Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

Виконком знову не провели, але поговорили про карантин у Смілі

2020 03 13 rada

 

У нашому місті вже стає усталеною традицією скликати засідання виконавчого комітету і не проводити його через відсутність кворуму.
12 березня у малій залі Будинку рад зібрались начальники управлінь та відділів, але членів виконкому було тільки троє. Користуючись нагодою, голова профспілки працівників ЖКГ Людмила Хоменко ще раз попросила начальника відділу охорони здоров’я розповісти, що робити смілянам, які захворіли. Микола Стуженко відповів, що хворим треба залишатися вдома, звертатися до сімейного лікаря і не наражати на небезпеку інших людей. А сімейний лікар в індивідуальному порядку скаже, що потрібно робити.
Начальник відділу з питань цивільного захисту та оборонної роботи Юрій Лагунов зачитав текст протоколу екстреного вечірнього засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС). Карантинні заходи, розроблені на комісії, повинні офіційно ухвалити й затвердити на виконкомі. У всіх містах України це вже зробили, а у Смілі не можуть зібрати виконком…
У протоколі йдеться, зокрема, про те, що у нашому місті встановлено карантин в освітніх закладах терміном на три тижні з 12.03 до 3.04. 2020 року, навчання проводитиметься дистанційно. Обмежується проведення масових заходів та проведення спортивних змагань. При умові звернення батьків щодо поновлення роботи ДНЗ, комісія розгляне дане питання додатково.
Також на порядок денний виконкому виносили актуальні питання щодо роботи водоканалу - про встановлення поточних індивідуальних технологічних нормативів використання питної води для КП «ВодГео» та про встановлення тарифів на послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення для КП «ВодГео». Але знову ці проблеми залишилися без вирішення через неявку членів виконавчого комітету.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про роботу підприємства під час карантину 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про нові способи оплати за воду

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

rabotenko

  

Про перехід смілян на індивідуальне опалення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
iPhone тепер допоможе виявити коронавірус

30 березня 2020, 17:34

2020 03 24 Iphone

На тлі того, як в США посилюється напруга пандемії коронавіруса, компанія Apple оновила програмне забезпечення смартфонів iPhone, зокрема, розширивши функціональність персонального помічника Siri.


Цікаво
Григорій Сковорода: Знав дату власної смерті та втік від нареченої — цікаві факти

30 березня 2020, 18:32

2020 03 25 skovoroda

Григорія Сковороду називають першим філософом-містиком, українським Сократом та надзвичайно талановитим промовцем, слова якого влучали в самісіньке серце. Та яким же насправді був цей видатний діяч? Краще зрозуміти постать Григорія Сковороди допоможуть маловідомі факти з його біографії.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.