Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

На районній сесії слухали прокуратуру та прийняли зміни до бюджету

2020 01 16 rada

 

15 січня відбулося перше у цьому році засідання сесії районної ради. Депутати розглянули 14 питань порядку денного.
Спочатку заслухали інформацію в.о. керівника Смілянської місцевої прокуратури про стан злочинності, боротьби із злочинністю та охорони порядку Дмитра Пидорича. Цікаво, що на сесію міської ради представники прокуратури не ходять (через конфлікт з міським головою), а от районним депутатам – все розповіли. Кількість злочинів у районі дещо зменшилась – на 7 % у порівнянні з 2018 роком. Але це все одно найвищий показник в області. Тобто на Черкащині скоюється менше злочинів, ніж у Смілянському районі. Зросла кількість крадіжок і грабежів. Прокуратура слідкує, щоб не вчинялись економічні і бюджетні злочини, щоб не було корупції та порушення законодавства.

 

2020 01 16 rada1


Далі депутати розглянули ряд питань, серед яких: про введення в апарат райради двох штатних одиниць, про зміни до рішення «Про програму розвитку освіти Смілянського району на ‪2013-2017‬ роки», про внесення змін до рішення районної ради «Про районний бюджет Смілянського району на 2020 рік» та інші.
Депутати Василь Латенко та Олександр Гончаренко запропонували розглянути ще два питання: про внесення змін до районної програми «Призовна дільниця» та про Ротмістрівську лікарню - передачу будівлі із цілісними майновими комплексами із спільної власності територіальних громад Смілянського району у комунальну власність Ротмістрівської сільської ради.
Депутати ухвалили зміни до районного бюджету, затвердивши субвенції сільських рад на утримання і забезпечення функціонування галузей соціальної сфери району, а також частково виділили з районного бюджету кошти на: ремонт приміщення лікарні ім.Софії Бобринської, де буде встановлено комп’ютерний томограф; компенсацію за пільгові перевезення; виконання програми «Призовна дільниця».

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

Про пустопорожніх активістів та час клоунів 

 

Анатолій Підгорний

Pidgornuu

 

Про візит голови Верховної Ради України Дмитра Розумкова 

Роман Боднар

Bondar

 

Про добровільне обʼєднання громад і саботування реформи

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
На Черкащині пройде зʼїзд кардіохірургів

17 лютого 2020, 10:23

2020 02 15 xiryrg

З 28 по 29 травня у Черкасах відбудеться 27 з’їзд кардіохірургів України. У ньому візьмуть участь понад 300 лікарів України та закордону.


Цікаво
Цей день в історії: роковини смерті Пантелеймона Куліша

16 лютого 2020, 15:29

2020 02 15 kylish1

День пам’яті Пантелеймона Куліша (1819-1897), українського письменника, літературного критика, фольклориста, етнографа, історика, мовознавця, культурно-освітянського діяча, перекладача.


Афіша
У ці вихідні буде багато спортивних змагань та концерт для афганців та воїнів- інтернаціоналістів

14 лютого 2020, 19:00

2020 02 15 aficha

Прийдешні зимові вихідні у нашому місті будуть насичені цікавими заходами: