Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Чи потрібне Смілі КП МІФК?

2020 01 21 MIFK

 

На депутатській комісії говорили про діяльність комунального підприємства «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія» (КП МІФК).
Це збиткове підприємство. Тож депутати намагалися розібратися, навіщо воно потрібне? Кому потрібне? Де брати доходи на зарплати його працівникам? Які функції виконує це КП?
З’ясувалося, що «Муніципальну інвестиційно-фондова компанію» тепер очолює новий директор - Олександр Майка. Нагадаємо, це підприємство мало кількох одіозних директорів і працівників. Останнім часом ним керувала депутат обласної ради Валентина Далібожак (тоді, приступивши до роботи, вона мала багато ідей і задумів, але, очевидно, жінці так і не вдалося зробити щось толкове).
Раніше, КП МІФК пропонувало кілька цікавих інвестиційних проектів для Сміли. Наприклад, міні-ГЕС, сонячна електростанція, сміттєсортувальний завод. Але міська влада сама ж бракувала і гальмувала ці ідеї. Тож ніяких інвесторів так і не вийшло залучити у наше місто…
Зараз знову новий директор. У штаті – сього дві особи. Грошей на зарплату – немає. За цим КП закріплено міське майно і землі.
Новий директор планує, щоб МІФК зайнялося обслуговуванням тих будинків, які не мають ОСББ. Для цього треба змінити Статут КП МІФК. Зокрема, пункт 3.1. статті 3 Статуту викласти в наступній редакції: «3.1. Підприємство створене з метою організації та здійснення комплексного обслуговування об’єктів житлового фонду, залучення та впровадження новітніх інвестиційних програм та задоволення соціальних та економічних потреб трудового колективу на основі одержаного прибутку» іт.д.
Проте депутати не схвалюють нові ініціативи МІФК. Депутат Ольга Нікітченко зауважила, що КП МІФК може зайнятися цією справою лише вигравши конкурс, або якщо жителі будинків самі прийдуть і попросять. А так нав’язувати людям КП - це не бюджетне питання.
Інші депутати критикували КП МІФК за те, що воно вже кілька років працює, його робітники з’їли 600 тисяч бюджетних коштів на зарплати. Але так нічого толкового для міста і не запропонували…

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

RYDUK MASLANA

 

metalobaza

Дійові особи

Микола СТУЖЕНКО

Styzenko

 

В Смілі знов перевищено поріг захворюваності

 

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Роман Боднар

Bondar

 

Про перспективний план формування ОТГ у нашій області

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Районні депутати гуртом підтримали розвиток козацтва на Смілянщині (відео)

28 лютого 2020, 16:24

2020 02 26 kozatstvo

На черговій сесії районної ради депутати розглядали питання «Про програму популяризації та підтримки розвитку українського козацтва в Смілянському районі на 2018-2020 роки».


Цікаво
Вперше за часи Незалежності вийде фільм, створений за мотивами твору Тараса Шевченка

27 лютого 2020, 18:33

2020 02 26 film

12-го березня цього року вперше за часи незалежності України на кіноекрани вийде фільм “Толока”, створений за мотивами твору Тараса Шевченка.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний