Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Депутати знову переглядали штат і склад міської ради та виконкому

2020 02 20 komisia

 

Вчора відбулась постійна комісія міської ради з питань місцевого самоврядування, депутатської діяльності та етики, законності і правопорядку, очолювана депутатом Володимиром Приймаком.
Одним із питань порядку денного було - про структуру та загальну чисельність міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік.
Цього року у міській раді Сміли працюватимуть 217 чиновників.
- Ніяких змін, ніяких скорочень… Хіба що змінилися деякі назви структурних підрозділів, - сумно констатував Володимир Приймак. Він звернув увагу, що в управлінні ЖКГ, наприклад, є відділ енергозбереження та інвестицій. Депутат поцікавився, чим конкретно займається цей відділ? Які інвестиції він залучив?
Заступник міського голови з питань ЖКГ Павло Іщенко пояснив, що цей відділ займається виключно методичною роботою. Обробляє інформацію про енерговитрати, дає рекомендації ОСББ щодо переходу на ІО, утеплення будинків, енергозбереження…
Проте Володимира Приймака не дуже влаштувала така відповідь. Інвестицій немає – а назва у відділу є. Також депутат обурився, що це за відділи, де у штаті всього 2 працівники? Якщо лише двоє людей – це сектор, а не відділ. Йому почали заперечувати, що відділ – це більша зарплата, ніж сектор. За кожною посадою стоїть людина… І цей штат вже устатковано, нікому нічого не хочеться переробляти. Але Володимир Приймак наполіг, що сміляни не зрозуміють цієї плутанини, і штат треба приводити до порядку. Тож це рішення було відправлене на доопрацювання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubkomaska

 

 

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО СМІЛЯН

 

 

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про роботу підприємства під час карантину 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про нові способи оплати за воду

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
У Кам’янці вводять нові обмеження та проводять епідеміологічне розслідування

31 березня 2020, 21:31

2020 03 31 obizd

Із 1 по 6 квітня вводять обмеження на виїзд та в'їзд у Кам'янку. Про це сьогодні ввечері повідомив голова Черкаської ОДА Роман Боднар під час проведення додаткового брифінгу щодо введення нових обмежень у Кам‘янці.


Цікаво
ЯК ЗБЕРЕГТИ ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

31 березня 2020, 18:23

2020 03 31 poradu

Глобальна пандемія коронавірусу зачинила людей вдома, закрила кордони і призвела до економічної нестабільності. Не перейматися долею світу в таких обставинах, звісно, складно.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.