Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

У Смілі 15 талановитих дітей отримають стипендії

2020 01 21 stependia

 

При призначенні стипендії творчо-обдарованій молоді відповідно до положення враховувалися результати участі вихованців у предметних олімпіадах, інтелектуальних конкурсах, мистецьких фестивалях обласного, всеукраїнського та міжнародного рівнів (І-ІІІ місця). У галузі освіти з 17 кандидатів комісією прийнято рішення щодо призначення стипендії 12 особам, у галузі культури - 3 особи з 4-х кандидатів.
Пропозиції комісій будуть розглянуті на засіданні виконавчого комітету, де буде остаточно і прийнято рішення щодо кандидатів-стипендіатів у І півріччі 2020 року.
Кандидати на отримання стипендії:
1. Юлія Зайва, НВК "Дошкільний навчальний заклад - ЗОШ І-ІІІ ст. № 15", ІІ місце з історії, ІІ місце з української мови, ІІІ місце у обласному етапі Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика, ІІ місце в обласному конкурсі «Подорож по алеї правовиї знань», вчитель - Тамара Нестропа
2. Дарина Яблонська, НВК «Загальноосвітня школа І –ІІІ ступенів №3 – колегіум», ІІІ місце з російської мови, (МАН ІІ етап) ІІ місце всесвітня історія, вчиткль - Анастасія Шаматова
3. Дарина Глухенко, НВК «Загальноосвітня школа І ступеня – гімназія імені В.Сенатора», ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі молодіжних проектів з енергоефективності «Енергія і середовище – 2019», Диплом ХI Міжнародного дитячого медіафестивалю «Дитятко», вчитель - Марія Волошина
4. Поліна Карпань, Дитяча школа мистецтв, І місце у ІІІ Міжнародному фольклорному фестивалі – параді талантів, ІІ місце у Міжнародному фестивалі мистецтв «Мости в Парижі», ІІ місце у міжнародному фестивалі –конкурсі «Ритми України», ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі художнього мистецтва «Художня палітра України», І премія у регіональному конкурсі «Світ талантів». вчитель - Людмила Попович
5. Марія Коврик, Будинок дитячої та юнацької творчості, Гран-прі у міжнародному фестивалі –конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник», І місце у ІІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Чубинстький fest»; І і ІІІ місце у Всеукраїнському конкурсі –фестивалі «Великий осінній ««Art People Fest», І місце у VII Міжнародниому фестивалі «Мій світ – мистецтво», викладач - Наталія Шастун
6. Марія Ковтун, Будинок дитячої та юнацької творчості, Гран-прі у міжнародному фестивалі –конкурсі учнівської та студентської творчої молоді «Соняшник»; I і ІІІ місця у Всеукраїнському конкурсі –фестивалі «Великий осінній «Art People Fest»; І місце у VII Міжнародному фестивалі «Мій світ – мистецтво», викладач - Наталія Шастун
7. Захар Судак, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІІ місце у ХХ Всеукраїнському дитячо-юнацькому фестивалі мистецтв «Сурми звитяги»; ІІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», Лауреат ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво», викладач - Світлана Симоненко
8. Євгеній Селезень, Дитяча школа мистецтв, ІІ місце у XV Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості»; Лауреат ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво» та VIII Міжнародного фестивалю «Свято талантів»; ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі-конкурсі дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», ІІ місце – у міжнародному дитячому конкурсі «Штурм», регіональному конкурсі «Світ талантів», викладач - Ірина Бондар
9. Едуард Мироненко, Будинок дитячої та юнацької творчості, Лауреат ІІ премії XVI міжнародного фестивалю-конкурсу виконавців гумору і сатири, музичного фольклору імені Андрія Сови; І місце у Всеукраїнському фестивалі –конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»; Лауреат ІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво»; Лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості, викладач Світлана Симоненко
10. Марія Селезень, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у міжнародному фестивалі-конкурсі « Україна єднає світ»; І премія у 15 Всеукраїнському конкурсі-фестивалі «Українська естафета творчості»; ІІ місце у Всеукраїнському конкурсі театрального мистецтва «Театральні містерії»; Лауреат І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво»; Лауреат І ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA», І премія у регіональному конкурсі «Світ талантів», викладач - Світлана Симоненко
11. Анастасія Ховко, Будинок дитячої та юнацької творчості, ІІ місце у Всеукраїнському фестивалі –конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»; Лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA»; Лауреат І ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво», викладач - Світлана Симоненко
12. Михайло Ховко, Будинок дитячої та юнацької творчості, І місце у Всеукраїнському фестивалі –конкурсі виконавців гумору та сатири «Усмішки Глазового»; Лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського мистецького фестивалю-конкурсу дитячо-юнацької творчості «Козацький шлях. UA»; Лауреат ІІІ ступеня VII Міжнародного фестивалю «Мій світ – мистецтво», викладач - Світлана Симоненко
13. Валерія Федун, Дитяча школа мистецтв, І премія у Міжнародному конкурсі театрального, музичного та художнього мистецтва "Чарівна рапсодія - 2019", диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва "Художня палітра України", Диплом лауреата ІІ ступеня Міжнародного конкурсу "The festival bridgest in Paris", викладач Людмила Попович
14. Вікторія Гончаренко, Дитяча школа мистецтв, Лауреат ІІ ступеня Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва "Художня палітра України", І місце Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої творчості "На свято Миколая творча іскорка палає", Диплом ІІІ ступеня Міжнародного конкурсу "The festival bridgest in Paris", викладач Людмила Попович
15. Дар'я Зозуліна, Дитяча школа мистецтв, диплом І ступеня Всеукраїнського конкурсу художнього мистецтва "Художня палітра України", диплом лауреата І ступеня Міжнародного конкурсу "The festival bridgest in Paris", ІІІ премія Міжнародного конкурсу "Pacsirta", ІІ премія ХІІІ Всеукраїнського дитячого конгресу "Зіркові канікули в "Світі талантів"

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

ЛЮБОВ ДЕНИСЮК

Denusova

 

Які продукти обов’язкові в раціоні в період карантину

 

СЕРГІЙ ДУБРОВ

Dybrov

 

Що треба знати про експрес-тести на коронавірус?

 

Володимир Тірон

Tirion

 

Про поширення коронавірусної інфекції 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
У Черкаській області 2 загрози: коронавірус і спад економіки

30 березня 2020, 13:33

2020 03 30 ekonom

Голова Черкаської обласної державної адміністрації Роман Боднар розповів на брифінгу, що наразі область має два види загроз – коронавірус і спад розвитку економіки.


Суспільство
Сміляни допомагають комунальникам в прибиранні міста

03 квітня 2020, 13:29

2020 04 02 pruburana

Карантин карантином, а про рідне місто треба піклуватися. Таку думку власними діями до суспільства донесли смілянська молодь на чолі із Вікторією Тищенко.


Цікаво
Смілянин В'ячеслав Василенко «одружився наосліп»

02 квітня 2020, 18:37

2020 04 01 odryzena

Смілянин В'ячеслав Василенко узяв участь у програмі телеканалу «1+1» "Одруження наосліп".


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.