державної влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій їх посадових і службових осіб.
Нормативні документи Смілянської міської ради можуть бути оскаржені зацікавленими особами в порядку адміністративного судочинства.
Водночас, повідомляємо, що факт невиплати заробітної плати працівникам медичних установ міста перевіряється у рамках кримінального провадження, яке розслідується слідчим управлінням Головного управління Національної поліції в Черкаській області.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

 

 

Про картоплю, яку вирощують українці   

 

Ліна Тесленко

Tuslenko

 

Про розклад уроків у школах і притомність чиновників Міністерства освіти

 

Григорій КОНДРАТЕНКО

 

 

 

Про 40-річчя коледжу 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Нагородили смілян, які надавали спонсорську допомогу спортсменам

24 вересня 2020, 17:30

2020 09 22 mecunat

На церемонії «Герої спортивного року-2019» нагородили та подякували нашим смілянам, які у 2019 році надавали посильну благодійну підтримку спортсменам.


Цікаво
Чому бобові варто їсти кожного дня

24 вересня 2020, 18:31

 2020 09 19 bobu

 Бобові – це доступні та популярні у всьому світі поживні продукти. Вони відрізняються універсальністю і різноманіттям способів приготування.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна