Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI to go

 

metalobaza

Стрічка новин

 

Депутати вирішували, що робити з МІФК, готелем «Сміла» та іншим комунальним майном

2020 01 21 zkx

 

20 січня відбулося засідання постійної комісії міської ради з питань житлово-комунального господарства (ЖКГ). Депутати готуються до проведення першої у цьому році сесії, тож зараз розглядають на комісіях питання порядку денного.
На профільну комісію з ЖКГ, поміж багатьох інших, винесли питання щодо діяльності готелю «Сміла». Його адміністрація звернулась до міської ради з проханням звільнити готель від 50% сплати орендної плати до міського бюджету, щоб таким чином зекономлені кошти витратити на подальший розвиток готелю. Депутати потребували конкретного звіту від директора готелю, який, до речі, теж є депутатом, про доходи підприємства за минулий рік і про те, що було зроблено за ці кошти. Тож стосовно готелю «Сміла» поки що ніякого остаточного рішення прийнято не було, будуть заслуховувати додаткову інформацію.
Велику дискусію викликало питання про діяльність комунального підприємства «Муніципальна інвестиційно-фондова компанія» (КП МІФК). Депутати не бачать ніякої користі від цієї організації, тільки зайві витрати грошей. Але начальник управління економіки наполягав, що таке КП місту поки що потрібне, бо на ньому числиться комунальне майно і землі. Раніше працівники МІФК пропонували кілька цікавих інвестиційних проектів, як наприклад, міні-ГЕС, сонячна електростанція, сміттєсортувальний завод. Але самі ж депутати ці проекти бракували і гальмували. Тож питання щодо роботи МІФК теж залишається невирішеним.
Потім депутати звільнили від орендної плати ветеранську організацію міста, розглянули ряд питань щодо приватизації та оренди комунального майна.
Але у процесі засідання було висунуто кілька цікавих пропозицій – перенести водоканал у центр, у приміщення готелю «Сміла».
І ще одна пропозиція – забрати все комунальне нерухоме майно із комунальних підприємств та передати все це комусь одному: чи управлінню ЖКГ, чи управлінню економіки. Оскільки смілянські КП, в основному, збиткові, і їхнє комунальне майно можуть забрати за борги, депутати переживають, що так скоро Сміла матиме лише Будинок рад, а все інше позабирають… Тож комунальним підприємствам міста дадуть доручення перерахувати своє майно і позначити, яке знаходиться під арештом. Бо з таким хазяйнуванням міська рада залишиться без нічого.
Хвалили лише СКП «Комунальник», бо лише там є розвиток і стабільність, всі інші комунальні підприємства Сміли… в боргах.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

vdoma1

 

AZK MIG

Дійові особи

ЛЮБОВ ДЕНИСЮК

Denusova

 

Які продукти обов’язкові в раціоні в період карантину

 

СЕРГІЙ ДУБРОВ

Dybrov

 

Що треба знати про експрес-тести на коронавірус?

 

Володимир Тірон

Tirion

 

Про поширення коронавірусної інфекції 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Незважаючи на карантин, у Смілі щодня скликають сесії міської ради та відбуваються скандали

19 березня 2020, 16:45

2020 03 19 sesiya123

Попри те, що сьогодні міський голова Сміли Олексій Цибко святкує День народження, депутати не захотіли зробити йому подарунок – провести сесію міської ради.


Економіка
Середньомісячна зарплата у Смілі – більше 9 тисяч гривень

04 квітня 2020, 12:55

2020 04 04 ZP

Про таке диво проінформував начальник управління економічного розвитку Олександр Плакса депутатів на засіданні постійної комісії міської ради з питань місцевого бюджету.


Суспільство
Запроваджено цілодобовий телефон екстреної психологічної допомоги

05 квітня 2020, 14:04

2020 04 02 linia

Пандемія коронавірусу торкнулася базової потреби кожної людини – її безпеки та життя.


Цікаво
Величезний восьминіг гуляв пляжем

05 квітня 2020, 15:27

2020 03 24 vosmenig11

Величезний восьминіг влаштував собі прогулянку по австралійському пляжу.


Афіша
Сьогодні буде концерт та урочиста хода на честь Т.Шевченка

10 березня 2020, 10:22

2020 03 10 vhanyvanakob

10 березня у Смілі відбудуться офіційні заходи на честь вшанування Великого Кобзаря Т.Г.Шевченка.