Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

У лікарні імені С.Бобринської роблять сучасні ремонти і розвивають медзаклад

2020 06 03 likarna

 

Історія КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» починається ще з 1842 року, коли її побудував граф Бобринський та назвав на честь своєї дружини Софії. Це прекрасний лікувальний заклад, який можна розвивати і удосконалювати. 

 

2020 06 03 likarna2

 

Про це і дбає нинішній головний лікар Зоя Зирянова, яка очолює Смілянську багатопрофільну лікарню вже 6 років поспіль. Зоя Григорівна має понад 36 років стажу роботи в медицині. За фахом вона лікар-педіатр. Пройшла всі щаблі професійного росту, працювала і лікарем, і заступником головного лікаря, тож добре знає потужний колектив лікарні, розуміє, чого хочуть пацієнти і що потрібно медичним працівникам, дуже любить свій заклад, вболіває за нього всією душею, відмінно знає та пишається його історією, може годинами розповідати про становлення і розвиток медицини на Смілянщині.

 

2020 06 03 likarna3

Але найголовніше те, що Зоя Григорівна прагне зберегти лікарню імені Софії Бобринської шляхом введення її у контекст сучасної медичної реформи, докладає максимум зусиль для подальшого прогресування закладу та його конкурентоспроможності. 

2020 06 03 likarna4

 

2020 06 03 likarna5

 

- Ще з 2015 року, коли тодішній міністр МОЗ О. Квіташвілі започаткував медичну реформу, я зрозуміла, що нам потрібно змінюватись і вписатись у цю реформу, - говорить головний лікар Зоя Зирянова для сайту Сміла.ua. – Хочу відразу зауважити, що без підтримки колективу у мене нічого б не вийшло. Все, що зараз позитивного і доброго зроблено у нашій лікарні – це тільки завдяки нашим лікарям, медперсоналу, нашим чудовим працівникам. Я прекрасно розумію, що кадри – вирішують все. Тому велику увагу ми приділяємо роботі з медперсоналом і підбором лікарів. Зараз готуємо 7 нових інтернів. Щороку у нашу лікарню приходять на роботу 2-3 лікаря з інтернатури. Наразі наш штат нараховує 390 медичних працівників.

 

2020 06 03 likarna6

 

2020 06 03 likarna7

 

- Велика увага приділяється наповненню матеріально-технічної бази КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської», проведенню ремонтів і зміні зовнішнього вигляду лікарні на сучасний прогресивний стиль, - розповідає Зоя Григорівна. - На першому етапі реформування ми зробили ремонт приймально-діагностичного відділення. На другому етапі – ремонт лабораторії і діагностичних кабінетів. Маємо багато планів і задумів на майбутнє.

 

2020 06 03 likarna8

 

2020 06 03 likarna9

 

Для більш комфортної роботи в лікарні змінили і перепланували відділення.
Головний лікар назвала основні нововведення та виконані ремонти на кожному поверсі лікарні:
1 поверх – ремонт травматологічного відділення, готуються кабінети під сучасну комп’ютерну томографію;
2 поверх – ремонт палат, встановлення душових кабінок, проведення гарячої води, нові меблі;
3 поверх – ремонт у відділенні інтенсивної терапії та анестезіології, оновлення дитячого відділення.
У відділенні інтенсивної терапії проведений капітальний ремонт приміщень. Відділення оснащене новітньою апаратурою, що відповідає світовим стандартам. Нововведення були здійснені за рахунок фінансової допомоги обласної та районної ради.
Власними силами, завдяки творчому підходу головної сестри медичної лікарні та небайдужому колективу, було розмальоване і оздоблене дитяче відділення.

4 поверх – ремонт пологово-акушерського відділення.

5 поверх – хірургія, тут поки що лише косметичні ремонти. Для більш широких робіт потрібно ще віднайти фінансування.

2020 06 03 likarna10

 

Паралельно у КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня імені Софії Бобринської» триває процес впровадження сучасної інформатизації e-Health, на який теж витрачаються великі кошти. Наразі, повністю обладнано комп’ютерами та забезпечено електронні робочімісця для 42 лікарів. Незабаром планується зробити електронний запис і повністю перейти на сучасну електронну систему обслуговування в реєстратурі поліклінічного відділення.
Оновлено багато лабораторного обладнання, медичної техніки, систему опалення.

 

2020 06 03 likarna11

Головний лікар Зоя Зирянова підкреслює, що це все стало можливим завдяки злагодженому колективу та підтримці з боку районної влади, депутатів, ОТГ і сільських голів. Багато зробив народний депутат Сергій Рудик. Значна сума коштів надійшла від ДФРР і фонду соціально-економічного розвитку. Велика вдячність спонсорам і благодійникам, серед яких, зокрема, ВО «ЧЕРКАЩАНИ» та секретар Політичної ради Анатолій Семинога.
Завдяки позитивним змінам в КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім. Софії Бобринської» прагнуть лікуватися як сільські, так і міські жителі.
В основі роботи лікарів закладу – інтереси пацієнта,а головний лікар Зоя Зирянова прослідкує, щоб усім було комфортно, щоб велика лікарня працювала як єдиний живий і здоровий організм, аби все було до ладу та для користі громади.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Рамазан ТАІБОВ

Taibov

 

 

Про міського голову

 

 

Максим СОРОЧАН

Sorochan new

 

Про те, яким повинен бути мер

 

 

Валерія БАНДУРКО

Bandyrko

 

 

Про День родини

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
ОСББ Черкащини беруть кредити на заходи з енергозбереження та енергоефективності

14 липня 2020, 17:22

2020 07 09 zberezena

На Черкащині у травні-червні уповноважені банки АТ Ощадбанк, АБ Укргазбанк, АТ Укрексімбанк видали 256 кредитів на 9,8 млн грн.


Цікаво
КОМВЗВОДУ ТАРАС МАТВІЇВ УДОСТОЄНИЙ ЗВАННЯ ГЕРОЙ УКРАЇНИ ПОСМЕРТНО

14 липня 2020, 18:30

2020 07 14 nagoroda

Українському офіцеру Тарасу Матвіїву, який загинув на Донбасі, посмертно присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена "Золота Зірка".


Афіша
11 липня відбудеться фінал першого Кубку між футбольними командами ОТГ Смілянщини

10 липня 2020, 09:25

2020 07 07 futbol

11 липня о 17.00 на футбольному полі села Ротмістрівка відбудеться фінал розіграшу першого Кубку з футболу – 2020 між командами об’єднаних територіальних громад Смілянського району.