Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Перевірено роботу 16 соціальних робітників

2020 06 18 slyzba

 

Днями завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру Людмила Жук разом із соціальним працівником Оленою Демиденко здійснили перевірку надання послуг в умовах карантину соціальними робітниками сіл.
Зокрема, вони відвідали села Мельниківку, Самгородок, Макіївку, Буду-Макіївку, Малосмілянку, Сердюківку, Тернівку, Попівку, Плескачівку, Шевченко, Залевки, Сунки, Миколаївку та Ковалиху, де соціальними робітниками працюють Юрій Зелений, Галина Думаленко, Таїсія Бойко, Людмила Рибалко, Оксана Пожар, Олена Валявська, Галина Одородько, Тетяна Смаглій, Ніна Клименко, Оксана Сліпченко, Лариса Подвіженко, Наталія Дудник, Любов Кочерженко, Тетяна Хоменко, Оксана Швидка та Валентина Герасимів.
Всього було перевірено роботу 16 соціальних робітників, відвідано 59 одиноких непрацездатних громадян похилого віку та 11 одинокопроживаючих.
На час перевірки всі працівники знаходилися на робочому місці згідно з маршрутними листами. Послуги одиноким непрацездатним громадянам надавалися в повному обсязі згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між територіальним центром та одинокими.
Соціальні робітники оперативно провели роботу по оформленню субсидії підопічним та забезпеченню їх дровами, всі їхні питання та проблеми вирішувалися своєчасно.
У період карантину соціальні робітники продовжують працювати у посиленому режимі, забезпечують підопічних всім необхідним– продуктами харчування, предметами першої необхідності, медикаментами та здійснюють оплату комунальних послуг.
Адміністрація та профком територіального центру подбали про безпеку праці соціальних робітників у період карантину, провели інструктаж, як вберегтися від коронавірусу на робочих місцях. Тому вони відвідують обслуговуваних в захисних масках, рукавицях, з дезінфектором, дотримуються дистанції та дбають про особисту гігієну.
Всі одинокі тепло відгукувалися про роботу соціальних робітників та щиро дякували за якісне та своєчасне надання соціальних послуг.

 

Галина Кравченко, директор територіального центру соціального обслуговування

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Сергій АНАНКО

 

Про вимушене підняття податку

  

Юрій НЕЧИПОРЕНКО

 

Про важку ситуацію у смілянському бізнесі

 

Наталія Д’ЯЧЕНКО

 

Про штрафи за полив городів

 

 
 
Політика
На сесії міської ради розглянули більше 100 питань і заслухали звіт начальника поліції

24 березня 2021, 14:51

2021 03 24 sesiya0Сьогодні відбулась чергова 11-та сесія Смілянської міської ради.


Економіка
Дефіцит міського бюджету складає майже три мільйони гривень

14 червня 2021, 10:29

За 5 місяців 2021 року дефіцит міського бюджету складає 2,9 мільйонів гривень


Суспільство
Намічається серйозна битва за посади директорів шкіл у Смілі

14 червня 2021, 11:30

2021 06 14 direktor17 червня відбудеться конкурс на заміщення вакантних посад директорів чотирьох закладів загальної середньої освіти: школи №10, №15, гімназії ім. В.Т. Сенатора та ліцею "Лідер".


Цікаво
У Чорнобильській зоні народилися лошата

13 червня 2021, 15:45

2021 06 12 loshataНа днях табун коней з 12 особин помітили на північній окраїні міста Чорнобиль


Афіша
Сусіди запрошують на культурологічний фестиваль “Kamianka Music Fest”

09 червня 2021, 15:25

2021 06 03 festЧетвертий щорічний культурологічний фестиваль просто неба “Kamianka Music Fest” проходитиме 19-20 червня як завжди в місті Кам’янка