- Деталі
-
24 липня 2020, 09:29

Станом на 23 липня лабцентр провів 652 ПЛР-дослідження, позитивні з яких - 17. COVID-19 підтвердили в 6 жителів Черкас, 3 - Золотоніського району, 5 - Маньківського району, 1 - Звенигородського району, 1 - Смілянського району та 1 - Умані.
Про це повідомляє головний медик області Лариса Кошова.
Загалом з початку пандемії в нашій області зареєстровано 870 фактів інфікування коронавірусом На стаціонарному лікуванні в медичних закладах області нині перебуває 27 осіб:
24 - у Черкаській міській інфекційній лікарні;
3 - в Уманській міській лікарні.
На амбулаторному лікуванні вдома перебуває 134 особи.
Одужали від коронавірусу ще 19 осіб. Загалом здолали хворобу 674 жителі області.
Летальних випадків - 35.
«Контроль за дотриманням режиму самоізоляції здійснюється за допомогою мобільного додатка “Дій вдома”. У будь-який час доби від того, хто перебуває на самоізоляції, додаток може запросити фото, яке підтверджує дотримання режиму, а також геолокацію мобільного телефону в момент фотографування. У разі невідповідності геолокації чи фотографії за допомогою мобільного додатка до органів Національної поліції надсилається повідомлення про випадок порушення умов самоізоляції», – наголошує Лариса Кошова.