Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

У РДА говорили про соціально-правовий захист дітей

2020 02 18 RDA

 

У районі провели нараду з керівниками структурних підрозділів райдержадміністрації, сільськими головами, керівниками об’єднаних територіальних громад, установ та організацій.
Про це повідомляють у РДА.

 

2020 02 18 RDA1


Мова йшла про соціально-правовий захист дітей. Про реформування інституційного догляду та виховання дітей присутніх поінформувала начальник служби у справах дітей Зоя Баранюк. Вона, зокрема, зазначила, що триває процес реформування системи дитячих інтернатів, в яких левова доля дітей перебуває по заяві батьків, решта – це діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування. Основний пріоритет реформи, щоб дитина виховувалась в родині. У кожній громаді мають з’явитися доступні і якісні послуги для сімей з дітьми. Для дітей, які посиротіли чи залишились без батьківського піклування, створюються прийомні сім'ї або дитячі будинки сімейного типу.

 

2020 02 18 RDA2


Головний спеціаліст з мобілізаційної роботи Дмитро Кулик наголосив, що в РДА спільно з головами сільських рад підведено підсумки з мобілізаційної підготовки району за 2019 рік та визначено завдання на 2020 рік. В ході наради з питань мобілізаційної роботи торік відзначено Балаклеївську ОТГ та Костянтинівську сільську раду.
Райдержадміністрацією спільно з військовим комісаріатом та головами сільських рад проведено нараду-підготовку щодо проведення чергових призовів громадян на строкову військову службу у 2020 році.
Провела нараду голова райдержадміністрації Валерія Бандурко.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про роботу підприємства під час карантину 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про нові способи оплати за воду

 

 

Ігор РАБОТЕНКО

rabotenko

  

Про перехід смілян на індивідуальне опалення

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
iPhone тепер допоможе виявити коронавірус

30 березня 2020, 17:34

2020 03 24 Iphone

На тлі того, як в США посилюється напруга пандемії коронавіруса, компанія Apple оновила програмне забезпечення смартфонів iPhone, зокрема, розширивши функціональність персонального помічника Siri.


Цікаво
Григорій Сковорода: Знав дату власної смерті та втік від нареченої — цікаві факти

30 березня 2020, 18:32

2020 03 25 skovoroda

Григорія Сковороду називають першим філософом-містиком, українським Сократом та надзвичайно талановитим промовцем, слова якого влучали в самісіньке серце. Та яким же насправді був цей видатний діяч? Краще зрозуміти постать Григорія Сковороди допоможуть маловідомі факти з його біографії.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.