Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Обласне керівництво відвідало у Смілі родини, де виховують дітей-сиріт, та два соціальні центри

2020 02 10 surotu

 

Наприкінці минулого тижня у нашому місті з робочим візитом побував перший заступник голови Черкаської ОДА В’ячеслав Швець разом із начальницею обласної Служби у справах дітей Оксаною Покатіловою.
Перший заступник очільника області відвідав кілька родин, які виховують дітей-сиріт та дітей, що потрапили в складні життєві обставини.
Поміж них два дитячі будинки сімейного типу – Будакових та Грязнових – які виховують 9 і 6 дітей відповідно, маючи, зокрема, по двоє рідних.
Двоповерховий будинок на дві родини побудували за підтримки Адвентиської Агенції Допомоги та Розвитку в Україні. В’ячеслав та Вікторія Будакови переїхали до Черкащини з Мелітополя. За 13 років функціонування ДБСТ його вихованцями стали 18 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування. За словами Вікторії, двоє дівчат вже створили власні родини.
Вихованцями ДБСТ Олега та Оксани Грязнових стали 12 дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
У родинах є як дошкільнята, так і школярі й студенти. Діти займаються спортом, наукою та мають неабиякі досягнення.
Під час спілкування батьки озвучили проблемне питання стосовно взяття дітей на квартирний облік, яке найближчим часом з’ясують. Спробують допомогти родинам і з матеріалами для косметичного ремонту житлового приміщення.
Цього дня відвідали й сім’ю патронатної виховательки Тетяни Пугач. Створена ще у 2017 році патронатна родина живе у трикімнатній квартирі. За цей час виховали троє дітей, з яких одну дитину всиновили, а двох повернули на виховання в біологічні сім’ї. Наразі Тетяна, яка має двох рідних дітей, виховує двоє хлопчиків 8 та 3 років, які перебувають в складних життєвих обставинах.
Потім відвідали ще одну родину – прийомну. У ній мама Наталія виховує 13-річну Карину. Нині дівчинка навчається у 8 класі місцевої смілянської школи. Дуже любить малювати та співати, бере участь у різноманітних конкурсах, зокрема обласних та міжнародних. Пані Наталя своєю чергою приділяє дівчинці максимум уваги та намагається розвивати її як особистість.
Відвідавши смілянські родини, В’ячеслав Швець зауважив, що діти-сироти й діти, позбавлені батьківського піклування, мають виховуватись у сім’ї:
– Таким чином діти відчувають родинний затишок, що позитивно впливає і на їхню подальшу долю. Адже потім вони створюють власні родини, а інколи беруть посиротілих дітей до себе на виховання. Нині інтернатна система потребує реформації. На це спрямована й урядова стратегія. Тож, маємо докласти зусиль, щоб максимально охоплювати дітей з інтернатних закладів, сімейними формами виховання.
Нагадаємо, Уряд збільшив виплати на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають у сімейних формах виховання, з 2 до 2,5 та 3,5 (для дітей з інвалідністю) прожиткових мінімумів на дитину.
Також перший заступник голови ОДА В’ячеслав Швець побував в обласному центрі соціально-психологічної допомоги та соціальному гуртожитку для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, - повідомляють на офіційному сайті Смілянської міської ради. 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubkomaska

 

 

ЗВЕРНЕННЯ МІСЬКОГО ГОЛОВИ ДО СМІЛЯН

 

 

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про роботу підприємства під час карантину 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

Про нові способи оплати за воду

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
Депутати району розподілили цільові субвенції

01 квітня 2020, 10:20

2020 03 31 komisia 

Проведено засідання постійної комісії районної ради з питань планування бюджету і фінасів.


Цікаво
ЯК ЗБЕРЕГТИ ДУШЕВНИЙ СПОКІЙ ПІД ЧАС КАРАНТИНУ

31 березня 2020, 18:23

2020 03 31 poradu

Глобальна пандемія коронавірусу зачинила людей вдома, закрила кордони і призвела до економічної нестабільності. Не перейматися долею світу в таких обставинах, звісно, складно.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.