Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Головні лікарі Сміли розповіли владі про найбільші проблеми міської медицини

2020 07 10 med

 

Після того, як Сміла знову прославилась на всю Україну, цього разу через невиплату зарплат медикам, міська влада зрозуміла, що треба займатися ще й медициною. До всіх наших постійних проблем – опалення, водопостачання та дороги – додалися ще й негаразди в галузі охорони здоров’я.
У всій країні впроваджується медична реформа, а наше місто з багатьох причин відстало від цих нововведень і поки що не справляється із змінами.
Тож 8 липня міська влада організувала робочу нараду з керівниками медичних закладів. На нараді міський голова представив в.о. начальника відділу охорони здоров’я на період хвороби Миколи Стуженка - Сергія Юрчика.
Керівники медичних закладів проінформували міського голову про існуючи проблемні питання у закладах охорони здоров'я. Головний лікар міської лікарні Микола Стогній зазначив, що першочергове завдання – виділення міською радою коштів на харчування хворих. На даний час адміністрація лікарні провела переговори з приватними підприємцями, які надають послуги з харчування в лікарні, та досягнуто домовленості щодо надання послуг у борг. Наступне завдання – проведення поточного ремонту у харчоблоці, сама міська лікарня вже за отримані благодійні кошти та внески закупила нову електроплиту.
Головний лікар стоматологічної поліклініки Олег Тригубчак проінформував про необхідність заміни старого обладнання. Мінімальна ціна нового крісла складає 49 тис. грн, а таких потрібно шість. Працівники поліклініки своїми силами розпочали ремонт стерилізаційної кімнати, але для виконання всього об’єму робіт потрібно біля 120 тис. грн. і до початку серпня потрібно виконати ці роботи. З 1-го серпня поліклініка переходить на надання платних послуг, але необхідно вирішити питання щодо фінансування обслуговування пільгових категорій населення (учасники бойових дій, ліквідатори аварії на ЧАЕС, матері-героїні, інваліди І та ІІ груп).
Міський голова також запросив на нараду депутата обласної ради-помічника народного депутата України Сергія Рудика - Валентину Далібожак з метою допомоги у вирішенні питання щодо розблокування роботи міської ради з боку депутатів міської ради від партії "Українське об'єднання патріотів - УКРОП" і на пленарному засіданні міської ради все ж таки прийняти рішення щодо виплати заробітної плати медичним працівникам, - про це інформують на сайті міської ради.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юрій СТУДАНС

 

Про здачу в оренду комунального майна

 

Тетяна КАРЛО

Про те, що заклади освіти тепер незалежні та автономні

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Сьогодні не буде води у Центрі, на Загреблі і на Горі

27 січня 2021, 09:00

2021 01 27 voda

КП"ВодГео" повідомляє , що 27 січня, у період з 8.00 - 18.00, працівниками ПАТ "Черкасиобленерго" будуть проводитися ремонтні роботи на 10 кВ. лінії Білозір‘я «12».


Цікаво
П'ять місяців до старту продажу землі. Регіони, в яких ціна буде найвищою (список)

26 січня 2021, 18:30

2021 01 21 zeemmlyz

Найдорожча земля у Черкаській області, а найдешевша – в Житомирській


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке