Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Перевірено роботу 16 соціальних робітників

2020 06 18 slyzba

 

Днями завідуюча відділенням соціальної допомоги вдома територіального центру Людмила Жук разом із соціальним працівником Оленою Демиденко здійснили перевірку надання послуг в умовах карантину соціальними робітниками сіл.
Зокрема, вони відвідали села Мельниківку, Самгородок, Макіївку, Буду-Макіївку, Малосмілянку, Сердюківку, Тернівку, Попівку, Плескачівку, Шевченко, Залевки, Сунки, Миколаївку та Ковалиху, де соціальними робітниками працюють Юрій Зелений, Галина Думаленко, Таїсія Бойко, Людмила Рибалко, Оксана Пожар, Олена Валявська, Галина Одородько, Тетяна Смаглій, Ніна Клименко, Оксана Сліпченко, Лариса Подвіженко, Наталія Дудник, Любов Кочерженко, Тетяна Хоменко, Оксана Швидка та Валентина Герасимів.
Всього було перевірено роботу 16 соціальних робітників, відвідано 59 одиноких непрацездатних громадян похилого віку та 11 одинокопроживаючих.
На час перевірки всі працівники знаходилися на робочому місці згідно з маршрутними листами. Послуги одиноким непрацездатним громадянам надавалися в повному обсязі згідно індивідуальних планів та договорів, укладених між територіальним центром та одинокими.
Соціальні робітники оперативно провели роботу по оформленню субсидії підопічним та забезпеченню їх дровами, всі їхні питання та проблеми вирішувалися своєчасно.
У період карантину соціальні робітники продовжують працювати у посиленому режимі, забезпечують підопічних всім необхідним– продуктами харчування, предметами першої необхідності, медикаментами та здійснюють оплату комунальних послуг.
Адміністрація та профком територіального центру подбали про безпеку праці соціальних робітників у період карантину, провели інструктаж, як вберегтися від коронавірусу на робочих місцях. Тому вони відвідують обслуговуваних в захисних масках, рукавицях, з дезінфектором, дотримуються дистанції та дбають про особисту гігієну.
Всі одинокі тепло відгукувалися про роботу соціальних робітників та щиро дякували за якісне та своєчасне надання соціальних послуг.

 

Галина Кравченко, директор територіального центру соціального обслуговування

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Наталія ДЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про те, чому у Смілі немає води

 

 

Костянтин Проценко

Protsenko

 

Про нехтування правилами безпеки на воді 

 

Юлія Фомічова

Fomichova

 

Про те, як не стала жертвою шахрайства

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Голова обласної ради Анатолій Підгорний привітав прикордонників Оршанця

02 липня 2020, 17:22

2020 07 02 pruvit

Депутат обласної ради від ВО «ЧЕРКАЩАНИ» Анатолій Підгорний привітав Головний центр підготовки особового складу державної прикордонної служби України імені генерал-майора Ігоря Момота із 28 річницею від дня заснування.


Цікаво
Найстаршій гімнастці світу 95 років

01 липня 2020, 18:29

2020 06 30 gimnast

Найстарша гімнастка у світі німкеня Йохана Кваас у свої 86 виступила на аматорських змаганнях в Італії і вписала своє ім'я у "Книгу рекордів Гіннеса".


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.