Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

Банер Сміла ЮА

 

Стрічка новин

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

 

710 60 без адреси

 

Міська влада назвала головну причину невиплати зарплати медикам Сміли

2020 06 10 zp

 

Міський голова Олексій Цибко вважає, що основна причина невиплати заробітної плати працівникам полягає в тому, що медичні заклади не у повному обсязі уклали договори з НЗСУ, як передбачалось медичною реформою і не можуть забезпечити себе зарплатою. Щодо незадовільної реалізації медичної реформи у м.Сміла є питання до керівника відділу охорони здоров’я Миколи Стуженка.
Керівник міської поліклініки Валентина Покотиленко проінформувала, що протягом 2,5 місяців карантину фактично не було прийому хворих, а профілактичні огляди розпочалися лише з 1 червня.
Міський голова наголосив, що незважаючи на наявність в міському бюджеті коштів, передбачених затвердженими програмами на підтримку медичних закладів, провести їх виплату без проведення сесії міської ради неможливо, що робить містян заручниками ситуації.
Олексій Цибко повідомив, що на 11 червня призначено продовження чергового засідання сесії міської ради та наступна сесія. Серед інших питань, що потребують нагального вирішення, до порядку денного позачергової сесії включені питання про виділення коштів на утримання медичних закладів, оплату пільгових ліків та виплату заробітної плати працівникам комунальних медичних установ міста, - проінформували у міській раді для сайту Сміла.ua 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Орися ДЕМСЬКА

 

Про іспит на рівень володіння державною мовою

 

Тетяна ТРУШКОВА

 

Про підвищення якості природничо-математичної освіти

  

Наталя НІКОЛАЄВА

 

Про харчування та дієти для схуднення

 

 

 
 
Політика
Сьогодні на сесії депутати обговорювали скандал із конкурсом на посади керівників закладів культури Сміли

19 липня 2021, 13:26

2021 07 19 sesiya19 липня відбулась 19-та позачергова сесія міської ради. І хоча на порядку денному стояли питання щодо ліквідації відділу охорони здоров’я, депутати більше обговорювали нещодавній конкурс на посади керівників закладів культури міста


Економіка
Управління ЖКГ Сміли витратило майже три мільйони гривень

01 серпня 2021, 12:57

2021 07 29 gkgЗа перші 6 місяців 2-21 року капітальні видатки по управлінню житлово-комунального господарства виконавчого комітету Смілянської міської ради проведені у сумі 2 мільйони 876,5 тисяч гривень.


Суспільство
У смілянському терцентрі провели опитування і похвалили самі себе

01 серпня 2021, 14:21

Територіальний центр функціонує для здійснення соціального обслуговування та надання соціальних послуг громадянам похилого віку та особам з інвалідністю


Цікаво
Як чоловіку отримати оплачувану відпустку при народженні дитини – пояснення Мін’юсту

01 серпня 2021, 15:53

2021 08 01 vidpustkaСкористатися додатковою оплачуваною 14-денною відпусткою можна впродовж 3 місяців з дня появи на світ малюка.


Афіша
ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ ТА ФОТОГРАФІЙ «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?», приурочений до 30-ї річниці Незалежності України

28 липня 2021, 12:32

2021 07 28 malunokУправління освіти пропонує смілянським учням і навіть дошкільнятам взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків і фотографій «ЩО ДЛЯ МЕНЕ УКРАЇНА?».