Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Визначилися з кращими спортсменами міста, які отримають грошову стипендію

2020 01 21 sportsmenu

 

Призначення стипендій 15-ти провідним спортсменам відбувалося у трьох категоріях: олімпійський та неолімпійський види спорту, інваспорт. Розгляд досягнень спортсменів розглядався на підставі загальноприйнятої системи нарахування балів та в залежності від віку кандидатів: діти (10-13 років), юнаки (14-15 років), юніори (16-17 років), молодь (18-20 років).
Відповідно до положення щодо призначення стипендій провідним спортсменам у олімпійському виді спорту з 11-ти кандидатів рішенням комісії визначено 7 спортсменів, неолімпійському виді з 19-ти кандидатів - 5, інваспорт: всі 3 особи із запропонованих.
Пропозиції комісій будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету, де буде остаточно і прийнято рішення щодо кандидатів-стипендіатів у І півріччі 2020 року.
Кандидати на отримання стипендії:
Олімпійські види спорту
1. Тетяна Овчаренко, ДЮСШ "Олімп", І і ІІІ місця у традиційних Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики «Меморіал героя радянського союзу, про фесора О.В. Ткантка», І і ІІ місця у Всеукраїнських змаганнях з легкої атлетики серед ДЮСШ, СДЮСШОР, І місце у відкритому чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, два І і одне ІІІ місця у відкритому командному чемпіонаті Черкаської області з легкої атлетики, тренер Чернявська К.М.
2. Дмитро Губанов, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІІ місце у чемпіонаті України з вільної боротьби, ІІ місце у ІІ Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби на призи Камянець-Подільського міського голови, І місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, ІІІ місце у Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби ім. Б.Хмельницького. тренер Панчоха М.І.
3. Антон Шуляченко, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, тренер Кириленко Ю.М.
4. В'ячеслав Силка, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у відкритому чемпіонаті України з веслування на байдарках і каное, тренер Кириленко Ю.М.
5. Анастасія Дзюбан, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «спортивна надія України 2019». ІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, тренер Панчоха М.І.
6. Заріна Рузієва, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце з боротьби греко-римської у всеукраїнських змаганнях «спортивна надія України 2019». ІІІ місце у ХІХ Відкритому Всеукраїнському турнірі з вільної боротьби, присвячений 75-й річниці визволення Кривого Рогу від нацистських загарбників, тренер Панчоха М.І.
7. Єлизавета Кузьміна, ДЮСШ "Олімп", ІІ місце у Чемпіонаті України з важкої атлетики, тренер Баєв С.М.
Неолімпійські види спорту
1. Назар Лавренко, ГО Спортивний клуб "Прайд", І і ІІ місця у чемпіонаті Європи з хортингу, І місце у Кубку України 2019 зі змішаних бойових мистецтв, І місце у чемпіонаті України з хортингу, тренер Левченко А.М.
2 Костянтин Панасенко, ДЮСШ "Олімп". клуб "Монарх", І, ІІ і ІІІ місця у ХІ Чемпіонаті Світу з годзю-рю карате, Два І, одне ІІ і два ІІІ місця у Чемпіонаті України з годзю-рю карате, тренер Пітенко С.А.
3. Нікіта Колесников, ДЮСШ "Олімп", І місце у чемпіонаті світу з таеквон-до І.Т.Ф., І місце у Чемпіонаті України з таеквон-до І.Т.Ф., тренер Грицай С.О.
4. Вадим Письменний, ДЮСШ "Олімп", Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, тренер Левченко А.М.
5. Ігор Мозуль, ДЮСШ "Олімп", І і ІІІ місця у Кубку Світу 2019 з хортингу, Два І місця у Чемпіонаті Європи з хортингу, ІІ місце у Чемпіонаті України з хортингу, тернер Левченко А.М.
Інваспорт
1. Анна Коротич, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Три ІІ місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе». тренер Дем'яненко Н.Т.
2. Давид Стахурський, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Три ІІ місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе», тренер Дем'яненко Н.Т.
3. Олексій Суханов, КЗ «Регіональний центр з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» Черкаської обласної ради», Два І місця з легкої атлетики у фінальних змаганнях XXVI Спартакіади «Повір у себе», тренер Дем'яненко Н.Т.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

ЛЮБОВ ДЕНИСЮК

Denusova

 

Які продукти обов’язкові в раціоні в період карантину

 

СЕРГІЙ ДУБРОВ

Dybrov

 

Що треба знати про експрес-тести на коронавірус?

 

Володимир Тірон

Tirion

 

Про поширення коронавірусної інфекції 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
У Смілі вже крадуть посаджені дерева

04 квітня 2020, 14:05

2020 04 03 dereva

«Люди! Що з нами діється? Задля своєї вигоди та наживи ми готові на все!» – такими словами завершила свій допис у Фейсбук жителька Сміли Софія Тищенко.


Цікаво
На коронавірусному карантині і собакою станеш

04 квітня 2020, 15:35

2020 04 02 tvarunu

Цікаво спостерігати у соціальних мережах за тим, як народ нині карантинить.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.