Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

У колишній гетьманській столиці можна буде прогулятися старим містом

2020 04 06 chugurun

 

У Чигирині місцеві краєзнавці та любителі історії рідного краю взялися створювати інтерактивний туристичний маршрут «Чигирин. Прогулянка старим містом».
Як повідомили організатори цього цікавого та пізнавального проекту, новий маршрут знайомитиме українців із життям колишньої гетьманської столиці початку ХХ століття. Він включатиме десять інформаційних стендів із зображеннями міста – листівками чигиринця Міхаеля Сквірського, котрі. зберігаються в колекції Національного історико-культурного заповідника «Чигирин», в архівах та приватних збірках.
«Проєкт дає унікальну можливість дізнатися про життя невеликого повітового містечка Чигирина та його мешканців – українців і євреїв на початку ХХ століття, порівняти зміни історичного ландшафту міста впродовж 100 років»,- пояснюють організатори проєкту.
За їхніми словами, у 1910-1915 роках ці листівки були випущені власником магазину фотографічного, книжкового і письмового приладдя чигиринцем, євреєм Міхаелем Сквірським. Всього їх було надруковано близько 50-ти видів. Вони були присвячені важливим для чигиринців місцям проведення буднів та свят – основним центрам громадської активності: вулицям, культовим спорудам, базару, повітовій управі, мосту через Тясмин, Замковій горі. Поштівки поєднували Чигирин та чигиринців з рештою світу, відкриваючи обличчя міста.
Загалом інтерактивний туристичний маршрут «Чигирин. Прогулянка старим містом» підготовлений в рамках проєкту Re_HERIT "Спільна відповідальність за спільну спадщину" і реалізується за фінансового сприяння Європейського Союзу.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Юлія ДАНИЛЬЧЕНКО

 

Під час морозів треба захистити тварин

Андрій БАЄВ

 

Про мітинги підприємців за свої права

Володимир ДОРОШЕНКО

 

 

Про перші кроки влади у цьому році

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
У наших лісах порахують диких тварин

15 січня 2021, 17:31

2021 01 12 tvarunu

У лісах області розпочинається облік чисельності диких парнокопитних та хутрових мисливських тварин.


Цікаво
У нас роблять губки бантиком⠀

14 січня 2021, 18:21

2021 01 14 gybu

Дуже багато дівчат мріють зробити собі гарні губки, але мають величезну кількість страхів в голові.


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке