Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Підсумки зустрічі з турецькою делегацією

2020 02 05 zystrich

 

5 лютого у нашому місті влада приймала представників турецьких підприємств. До Сміли також приїхали заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, заступники міських голів Кам’янки, Чигирина, Звенигородки та ін.
Спочатку провели нараду у Будинку рад.
Представники турецьких компаній "ARASYA" і "EMTA ENERJI ELEKTRIK" проінформували про свої інвестиційні плани у Смілі та в Черкаській області.
У нашому місті вони розробляють проект модернізації мереж КП "ВодГео". Проект буде готовий і представлений громаді до 20 лютого.
Також турків цікавить питання розташування на території міста сонячних батарей. У майбутньому можливе будівництво заводу з переробки пшениці. Також туркам сподобалась якість нашої води. Вони б хотіли розливати воду і транспортувати у посушливі арабські країни.
У межах Черкаської області турецьких представників зацікавило використання черкаського аеропорту як вантажного, питання переробки сміття та купівлі пшениці, вирощеної на території області.
Інвестори розповіли про свій досвід роботи з будівництва сонячних батарей у Туреччині і в Азербайджані. Співпрацю в Україні вони хотіли б розпочати саме з міста Сміли та Черкаської області, оскільки особисто знайомі з міським головою Олексієм Цибком.
Заступник голови ОДА Дмитро Ляшов зазначив, що з боку облдержадміністрації бюрократичні та адміністративні процеси будуть максимально скорочені і наступний етап роботи буде продовжено на рівні департаментів.
Олексій Цибко повідомив, що реалізація проекту встановлення сонячних батарей коштує 46 млн євро. Згідно з українським законодавством, місто зможе отримати до міського бюджету 10% від вартості проекту. До того ж реалізація проекту з модернізації КП "ВодГео" чергу дасть можливість налагодити водопостачання та позбутися великих втрат води.
Тож наступна зустріч з турецькими інвесторами відбудеться орієнтовно до 20-го лютого, коли на розсуд громади буде надано проект модернізації КП "ВодГео", над яким турецькі спеціалісти працюють вже декілька місяців.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

ЛЮБОВ ДЕНИСЮК

Denusova

 

Які продукти обов’язкові в раціоні в період карантину

 

СЕРГІЙ ДУБРОВ

Dybrov

 

Що треба знати про експрес-тести на коронавірус?

 

Володимир Тірон

Tirion

 

Про поширення коронавірусної інфекції 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
У Смілі вже крадуть посаджені дерева

04 квітня 2020, 14:05

2020 04 03 dereva

«Люди! Що з нами діється? Задля своєї вигоди та наживи ми готові на все!» – такими словами завершила свій допис у Фейсбук жителька Сміли Софія Тищенко.


Цікаво
На коронавірусному карантині і собакою станеш

04 квітня 2020, 15:35

2020 04 02 tvarunu

Цікаво спостерігати у соціальних мережах за тим, як народ нині карантинить.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.