Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

 

kosmetolog

 

Стрічка новин

 

 

710 60 без адреси

 

Розумні та обдаровані діти Сміли отримають по 500 грн стипендії від міської ради

2020 03 27 stipendii

 

Члени виконкому ухвалили рішення про призначення стипендій творчо обдарованим дітям і молоді міста та грошової винагороди їх керівникам на період з січня по червень 2020 року. У зв’язку з цим 15 дітей отримають по 500 грн кожному щомісяця, а 7 вчителів - по 1000 грн кожному одноразово.
Талановитим дітям будуть вручені відповідний сертифікат та Грамоти виконавчого комітету міської ради, а саме:
1) Глухенко Дарина Юріївна, за ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проєктів з енергоефективності «Енергія і середовище-2019», перемогу у ХІ Міжнародному дитячому медіафестивалі «Дитятко»;
2) Гончаренко Вікторія Миколаївна, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячої творчості «На святого Миколая творча іскорка палає», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва «Художня палітра України», лауреату ІІІ ступеня міжнародного конкурсу«ThefestivalbridgesinParis»;
3) Зайва Юлія Вікторівна, за ІІ місця у ІІІ етапі олімпіад з історії та української мови, ІІ місце в обласному конкурсі «Подорож по алеї правових знань», ІІІ місце в обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика;
4) Зозуліна Дар’я Сергіївна, лауреату І ступенів Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва «Художня палітра України» та Міжнародного конкурсу «ThefestivalbridgesinParis», ІІ премію ХІІІ Всеукраїнського дитячого конгресу «Зіркові канікули в «Світі талантів», ІІІ премію Міжнародного конкурсу ІІІ «Pacsirta»;
5) Карпань Поліна Олександрівна, за І місце у ІІІ Міжнародному фольклорному фестивалі-параді талантів, ІІ місце у Міжнародному фестивалі мистецтв «Мости в Парижі», ІІ місце у міжнародному фестивалі-конкурсі «Ритми України», ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі художнього мистецтва «Художня палітра України», І премію у регіональному конкурсі «Світ талантів»;
6) Ковтун Маріі Євгенівні, за І місця у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинський fest» та VІІ Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво», І і ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Великий осінній «ArtPeopleFest»,Гран-прі у міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»;
7) Коврик Марія Андріївна, за І місце у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинський fest», І і ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Великий осінній «ArtPeopleFest», І місце у VІІ Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво»,Гран-прі у міжнародному фестивалі-конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»;
8) Мироненко Едуард Павлович, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового», лауреату ІІ премії XVI Міжнародного фестивалю-конкурсу виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови, лауреату ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA»;
9) Селезень Євгеній Сергійович, за ІІ місце у 15 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», лауреату ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та VIII Міжнародного фестивалю «Свято талантів», ІІ місця у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», Міжнародному дитячому конкурсі «Штурм», регіональному конкурсі «Світ талантів»;
10) Селезень Марія Сергіївна, за І премію у 15 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості», ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі театрального мистецтва «Театральні містерії», лауреату І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво» та Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA», І премію у регіональному конкурсі «Світ талантів»,ІІ місце у Міжнародному фестивалі-конкурсі «Україна єднає світ»,;
11) Судак Захар Андрійович, за ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги», ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», лауреату ІІ ступеня у VII Міжнародному фестивалі «Мій світ-мистецтво»;
12) Федун Валерія Віталіївна, за І місце на Всеукраїнському конкурсі художнього мистецтва «Художня палітра України», І премію у Міжнародному конкурсі театрального музичного та художнього мистецтва «Чарівна рапсодія-2019», лауреату ІІ ступеня Міжнародного конкурсу «ThefestivalbridgesinParis»;
13) Ховко Анастасія Олександрівна, за ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»,лауреату І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях.UA»;
14) Ховко Михайло Олександрович, за І місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового», лауреату ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячої юнацької творчості «Козацький шлях.UA», лауреату ІІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ-мистецтво»;
15) Яблонська Дарина Юріївна, за ІІ місце у ІІ етапі конкурсі-захисті наукових робіт МАН з Всесвітньої історії, ІІІ місце у ІІ етапі олімпіад з російської мови;
Також відзначено одноразовою грошовою винагородою у розмірі 1 тис. грн. керівників, які підготували творчо обдарованих дітей і молодь м. Сміла, буде вручено відповідний сертифікат та нагороджено Грамотою виконавчого комітету міської ради:
1) Волошину Марію Сергіївну, вчителя фізики НВК «Загальноосвітня школа І ступеня-гімназія імені В.Сенатора»;
2) Мандро Ларису Вікторівну, викладача образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв;
3) Нестропу Тамару Борисівну, вчителя історіі та права НВК «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №15»;
4) Попович Людмилу Іванівну,викладача образотворчого мистецтва дитячої школи мистецтв;
5) Симоненко Світлану Іванівну, керівника театрального гуртка «Міраж» Будинку дитячої та юнацької творчості;
6) Шаматову Анастасію Ренатівну, вчителя історії та правознавства НВК «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3-колегіум»;
7) Шастун Наталію Олександрівну, керівника гуртка «Народний художній колектив.Театр естрадної пісні «Ерідан» Будинку дитячої та юнацької творчості.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

Дійові особи

Тетяна ШУГАР-БЛАГОДАРНА

 

До Дня Соборності – Українно

 

 

Сергій Рудик

Про ключові вулиці Сміли, які в ОДА не включили до переліку обʼєктів «Великого будівництва»

Сергій ШУМИЛО

 

Чи треба купатись в ополонці на Водохреща 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
В Черкаській облдержадміністрації знов кадрові зміни

30 грудня 2020, 09:27

2020 12 30 odaПрезидент України Володимир Зеленський звільнив Сергія Сергійчука з посади голови Черкаської обласної державної адміністрації


Економіка
З 1 січня скасоване мито на ввезення вина

11 січня 2021, 08:30

2021 01 06 vuno

Україна з 1 січня скасувала мито на ввезення вин. Це передбачають зобов'язання економічної частини Угоди асоціації з Євросоюзом,


Суспільство
Діти із Смілянських ОТГ стали призерами обласного етапу конкурсу «Новорічна композиція»

22 січня 2021, 17:23

2021 01 19 kompoz

Цьогоріч, незважаючи на епідеміологічну ситуацію в Україні, надійшла величезна кількість казкових робіт на обласний етап новорічно-різдвяної виставки-конкурсу «Новорічна композиція», що проходить на базі КЗ «Черкаський обласний центр роботи з обдарованими дітьми» Черкаської облради.


Цікаво
Палац для Путіна. Історія найбільшого хабара

22 січня 2021, 18:30

2021 01 22 palats

Це відео Олексій Навальний записав ще до свого повернення в Росію з Німеччини, де він лікувався після отруєння «Новачком».


Афіша
Розклад цікавих та актуальних тренінгів для смілянських батьків і дітей у січні

14 січня 2021, 09:30

2021 01 13 aficha

Смілянський центр соціальних служб продовжує організовувати пізнавальні та корисні майстер-класи. У січні зустрічі будуть проходити згідно з умовами карантину, а говоритимуть про таке