Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

У Центрі екстреної медичної допомоги відкрили оперативну диспетчерську

2020 03 05 dopomoga

 

В області розпочало свою роботу оперативно-диспетчерське управління Центру екстреної медичної допомоги.
Як повідомляє Ірина Назарок, прессекретар обласного Центру екстреної медичної допомоги, наразі до диспетчерської підключили Черкаси та Черкаський район. Після планується поступове підключення всієї області.
Сьогодні із тестового оперативно-диспетчерське управління переходить у повноцінний робочий режим.
Тож із працівниками диспетчерської зустрілися голова ОДА Роман Боднар, заступник голови облради Андрій Сегеда та начальниця управління охорони здоров'я Лариса Кошова.
Голова ОДА Роман Боднар відзначив, що приємно вражений рівнем тимчасової диспетчерської, адже раніше не було належних умов. І що це лише перший етап і в жодному разі не фініш. Бо ж підхід та рівень фаховості високий, оскільки це дуже відповідальна робота, яку треба виконувати в належних умовах.

 

2020 03 05 dopomoga1


«Ця подія – фактично старт нової диспетчерської системи швидкої допомоги, покликаної якісніше та оперативніше реагувати на виклики пацієнтів. Адже від першого виклику на номер «103» залежить дуже багато» – зазначив Андрій Сегеда.
Керівник обласного Центру екстреної медичної допомоги Ігор Фесун повідомив, що Єдина оперативна диспетчерська досьогодні працювала у тестовому режимі. Під час тестування разом зі спеціалістами фірми «Монтекс» (виробником обладнання) перевірили повністю як працюють GPS-трекери, передача викликів, зворотній зв'язок, тривожні кнопки «SOS», як працюють архіватори, чи висвічуються номери тих, хто телефонує на «103». Протестували повністю всі системи від початку до кінця. Тож тестовий режим по місту Черкаси та Черкаському району закінчився.
Зазначимо, що завдяки роботі нового підрозділу всі телефонні дзвінки направляються на єдину багатоканальну лінію «103». Диспетчер, що приймає виклик, обробляє його і заносить дані в електронну базу.
Після чого диспетчер напрямку, згідно з даними GPS, визначає автомобіль, що знаходиться найближче до місця виклику, і направляє туди бригаду екстренної медичної допомоги. Це суттєво пришвидшує доїзд автомобіля на виклик і, як показує практика в інших областях, дозволяє більш раціонально використовувати ресурси служби.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про роботу підприємства під час карантину 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про нові способи оплати за воду

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

rabotenko

  

Про перехід смілян на індивідуальне опалення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
iPhone тепер допоможе виявити коронавірус

30 березня 2020, 17:34

2020 03 24 Iphone

На тлі того, як в США посилюється напруга пандемії коронавіруса, компанія Apple оновила програмне забезпечення смартфонів iPhone, зокрема, розширивши функціональність персонального помічника Siri.


Цікаво
Григорій Сковорода: Знав дату власної смерті та втік від нареченої — цікаві факти

30 березня 2020, 18:32

2020 03 25 skovoroda

Григорія Сковороду називають першим філософом-містиком, українським Сократом та надзвичайно талановитим промовцем, слова якого влучали в самісіньке серце. Та яким же насправді був цей видатний діяч? Краще зрозуміти постать Григорія Сковороди допоможуть маловідомі факти з його біографії.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.