Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Позиція депутатів міської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» стосовно подій, які зараз відбуваються у міській раді

2020 05 08 cherk

 

Кілька разів поспіль у Смілянській міській раді зривається ІІ пленарне засідання 122-ої сесії міської ради. Депутатська більшість у складі 19 осіб постійно звертається до міського голови із заявами про те, що у порядок денний сесії потрібно включити необхідні актуальні питання, треба розглянути ситуацію із виплатою зарплат медикам, впорядкувати роботу виконкому міської ради. Проте очільник міста не дослухається до думки більшості депутатів і систематично порушує законодавство про місцеве самоврядування. Через те, що міський голова ігнорує прохання депутатів, їм не залишається нічого іншого, як звернутися в прокуратуру.
Тож ми хочемо пояснити виборцям, яку позицію займають депутати міської фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» під час цих подій.
По-перше, конфлікт депутатів ВО «ЧЕРКАЩАНИ» з міський головою Олексієм Цибком загострився ще 23 жовтня 2018 року, під час проведення так званої «нічної сесії», коли було підроблено підписи трьох депутатів-членів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» - Ольги Ткаченко, Костянтина Заріцького та Анатолія Стригуна. Міський голова та його прибічники стверджували, що наші депутати були присутні на сесії і голосували за виділення коштів для погашення боргів «Енергоінвесту». Хоча насправді цих трьох депутатів не було на засіданні, вони мають алібі та давали свідчення про це правоохоронним органам.
Після такої наглої брехні, коли людині у вічі говорять, що вона була на засіданні сесії, а її насправді не було, довіра до міського голови і його команди дуже похитнулась.
По-друге, нерозуміння дій очільника міста продовжилось, коли раптово секретарем міської ради знову став Віктор Федоренко. При цьому діючого секретаря - Костянтина Синьогуба - не було звільнено, як того вимагає законодавство. Весь склад фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» написав листа міському голові з проханням пояснити ситуацію (копія цього звернення докладається). Але це було проігноровано Олексієм Цибком.
По-третє, депутати фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» переймаються ситуацією із виплатою заробітної плати медичним працівникам міста. Тому у складі депутатської більшості – 19 осіб – ініціювали включення у порядок денний чергової сесії питання про виділення коштів на зарплату медиків. Однак міський голова знову проігнорував законну ініціативу депутатів. Натомість він зібрав нелегітимний виконком, на якому провели незаконний розподіл коштів. У підсумку, медики таки отримали зарплату, але населення міста залишилось без необхідних ліків, без харчування, а адміністрація лікарень не має чим заплатити за комунальні послуги. Адже саме кошти, виділені на ліки й комуналку, пішли лікарям на зарплату.
По-четверте, фракція ВО «ЧЕРКАЩАНИ» не погоджується з неефективним менеджментом міста, надто роздутим штатом виконкому та надмірними витратами на зарплати і премії працівників міської ради. Ми неодноразово зверталися до міського голови з проханням переглянути штат працівників виконавчого комітету. Кількість жителів у місті Сміла невпинно зменшується, а видатки на утримання службовців щороку ростуть. 216 працівників виконкому коштують місту 47 мільйонів гривень. Це неприпустиме марнотратство!
По-п’яте, депутати фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» не погоджуються з нелегітимною роботою виконавчого комітету міської ради. Це недієвий виконком і незаконний. Зараз міський голова та незаконний виконком ухвалюють незаконні рішення, щодо цього вже порушено кримінальні справи.
Ці основні та ряд інших причин перешкоджають нормальній роботі депутатів міської ради. Нерозуміння міським головою вимог більшості депутатів призводить до конфронтації та деструктиву.
Якщо Олексій Цибко почує думку депутатів, відкине особисті інтереси та амбіції представників своєї команди, то депутати від фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ» готові до співпраці та компромісного прийняття рішень. Але якщо це буде у законному руслі та не суперечитиме чинному законодавству.

 

2020 05 11 docym

 

2020 05 11 docym1

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Зоя ЗИРЯНОВА

Zuranova

 

Про конкуренцію між лікарнями

 

 

Антон ГІЛЯВСЬКИЙ

Gilavskuu

 

Про доступну розтаможку

 

 

Наталія СЄРГЄЄВА

Sergeeva

 

Навіщо Смілі управління ЖКГ?

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З початку року область сплатила до бюджету 4,3 мільярди

07 травня 2020, 17:30

2020 05 06 podatok

Платники податків Черкащини за чотири місяці цього року сплатили до бюджетів усіх рівнів 4,3 млрд грн податків та платежів, що на 446 млн грн більше, ніж за відповідний період року минулого.


Суспільство
Напередодні Трійці інспектори завітали до храмів

05 червня 2020, 17:22

2020 06 05 pozeznuku

Рятувальники вкотре нагадують про дотримання правил пожежної безпеки при проведенні релігійних заходів.


Цікаво
Семеро учасників заворушень були розстріляні за вироком Верховного суду

05 червня 2020, 18:31

2020 06 03 zavoryshena

2 червня 1962 року в місті Новочеркаську Ростовської області військами було придушено демонстрацію протесту робітників проти підвищення цін.


Афіша
Онлайн-лекції з «Історії мистецтва» на прикладах жінок у мистецтві

31 травня 2020, 11:27

2020 05 25 mustetstvo

Щоб цікаво дізнатися більше про жінок у мистецтві, переходьте за посиланням https://bit.ly/3akuk1V та дивіться лекції від мистецтвознавиці Олександри Кущенко.