Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Чи потрібне Смілі КП МІФК?

2020 01 21 MIFK

 

На депутатській комісії говорили про діяльність комунального підприємства «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія» (КП МІФК).
Це збиткове підприємство. Тож депутати намагалися розібратися, навіщо воно потрібне? Кому потрібне? Де брати доходи на зарплати його працівникам? Які функції виконує це КП?
З’ясувалося, що «Муніципальну інвестиційно-фондова компанію» тепер очолює новий директор - Олександр Майка. Нагадаємо, це підприємство мало кількох одіозних директорів і працівників. Останнім часом ним керувала депутат обласної ради Валентина Далібожак (тоді, приступивши до роботи, вона мала багато ідей і задумів, але, очевидно, жінці так і не вдалося зробити щось толкове).
Раніше, КП МІФК пропонувало кілька цікавих інвестиційних проектів для Сміли. Наприклад, міні-ГЕС, сонячна електростанція, сміттєсортувальний завод. Але міська влада сама ж бракувала і гальмувала ці ідеї. Тож ніяких інвесторів так і не вийшло залучити у наше місто…
Зараз знову новий директор. У штаті – сього дві особи. Грошей на зарплату – немає. За цим КП закріплено міське майно і землі.
Новий директор планує, щоб МІФК зайнялося обслуговуванням тих будинків, які не мають ОСББ. Для цього треба змінити Статут КП МІФК. Зокрема, пункт 3.1. статті 3 Статуту викласти в наступній редакції: «3.1. Підприємство створене з метою організації та здійснення комплексного обслуговування об’єктів житлового фонду, залучення та впровадження новітніх інвестиційних програм та задоволення соціальних та економічних потреб трудового колективу на основі одержаного прибутку» іт.д.
Проте депутати не схвалюють нові ініціативи МІФК. Депутат Ольга Нікітченко зауважила, що КП МІФК може зайнятися цією справою лише вигравши конкурс, або якщо жителі будинків самі прийдуть і попросять. А так нав’язувати людям КП - це не бюджетне питання.
Інші депутати критикували КП МІФК за те, що воно вже кілька років працює, його робітники з’їли 600 тисяч бюджетних коштів на зарплати. Але так нічого толкового для міста і не запропонували…

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Наталія ДЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про те, чому у Смілі немає води

 

 

Костянтин Проценко

Protsenko

 

Про нехтування правилами безпеки на воді 

 

Юлія Фомічова

Fomichova

 

Про те, як не стала жертвою шахрайства

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Дитину шукали всю ніч

02 липня 2020, 14:29

2020 07 02 ditinaПісля сварки з батьками втекла з дому дитина. Пошуки хлопчика тривали майже добу.


Цікаво
Найстаршій гімнастці світу 95 років

01 липня 2020, 18:29

2020 06 30 gimnast

Найстарша гімнастка у світі німкеня Йохана Кваас у свої 86 виступила на аматорських змаганнях в Італії і вписала своє ім'я у "Книгу рекордів Гіннеса".


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.