Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Депутати вирішили перетворити прийняття бюджету у затяжний серіал

2019 12 21 sesia

 

Оскільки у нашій Смілі останнім часом швидко і злагоджено нічого не робиться, депутатські засідання затягуються та результати голосування залежать від домовленостей, то формувати бюджет на 2020 рік треба було не в листопаді, а починати ще з червня 2019-го року.
Область вже ухвалила основний фінансовий документ на 2020 рік. А у Смілі так гарно все почалося, але, в підсумку, не склалося.
Сьогодні, з третьої серії, чи то з третьої спроби, відбулася позачергова 114-а сесія міської ради. На засідання прийшли 28 депутатів. У порядку денному розглядали 52 питання.
Спершу, з перемінним успіхом, але все йшло нормально. Депутати проголосували за виділення матеріальної допомоги хворим і тим містянам, які у тяжкому матеріальному становищі. Ухвалили 16 програм на 2020 рік, що фінансуються з міського бюджету. Словом, депутати працювали і голосували.
Але коли дійшли до питання бюджету на 2020 рік, то каменем спотикання постало питання підтримки КП «Медіа-центр» - думки депутатів знову розійшлися.
Міський голова Олексій Цибко наполягав, що треба ухвалити програму для фінансування КП «Медіа-центр», щоб зберегти комунальне ЗМІ, яке повинне обслуговувати потреби громади. Тим більше, що незабаром вибори – тож у комунальному ЗМІ зможуть виступити всі кандидати до влади. І руйнувати смілянське телебачення, газету і радіо – це свавілля.
А от інша частина депутатів має протилежну думку - КП «Медіа-центр» повинне працювати в однакових умовах з усіма ЗМІ та КП. Ніяких поблажок. Жорстка економія бюджету і тому гроші на журналістів виділяти не потрібно.
Тож це питання було проголосоване, але не набрало потрібної кількості голосів.
Потім депутати не підтримали програми економічного і соціального розвитку міста; приватизації та управління комунальним майном та бюджетну програму з реалізації заходів щодо розвитку території міста.
Також депутати не прийняли рішення щодо структури та загальної чисельності міської ради та її виконавчих органів на 2020 рік.
Коли до кінця засідання залишилося розглянути всього одне питання – про зміни до міського бюджету на 2019 рік – обранці попросили перерву…, а після перерви не зійшлися.

 

2019 12 21 sesia1


Тож міському голові довелося призупинити сесію. Вона має продовжитись з понеділка.
У підсумку – важливі фінансові питання не вирішено. Медики і вчителі можуть залишитися без зарплати до кінця року. Сміляни, які чекають матеріальної допомоги на лікування, теж будуть без грошей. Тому що навіть оті проголосовані рішення про надання матеріальної допомоги зараз залишаються не підкріплені фінансово. Бо депутати так і не внесли зміни до міського бюджету на 2019 рік.
Тож міська сесія і ухвалення бюджету на 2020-ий рік перетворюється на якийсь затяжний серіал.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олександр Коваленко

KovalenkoCherkasanu

 

Про закриття лікарень і права українців на охорону здоров'я і лікарську допомогу

 

Дмитро Дубілет

Dybilet

 

Про оцінку роботи голів облдержадміністрацій 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

 

Про освітлення міста

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
В Умані теж міська влада конфліктує зі своїм народним депутатом

23 лютого 2020, 12:55

2020 02 20 Yman

17 лютого на сайті Єдиної системи місцевих петицій у розділі “Умань” з’явилась нова Міська влада сусіднього міста Умань зареєструвала офіційну петицію про те, щоб прибрати із центральної вулиці міста пам’ятник Тарасу Шевченку і замість нього поставити новий – Антону Володимировичу Яценку.


Цікаво
Як Північно-Кримський канал зламав життя тисяч українців

23 лютого 2020, 15:20

2020 02 20 GES

Щоб напоїти кримську напівпустелю збудували каскад з шести водосховищ на Дніпрі, котрі покрили понад 500 тис. га родючих полів — втричі більше, ніж планувалося зросити в Криму.


Афіша
20 та 21 лютого у Смілі вшанують подвиг Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2020, 17:29

2020 02 19 afiha1

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Цю дату забути неможливо!