Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Юридичні колізії: суд поновив Віктора Федоренка і тепер у Смілі два секретарі міської ради

2020 03 03 vukonkom

 

Вчора відбулося закрите засідання виконавчого комітету міської ради, на якому в основному розглядали питання служби у справах дітей.
Але перед початком засідання, за традицією, намагалися з’ясувати, хто у нашому місті зараз секретар міської ради? Хто повинен бути присутній на засіданні виконкому?
Одночасно і депутат, і член виконкому Віктор Федоренко прочитав рішення суду та озвучив власну трактовку. Він вважає, що 28 лютого 2020 року Черкаський окружний адміністративний суд розглянув справу за його позовом до міського голови Олексія Цибка та вирішив: адміністративний позов В.А.Федоренка задовольнити частково. Стягнути з бюджету Смілянської міської ради на користь В.А. Федоренка заробітну плату у розмірі 200 тисяч 142 грн. Та стягнути внесенні ним судові витрати – це майже 800 грн.
У задоволенні інших вимог – відмовити.
Віктор Федоренко запитував: по якому праву зараз на посаді секретаря знаходиться Костянтин Синьогуб? Якщо міський голова не скасує своє рішення і не наведе порядок – у Смілі буде два секретарі.
Начальник юридичного відділу Андрій Журіда заперечував докази Віктора Федоренка і висловлював свою протилежну точку зору. Костянтин Синьогуб може хоча б ще місяць бути на посаді, доки міська рада не подасть апеляцію та скасування позову В.Федоренка.
Віктор Федоренко сказав, що цей останній суддя не поновив його на посаді, бо ще раніше він вже поновлений попереднім апеляційним шостим судом.
Словом, це якась юридична колізія і кожен має своє бачення вирішення цього питання.
Тож член виконкому Олег Трушкевич попросив міську раду звернутись у суд за офіційним роз’ясненням.
Вирішивши дочекатися повного тексту рішення суду, члени виконкому все-таки приступили до питань порядку денного позачергового засідання виконкому. Вони розглянули 24 проекти рішень служби у справах дітей. Проголосували за склад адміністративної комісії та проведення в квітні-червні 2020 року чергового призову громадян 2002 р.н. і старшого віку, які не досягли 27-річного віку й не мають права на звільнення або відстрочку від призову.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Володимир Ховайба

Xovauba

 

Про ситуацію з поширенням коронавірусу 

 

Людмила ЖИЖКА

Gigka

 

Про ремонт дороги в селі Макіївка

 

 

Вадим КОЗЛОВСЬКИЙ

Kozlovskiy

 

Про первинний огляд підозрюваної хворої на коронавірус в районній лікарні

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Сьогодні депутати зібрались на сесію міської ради (НАЖИВО)

06 квітня 2020, 11:18

2020 04 06 sesia

6 квітня об 11.00 розпочинається засідання сесії міської ради.


Економіка
Середньомісячна зарплата у Смілі – більше 9 тисяч гривень

04 квітня 2020, 12:55

2020 04 04 ZP

Про таке диво проінформував начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса депутатів на засіданні постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету.


Суспільство
З Умані до Ізраїлю, після смерті хасида від коронавірусу, їдуть прочани

08 квітня 2020, 17:31

2020 04 07 xasudu

В Умані готуються до відправки в Ізраїль прочан. Це сталося після того, як там від коронавірусу помер хасид, а у його дружини і двох дітей також було діагностовано цю хворобу. До того ж виявлено 50 контактних осіб.


Цікаво
«Нeхaй пpо ньoгo дiзнaєтьcя вcя крaїнa!» — Укpаїнcький мiльйoнeр з CШA вiдпрaвив нa Дoнбaс бeзкoштoвнo 200 тoнн гyмaнiтaрки i бeзпiлoтники для 3CУ

08 квітня 2020, 18:35

2020 03 31 dopomoga

Безпілотники і тонни гуманітарної допомоги відправив на схід України Віктор Паламарчук, який кілька років тому починав кар’єру в Америці з прибиральника, ставши мільйонером.


Афіша
Музика в час карантину. Підбірка онлайн-концертів від українських виконавців

08 квітня 2020, 16:54

2020 04 08 muzikaTvoemisto.tv зібрало низку виступів у підбірку та пропонує подивитися їх під час карантину