Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Підсумки зустрічі з турецькою делегацією

2020 02 05 zystrich

 

5 лютого у нашому місті влада приймала представників турецьких підприємств. До Сміли також приїхали заступник голови Черкаської ОДА Дмитро Ляшов, міський голова Черкас Анатолій Бондаренко, заступники міських голів Кам’янки, Чигирина, Звенигородки та ін.
Спочатку провели нараду у Будинку рад.
Представники турецьких компаній "ARASYA" і "EMTA ENERJI ELEKTRIK" проінформували про свої інвестиційні плани у Смілі та в Черкаській області.
У нашому місті вони розробляють проект модернізації мереж КП "ВодГео". Проект буде готовий і представлений громаді до 20 лютого.
Також турків цікавить питання розташування на території міста сонячних батарей. У майбутньому можливе будівництво заводу з переробки пшениці. Також туркам сподобалась якість нашої води. Вони б хотіли розливати воду і транспортувати у посушливі арабські країни.
У межах Черкаської області турецьких представників зацікавило використання черкаського аеропорту як вантажного, питання переробки сміття та купівлі пшениці, вирощеної на території області.
Інвестори розповіли про свій досвід роботи з будівництва сонячних батарей у Туреччині і в Азербайджані. Співпрацю в Україні вони хотіли б розпочати саме з міста Сміли та Черкаської області, оскільки особисто знайомі з міським головою Олексієм Цибком.
Заступник голови ОДА Дмитро Ляшов зазначив, що з боку облдержадміністрації бюрократичні та адміністративні процеси будуть максимально скорочені і наступний етап роботи буде продовжено на рівні департаментів.
Олексій Цибко повідомив, що реалізація проекту встановлення сонячних батарей коштує 46 млн євро. Згідно з українським законодавством, місто зможе отримати до міського бюджету 10% від вартості проекту. До того ж реалізація проекту з модернізації КП "ВодГео" чергу дасть можливість налагодити водопостачання та позбутися великих втрат води.
Тож наступна зустріч з турецькими інвесторами відбудеться орієнтовно до 20-го лютого, коли на розсуд громади буде надано проект модернізації КП "ВодГео", над яким турецькі спеціалісти працюють вже декілька місяців.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

Про пустопорожніх активістів та час клоунів 

 

Анатолій Підгорний

Pidgornuu

 

Про візит голови Верховної Ради України Дмитра Розумкова 

Роман Боднар

Bondar

 

Про добровільне обʼєднання громад і саботування реформи

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Історичний фільм про Холодний Яр викликав захоплення у Норвегії

17 лютого 2020, 11:27

2020 02 11 film1

В Осло відбувся прем’єрний показ нового українського історичного фільму «Чорний ворон», організований Посольством України в Королівстві Норвегія у співпраці з Українським культурно-освітнім центром.


Цікаво
Цей день в історії: роковини смерті Пантелеймона Куліша

16 лютого 2020, 15:29

2020 02 15 kylish1

День пам’яті Пантелеймона Куліша (1819-1897), українського письменника, літературного критика, фольклориста, етнографа, історика, мовознавця, культурно-освітянського діяча, перекладача.


Афіша
У ці вихідні буде багато спортивних змагань та концерт для афганців та воїнів- інтернаціоналістів

14 лютого 2020, 19:00

2020 02 15 aficha

Прийдешні зимові вихідні у нашому місті будуть насичені цікавими заходами: