Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Підсумки першого дня мітингу медичних працівників Сміли

2020 07 28 prodovgena

 

Цей понеділок медичні працівники нашого міста розпочали із організованого мітингу, адже у них немає вже сил терпіти і працювати без зарплати, виживати на позичені гроші.
Які ж результати мітингу? А їх немає!
Мітингували гарно, але не було перед ким – міський голова, незважаючи на попередження про акцію, поїхав із Сміли. З медиками і активістами спілкувались ті люди, які ні до Сміли, ні до вирішення цих проблем не мають ніякого відношення.
Депутати від міської фракції ВО «ЧEРКАЩАНИ», які були присутні на мітингу і підтримують медиків, так прокоментували цю ситуацію:
- Міський голова вкотре пошив усіх у дурнів – і активістів, і депутатів, і смілян. Його на місці не було. Від виконавчого комітету міської ради був присутній один заступник Павло Кондратенко. Був Віктор Федоренко, але хто він тепер такий? Він вже не секретар, нічого не вирішує. Він звичайний депутат, - сказав Віктор Лихолай. – Також до активу вийшов Павло Смоліков. А це хто такий? Він нібито виконує обов’язки першого заступника. Але такої посади немає ніде. Міський голова не виставляв його кандидатуру на погодження з депутатами. До того ж Павло Смоліков зганьбився тим, що посмів ображати жителів нашого міста, брудно обзивав шанованих у нашому місті медиків! Геть Смолікова з посади і геть із Сміли – це ще один лозунг сьогоднішнього мітингу. Поки Смоліков не поїде з міста – діалогу з владою не буде! Депутати не голосували за нього на сесії. От і виходить, що не було кому вийти до медиків. Мітингувальники говорили з тими людьми, які не мають ніякого відношення до Сміли.

- Павло Смоліков знову усіх ображав, ледве не ліз битися. Що він може зробити для нашого міста? Він навіть права підпису немає. Він ніким не вповноважений на виконання обов’язків заступника, - говорить голова фракції Анатолій Стригун. – Таким чином знову вводять медиків в оману. Гроші, які були виділені на конкретні статті – на пільгові ліки, на комуналку – були зняті на виконкомі на зарплату медикам. Тепер міський голова через сесію хоче узаконити дії виконкому, щоб уникнути кримінальної відповідальності. Щоб перекласти свою вину на депутатів – на колективну відповідальність, якій не можна приписати кримінальну відповідальність. Таким чином Олексій Цибко лише вганяє місто у ще більший колапс.

- Рішення про виплату зарплати медикам, проголосоване більшістю депутатів уже лежить у загальному відділі міської ради. Але воно досі не підписане міський головою, бо він намагається показати волю депутатів як незаконне зібрання, - пояснює Ольга Нікітченко. – Що ж це виходить? Що міський голова хоче сам одноосібно керувати містом, хоче сам все зробити. Але завдяки закону він не може так вчинити і йому доведеться дослухатись до думки більшості депутатів.

- Як тільки міський голова підпише вже проголосоване рішення – медики відразу отримають гроші. І не треба буде проводити непотрібні сесії, де вони намагаються відгородити себе від незаконних рішень, щоб зняти із себе кримінальну відповідальність.
Насправді Олексій Цибко думає не про медиків, а про себе: як уникнути кримінальної відповідальності за те, що так керував містом і наробив дурниць на виконкомі, - переконаний Віктор Лихолай.
Мітинг медиків продовжиться завтра, у вівторок, 28 липня, о 10.00 на площі перед Будинком рад.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

 

Під час морозів треба захистити тварин

Андрій БАЄВ

 

Про мітинги підприємців за свої права

Володимир ДОРОШЕНКО

 

 

Про перші кроки влади у цьому році

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
У наших лісах порахують диких тварин

15 січня 2021, 17:31

2021 01 12 tvarunu

У лісах області розпочинається облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин.


Цікаво
80-річна черкащанка Антоніна Ткачук потрапила до рейтингу кращих легкоатлетів України 2020 року

15 січня 2021, 18:30

2021 01 11 sport

Федерація легкої атлетики завершила голосування за найкращих в українській легкій атлетиці за підсумками 2020 року. За результатами голосування 80-річна черкащанка Антоніна Ткачук стала найкращою легкоатлеткою у категорії “Мастерс”.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке