Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Позиція депутатів міської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» стосовно подій, які зараз відбуваються у міській раді

2020 05 08 cherk

 

Кілька разів поспіль у Смілянській міській раді зривається ІІ пленарне засідання 122-ої сесії міської ради. Депутатська більшість у складі 19 осіб постійно звертається до міського голови із заявами про те, що у порядок денний сесії потрібно включити необхідні актуальні питання, треба розглянути ситуацію із виплатою зарплат медикам, впорядкувати роботу виконкому міської ради. Проте очільник міста не дослухається до думки більшості депутатів і систематично порушує законодавство про місцеве самоврядування. Через те, що міський голова ігнорує прохання депутатів, їм не залишається нічого іншого, як звернутися в прокуратуру.
Тож ми хочемо пояснити виборцям, яку позицію займають депутати міської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» під час цих подій.
По-перше, конфлікт депутатів ВО «ЧЕРКАЩАНИ» з міський головою Олексієм Цибком загострився ще 23 жовтня 2018 року, під час проведення так званої «нічної сесії», коли було підроблено підписи трьох депутатів-членів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» - Ольги Ткаченко, Костянтина Заріцького та Анатолія Стригуна. Міський голова та його прибічники стверджували, що наші депутати були присутні на сесії і голосували за виділення коштів для погашення боргів «Енергоінвесту». Хоча насправді цих трьох депутатів не було на засіданні, вони мають алібі та давали свідчення про це правоохоронним органам.
Після такої наглої брехні, коли людині у вічі говорять, що вона була на засіданні сесії, а її насправді не було, довіра до міського голови і його команди дуже похитнулась.
По-друге, нерозуміння дій очільника міста продовжилось, коли раптово секретарем міської ради знову став Віктор Федоренко. При цьому діючого секретаря - Костянтина Синьогуба - не було звільнено, як того вимагає законодавство. Весь склад фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» написав листа міському голові з проханням пояснити ситуацію (копія цього звернення докладається). Але це було проігноровано Олексієм Цибком.
По-третє, депутати фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» переймаються ситуацією із виплатою заробітної плати медичним працівникам міста. Тому у складі депутатської більшості – 19 осіб – ініціювали включення у порядок денний чергової сесії питання про виділення коштів на зарплату медиків. Однак міський голова знову проігнорував законну ініціативу депутатів. Натомість він зібрав нелегітимний виконком, на якому провели незаконний розподіл коштів. У підсумку, медики таки отримали зарплату, але населення міста залишилось без необхідних ліків, без харчування, а адміністрація лікарень не має чим заплатити за комунальні послуги. Адже саме кошти, виділені на ліки й комуналку, пішли лікарям на зарплату.
По-четверте, фракція ВО «ЧЕРКАЩАНИ» не погоджується з неефективним менеджментом міста, надто роздутим штатом виконкому та надмірними витратами на зарплати і премії працівників міської ради. Ми неодноразово зверталися до міського голови з проханням переглянути штат працівників виконавчого комітету. Кількість жителів у місті Сміла невпинно зменшується, а видатки на утримання службовців щороку ростуть. 216 працівників виконкому коштують місту 47 мільйонів гривень. Це неприпустиме марнотратство!
По-п’яте, депутати фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» не погоджуються з нелегітимною роботою виконавчого комітету міської ради. Це недієвий виконком і незаконний. Зараз міський голова та незаконний виконком ухвалюють незаконні рішення, щодо цього вже порушено кримінальні справи.
Ці основні та ряд інших причин перешкоджають нормальній роботі депутатів міської ради. Нерозуміння міським головою вимог більшості депутатів призводить до конфронтації та деструктиву.
Якщо Олексій Цибко почує думку депутатів, відкине особисті інтереси та амбіції представників своєї команди, то депутати від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» готові до співпраці та компромісного прийняття рішень. Але якщо це буде у законному руслі та не суперечитиме чинному законодавству.

 

2020 05 11 docym

 

2020 05 11 docym1

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Зоя ЗИРЯНОВА

Zuranova

 

Про майбутнє районної лікарні без Смілянського району

 

Тетяна ГАНЖА

Ganza

 

Медик може піти у мери, а мер у медики – ні 

 

Лариса ГРОЗНА

Grozna

 

Про те, що депутати повинні терміново провести сесію

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З 1 вересня в Україні збільшать мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень

20 липня 2020, 09:33

2020 07 03 zp

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко оприлюднили попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Суспільство
У парку на РПЗ заборонили встановлювати тимчасові споруди

07 серпня 2020, 17:00

2020 08 06 park

Жителі вулиці Рєпіна, яка знаходиться у районі колишнього Радіоприладного заводу, почали масово скаржитись на те, що напроти входу у парк останнім часом почали розміщувати багато нових тимчасових споруд. 


Цікаво
Антон Чехов величав Марію Заньковецьку “королевою” та обіцяв написати п’єсу

07 серпня 2020, 18:25

2020 08 05 cheshov

Марія Костянтинівна на сцені перевтілювалась у згорьованих героїнь так життєво, що театральний глядач забував про перебування у кріслі, доволі бурхливо реагуючи на колізію: часом із співчуттям, часом - зі щирим гнівом. Так діялося з простим людом, так діялося із монаршими особами.


Афіша
У Ротмістрівці стартує районний футбольний турнір

07 серпня 2020, 17:22

2020 08 05 kybok

Всеукраїнське об'єднання "ЧЕРКАЩАНИ" традиційно організовує футбольний турнір за кубок "ЧЕРКАЩАН" серед команд Смілянщини.