Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

У Смілу приїжджав голова Федерації профспілок, щоб врегулювати скандал із медиками

2020 06 10 profspilka

 

Міський голова Олексій Цибко разом зі своїм заступником Павлом Кондратенком за участю голови Федерації профспілок Черкаської області Петра Шевченка відвідали і міську поліклініку, щоб зустрітися з медиками та обговорити і вирішити ситуацію з виплатою заробітної плати медичним працівникам Сміли.
Основною темою розмови було питання фінансування медичної галузі за рахунок міського бюджету. Міський голова подякував медикам за самовіддану працю в умовах пандемії та наголосив, що одним із головних завдань влади є забезпечення жителів міста якісними медичними послугами, що надаються кваліфікованими спеціалістами.
За інформацією керівників медустанов, додаткова потреба у фінансуванні закладів охорони здоров’я міста до кінця року складає 18 мільйонів гривень на виплату заробітної плати. Міністерство охорони здоров’я у порівнянні з минулим роком зменшило фінансування, припинивши надання субвенцій, що передбачено проведеною медичною реформою.
На даний час міськими закладами охорони здоров’я, внаслідок відсутності необхідного обладнання та з інших причин, не укладено достатньої кількості договорів з Національною службою здоров’я України про надання медичних послуг, що в свою чергу не дає можливості для забезпечення оплати праці медичних працівників.
Наразі, для додаткового надхоження коштів, медичними закладами подані на затвердження пакети тарифів на послуги, які не ввійшли за договорами, укладеними з НЗСУ.
Олексій Цибко сказав, що у бюджеті віднайшли кошти на зарплату медикам. Але щоб їх виділити, необхідно провести законну сесію міської ради. тож Голова федерації профспілок Черкащини Петро Шевченко також звернувся до депутатів міської ради щодо забезпечення кворуму для проведення сесії та вирішення питань життєдіяльності міста.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Валерій ДОЛМАТОВ

dolmatov

 

Про потребу перейти на водопостачання за графіком

 

Олексій ДАВИДЕНКО

Davudenko

 

Про недопущення водопостачання за графіком

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про забруднення річки Тясмин і скиди від КП «ВодГео»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Члени виконкому попросили у Черкаської ОДА 400 тисяч гривень на воду (відео)

03 липня 2020, 17:24

2020 07 03 zvernСьогодні, 3 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли 10 членів виконкому.


Цікаво
Поради психолога: як людина проявляє себе в дрібницях – такою вона і є!

03 липня 2020, 18:25

2020 06 15 psuxolog

Сьогодні ви познайомитеся з талановитим психологом і бізнес-тренером Наталею Грейс. Наталя написала книгу «Закони Грейс», в якій сформулювала ряд закономірностей, які допомагають стати трохи мудріші. Ви можете ознайомитися з деякими з них


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.