Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Віктор Федоренко надав неправдиві свідчення і ввів усіх в оману, - вважають депутати від ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

2020 06 03 sekretar

 

Обговорення вчорашніх подій на сесії міської ради продовжуються. Ця ситуація викликає багато запитань і з’являються нові факти.
У міській раді вималювались дві чіткі групи депутатів: депутатська більшість, яка має 20 голосів і є опозиційною до міської влади, та команда міського голови, яка нараховує 11- 12 депутатів. У Смілі всього 36 депутатів. Інші міські обранці, на жаль, не можуть зараз працювати за станом здоров’я або через певні життєві обставини.
Двадцятиосібна більшість депутатів вчора провела сесію міської ради. Шляхом таємного голосування депутати ухвалили рішення – достроково припинити виконання обов’язків секретаря міської ради Віктора Федоренка.
Проте сьогодні зранку відділ забезпечення роботи міської ради не працював і депутати не могли занести у секретаріат та офіційно зареєструвати рішення вчорашньої сесії. Обранці вважають, що Олексій Цибко і Віктор Федоренко знову перешкоджають професійній діяльності депутатів.
Ще виникло таке цікаве запитання: чому 31 березня 21 депутат міської ради, серед яких міська фракція ВО «ЧЕРКАЩАНИ», підписалися під зверненням до міського голови щодо виконання судового рішення про Віктора Федоренка, а вже через два місяці, 2 червня, 20 депутатів і ВО «ЧЕРКАЩАНИ» голосують за дострокове припинення діяльності Віктора Антоновича???
Депутати від «ЧЕРКАЩАН» пояснили: ми написали звернення до міського голови про те, що Федоренком В.А. були надані нам неправдиві пояснення щодо рішення суду від 28.02.2020року, яке виніс Черкаський окружний адміністративний суд про поновлення його на посаді секретаря Смілянської міської ради. Тому ми попросили не враховувати наші голоси в цих підписах, де розписалися 21 депутат за виконання рішення суду щодо Віктора Федоренка.
Тобто 21 депутат – мінус 6 підписів від ВО «ЧЕРКАЩАНИ», виходить тільки 15 підписів депутатів за поновлення Віктора Федоренка. А це недостатня кількість. Немає більшості.
Треба підкреслити, що депутати посилаються на закон про місцеве самоврядування, у якому чітко зазначено: секретар міської ради поновлюється лише за згодою депутатів міської ради. Не розпорядженням міського голови, а тільки рішенням міської ради.

Також міські обранці нагадують, що Віктор Федоренко, такий самісінький депутат, як і інші 36 осіб. Тому йому не варто перебирати на себе більше повноважень і триматися за крісло. Така надмірна жага влади наводить на підозри. До того ж треба мати совість: якщо колеги-депутати проти тебе – краще піти і не провокувати черговий скандал, який зовсім не прикрашає наше місто.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Роман БОДНАР

Bondar

 

Про ситуацію з невиплатою зарплати медичним працівникам Сміли

Любов Бурак

byrak

 

Про те, коли змовкають тривожні сурми - звучать піддуті сосни

Валерій ДОЛМАТОВ

dolmatov

 

Про потребу перейти на водопостачання за графіком

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
У Смілі з’явиться 7 нових майданчиків для сортування сміття

06 липня 2020, 13:28

2020 07 03 smitta

Начальник управління ЖКГ Олег Федоров повідомив, що незабаром буде оголошено тендер на встановлення сміттєвих майданчиків для сортування сміття.


Цікаво
5 липня відбудеться велике Місячне затемнення.

05 липня 2020, 15:30

2020 07 04 Zatemnena

Ним завершиться сезон затемнень, який тривав з 5 червня.


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.