Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Сміла буде з водою, - сказав голова Черкаської ОДА

2020 03 18 vodgeo

 

Як ми вже повідомляли раніше, у нашому місті склалась критична ситуація з водопостачанням через багатомільйонні борги водоканалу. У «Черкасиенергозбут» повідомляють, що припинять електропостачання на станції підкачування води. Зараз, коли весь світ бореться із пандемією коронавірусу, позбавляти ціле місто водопостачання і каналізації – небувалий злочин! Тож навіть голова Черкаської ОДА Роман Боднар змушений був втрутитися в ситуацію та приїхати у Смілу вирішувати проблеми. Адже Сміла без води – знову ганьба на всю Україну! Тож, сміляни, як то кажуть, не було б нам щастя, так нещастя помогло… Якби не пандемія, сиділи б ми без води не відомо скільки часу…
Звісно, голова Черкаської ОДА був шокований порядками у нашому місті. Міський голова завчасно оголосив засідання сесії, але наші депутати хочуть – приходять, не хочуть – не приходять… Роман Боднар кілька разів сказав, що йому соромно знаходитись у такому безкомпромісному середовищі… А ми вже звикли((.
Після тривалих перемовин з депутатами та обміну взаємними звинуваченнями, 121-шу сесію міської ради таки вдалося провести.
Депутати ухвалили рішення виділити кошти управлінню ЖКГ на виконання Програми підтримки КП "ВодГео" у сумі 1 млн 114 тис. грн. Також відділу охорони здоров'я виділили мільйон гривень для придбання медичного обладнання (за рахунок скорочення видатків по програмі утримання зовнішнього освітлення).
Наприкінці засідання сесії вирішив виступити голова ОДА Роман Боднар. Він повідомив, що міська влада, депутати та керівництво КП «ВодГео» напрацювали дорожню карту для виходу водоканалу з кризи.
Голова ОДА підкреслив, що є рівновіддаленим від різних груп депутатів, тож не підтримує ніяке угрупування. Він – за інтереси громади. Вважає, що депутати все таки мають право перед засіданням сесії мати всі матеріали, щоб знати, про що голосують. А міський голова повинен бути у складі виконкому.
- Я змушений багато уваги приділяти Смілі, щоб допомогти розібратися у місцевих проблемах та знайти компроміс. Депутатам і меру треба почути один одного. Через два тижні я знову приїду проконтролювати цю ситуацію, – сказав Роман Боднар. - Комунальні підприємства – не будуть кормушкою для когось. Комунальне господарство повинне бути відкрите і відповідальне перед громадою міста.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Володимир Ховайба

Xovauba

 

Про ситуацію з поширенням коронавірусу 

 

Людмила ЖИЖКА

Gigka

 

Про ремонт дороги в селі Макіївка

 

 

Вадим КОЗЛОВСЬКИЙ

Kozlovskiy

 

Про первинний огляд підозрюваної хворої на коронавірус в районній лікарні

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сьогодні проводять друге пленарне засідання сесії міської ради (НАЖИВО)

09 квітня 2020, 10:32

2020 04 09 sesiya9 квітня у міській раді збираються провести друге пленарне засідання 122-ої сесії міської ради


Економіка
Середньомісячна зарплата у Смілі – більше 9 тисяч гривень

04 квітня 2020, 12:55

2020 04 04 ZP

Про таке диво проінформував начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса депутатів на засіданні постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету.


Суспільство
У Сунках спалили і знищили 20 молодих дубів

09 квітня 2020, 17:32

2020 04 08 dubПовним ходом розпочалися весняно-польові роботи і городяни поїхали у села, працювати на фазендах.


Цікаво
Автор "Кайдашевої сімї" Іван Нечуй-Левицький доживав віку у притулку для немічних та самотніх

09 квітня 2020, 18:31

2020 04 02 Levutskuu

Він доживав віку у доброчинному закладі-притулку для немічних, самотніх, безнадійно хворих та став першим, кому незалежна Україна надала державну пенсію.


Афіша
Музика в час карантину. Підбірка онлайн-концертів від українських виконавців

08 квітня 2020, 16:54

2020 04 08 muzikaTvoemisto.tv зібрало низку виступів у підбірку та пропонує подивитися їх під час карантину