Стрічка новин

CENTR

Сміляни програли черкащанам у футзалі з прикрим рахунком 7:3

2020 02 11 fytzal

У неділю, 9 лютого, у м.Черкаси в СК «Будівельник» відбувся другий тур Чемпіонату Черкаської області з футзалу. Грали команди першої ліги, 9-12 місця, - МСК «Дніпро-U-19» Черкаси – «Патріот» Смілянський район. Результати зустрічі невтішні для смілян – 7:3.
Голи забили: Середа, Онищенко, Кулініч (3), Демченко, Меркулов – Шепель, Видиш, Онученко
Вже на третій хвилині гри юні дніпряни із досвідченим Кудіним у воротах, вели у рахунку з різницею у два голи – 2:0. Досвідчений футзальний боєць – «Патріот» був дещо спантеличений таким початком зустрічі і їм потрібен був деякий час для того, щоб налагодити командні дії. Але МСК «Дніпро-U-19» був рішуче налаштований на здобуття позитивного для них підсумку зустрічі.
На 7 хвилині гри у команди із Смілянського району пройшла якісна атака, яку після пасу від Пустовіта завершував Видиш. Поступово сміляни набрали ходу і змусили своїх опонентів більше часу проводити на своїй половині поля. Але при першій нагоді черкащани контратакували і це у них вийшло вдало - на 10 хвилині – 3:1. Щоправда Шепелю перед перервою вдалося скоротити відставання його команди до одного гола. Проте ще залишалося грати кілька секунд і дніпрянам вдалося забити 4 м’яч.
На старті другого тайму Кулініч більярдним ударом у кут воріт доводить перевагу своєї команди до трьох голів – 5:2. На досягнутому дніпряни не зупинялися і продовжили атакувати. «Патріоту» ніяк не вдалося впіймати темп зустрічі.

На 18 хвилині гри МСК «Дніпро-U-19» (Черкаси) забило свій шостий гол у грі і смілянам потрібно було зробити надзусилля, щоб змінити хід поєдинку. І дуже швидко «Патріот» забив третій гол у грі – 6:3. При цьому вони переходять до гри вп’ятьох. Проте попри всі намагання смілянської команди врятувати гру, поєдинок завершився перемогою дніпрян, - повідомили на сайті «Черкаський спорт».
Після гри сміляни пояснили свій програш великою кількістю травм, які мали гравці. Поразка не зламала бойовий дух команди. Наші футболісти сказали, що стали тільки злішими і з нетерпінням чекатимуть нової гри, щоб відігратись і здобути перемогу.