Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

У Плоскому, Будках й Костянтинівці проголосували за обʼєднання з Балаклеївською ОТГ

2020 01 07 zystrich

 

Днями у селах Плоске, Будки й Костянтинівка відбулися збори громад. На них обговорювали пропозицію Балаклеївської ОТГ про приєднання територіальних громад цих двох сіл.
У Плоскому людей зібралося не багато, можливо із-за ранньої пори зборів. Доповідав сільський голова Костянтинівни Олексій Шульга. Зачитавши пропозицію сусідів про приєднання, він провів коротенький екскурс в історію створення ОТГ, нагадав про минулорічне обговорення пропозиції від Балаклеї і минулорічне небажання людей приєднуватися. Висловив Олексій Миколайович і своє негативне ставлення до такої пропозиції.
Не дивлячись на невелику кількість людей, дискусія була запеклою. По настроях було видно, що більшість селян змінили свою думку і зараз не проти об'єднатися із Балаклеєю. Хоча були і такі, які виступали проти.
Я давній прихильник адмінреформи. У далекому 2010 році в Академії державного управління навіть захищав дипломну роботу про створення ОТГ, спираючись на позитивний досвід Польщі.
На зборах у Плоскому спробував пояснити людям, що варто не чекати примусового приєднання (ймовірно до Сміли), а скористатися наданою Законом можливістю добровільного об'єднання. Адже велика громада матиме більшу інвестиційну привабливість, сприятиме створенню нових робочих місць, збільшенню надходжень до об’єднаного місцевого бюджету та підвищенню рівня життя мешканців усіх сільських громад громад.
Варто об'єднуватися із успішнішими і багатшими сусідами. Багато було висловленого негативу щодо ситуації у Смілі і по боргах і по комунальному господарству.
Минулого року жителі Плоского були проти приєднання, але варто чітко усвідомлювати той факт, що життя не стоїть на місці і нині є гостра необхідність у найкоротший термін розглянути пропозицію створення потужної ОТГ.
Сільський голова Балаклеї Ростислав Ситнік теж агітував за об'єднання. Ростислав Олексійович дуже гарно охарактеризував позитивну тенденцію у розвитку Балаклеївської ОТГ, відсутність боргів, наповнення сільського бюджету, розповів про інфраструктурні проекти в селах.
Поважні спікери також зазначили багато позитивних речей, які матимуть села після об'єднання.

 

2020 01 07 zystrich1


Голосуванням підвели риску. 31 голос за об'єднання. Проти і утрималося значно менше.
Оплесками селяни вітали своє ж рішення.
Аналогічні збори пізніше відбулися у Будках. Активність людей тут була значно більшою – повний зал будинку культури.
Атмосфера в залі панувала значно спокійніша, ніж у Плоскому. Всі виступаючі одноголосно підтримували пропозицію про обєднання.
За проголосувало 92 присутніх. Примітно, що не було жодної руки проти.
Своє слово сказали й жителі Костянтинівки. У дуже дружній і згуртованій атмосфері на громадських слуханнях у цьому селі 192 голосами місцеві жителі проголосували за приєднання до Балаклеївської ОТГ.


Олександр Давиденко


Із допису у ФБ

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олександр Коваленко

KovalenkoCherkasanu

 

Про закриття лікарень і права українців на охорону здоров'я і лікарську допомогу

 

Дмитро Дубілет

Dybilet

 

Про оцінку роботи голів облдержадміністрацій 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

 

Про освітлення міста

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
«Черкаси» будуть чинити опір»

22 лютого 2020, 14:02

2020 02 18 kino

27 лютого у вітчизняний кінопрокат виходить стрічка «Черкаси» режисера Тимура Ященка.


Цікаво
Піп Гапон хотів мирним способом усунути несправедливість

22 лютого 2020, 15:27

2020 02 20 pip

Від радянсько-більшовицьких часів його прізвище асоціюється із попом-провокатором, що намовив беззахисних петроградських міщан і робітників іти до Ніколая ІІ «біть чєлом».


Афіша
20 та 21 лютого у Смілі вшанують подвиг Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2020, 17:29

2020 02 19 afiha1

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Цю дату забути неможливо!