Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

Згадали, як створювалось і розвивалося Смілянське АТП-17128

2020 08 07 ATP1

 

Смілянське АТП-17128 було збудоване руками самих працівників у шістдесятих роках. Для нього була виділена територія колишнього шлакоблочного заводу, від якого залишились самі руїни. Щоб створити належну виробничу базу, майстерню з рядом цехів, механізовану мийку, автопрофілакторій, люди працювали після змін. А ще вони брали активну участь у зведенні житлових будинків, де й отримували безкоштовно квартири.
А вже в середині семидесятих років Смілянське АТП складалося з трьох колон, у тому числі й Кам’янської, мало чисельний рухомий склад, посідало лідируючі позиції в системі пасажирських перевезень України. За високі показники в роботі працівники відзначалися преміями, путівками тощо. А, приміром, наша молодіжна бригада, яка в 1988 році зайняла перше місце в республіканському змаганні, була премійована легковими автомобілями.
Велику роль в економічному розвитку підприємства відіграв Смілянський радіоприладний завод, на якому в середині 1970-их років працювало близько 15 тисяч осіб — жителів Сміли і навколишніх сіл. Саме завдяки щоденному перевезенню цих людей нарощувався пасажиропотік, а отже, збільшувалися прибутки нашого АТП. Окрім того, для стабільного перевезення такої кількості людей ми отримали централізованим постачанням, яке тоді практикувалося на державному рівні, й два великомісні автобуси, що дозволило збільшити кількість пасажирів і позитивно вплинуло на фінансовий стан автопарку. Відтак у нас з’явилися можливості для подальшого розвитку. За короткий час ми збудували новий адміністративний корпус з усіма комунікаціями, кабінети спецмедслужби, їдальню, яка працює й дотепер і є єдиним закладом громадського харчування серед АТП, які діють у райцентрах. А при їдальні було створено ще й невеликий магазин, в якому наші працівники могли придбати продукти харчування, не витрачаючи час на відвідування після роботи інших торговельних закладів. Було збудованого також додатковий бокс для великомісних автобусів для їх ремонту й технічного обслуговування.
А потім почалися складні дев’яності роки з їх економічною й соціальною кризою. Але Смілянське АТП-17128 вистояло й у цих випробуваннях. І коли в ті роки в Україні майже повністю зупинилася вся галузь пасажирських перевезень, ми почали накатувати нові маршрути.
Слід сказати, що завдяки злагодженим діям колективу, підприємство ніколи не зупинялося, а навпаки — нарощувало свої потужності, поповнювало свій рухомий склад. Приміром, кілька років тому вони придбали три ПАЗи великої місткості. До того ж — не в кредит, а завдяки зекономленим коштам.
На сьогодні Смілянське АТП обслуговує 5 маршрутів у місті та 9 маршрутів у районі. На місто виїжджають 23 автобуси, на район – 13 автобусів.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Віталій Чепінога

 

 

Про картоплю, яку вирощують українці   

 

Ліна Тесленко

Tuslenko

 

Про розклад уроків у школах і притомність чиновників Міністерства освіти

 

Григорій КОНДРАТЕНКО

 

 

 

Про 40-річчя коледжу 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Нагородили смілян, які надавали спонсорську допомогу спортсменам

24 вересня 2020, 17:30

2020 09 22 mecunat

На церемонії «Герої спортивного року-2019» нагородили та подякували нашим смілянам, які у 2019 році надавали посильну благодійну підтримку спортсменам.


Цікаво
Чому бобові варто їсти кожного дня

24 вересня 2020, 18:31

 2020 09 19 bobu

 Бобові – це доступні та популярні у всьому світі поживні продукти. Вони відрізняються універсальністю і різноманіттям способів приготування.


Афіша
20 вересня сміляни можуть поспілкуватися з письменницею, яка отримала відзнаку «Коронація слова – 2020»

19 вересня 2020, 11:38

20 вересня о 17.30 відбудеться онлайн-зустріч із Анною Софіна