Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

На виконкомі всі пересварилися, але за необхідні рішення таки проголосували

2019 12 21 vukonkom

 

20 грудня відбулося позачергове засідання виконавчого комітету. На ньому треба було терміново розглянути рішення про уточнення міського бюджету на 2019 рік та ухвалити проект бюджету-2020.
Спочатку члени виконкому не могли дійти згоди, за який бюджет голосувати першим: за цьогорічний 2019 року чи за новий 2020-го року.
Довго не могли з’ясувати – хто ж блокує ухвалення нового бюджету? Хто винний? І що робити далі?

 

2019 12 21 vukonkom1


Ситуація така, що бюджет-2020 сформувала бюджетна комісія. Потім проект бюджету повинен схвалити виконком, далі – депутати міської ради. Проте депутати не з’являються на сесію і не можуть ухвалити бюджет.
Депутат Юрій Кредзинський сказав, що це міський голова блокує прийняття бюджету-2020 і не виносить його на сесію. Але частина членів виконкому переконана, що блокування бюджету відбувається через дії окремих депутатів.
Головуючий на виконкомі заступник міського голови Павло Кондратенко намагався знайти компроміс і закликав усіх до порядку, щоб ще й члени виконкому не ганьбилися перед громадою та не сварилися.
Спочатку вирішили проголосувати проекти 2019 року, від яких залежить виплата зарплати медикам.
Член виконкому Віктор Овчаренко висловив своє обурення депутатами, які принципово не збираються на бюджетні комісії і на сесії та не хочуть вносити правки в бюджет-2020. Спеціально уповільнюють ухвалення основного фінансового документу міста. Через їхнє зволікання затягується виплата зарплат бюджетникам. А ще державна субвенція може повернутися назад і місто втратить державні гроші. Він розповів, що у міські раді й виконкомі знову продовжуються кулуарні переговори та шантажі. Окремі позиції в бюджеті і виділення великих сум є незрозумілим і недоцільним.

 

2019 12 21 vukonkom3


Начальник відділу охорони здоров’я Микола Стуженко наполягав, що все-таки треба голосувати за проект бюджету -2020. Проект треба прийняти за основу. А потім протягом року, якщо будуть якісь недоліки і запитання, бюджет можна змінювати. Але голосувати потрібно, бо через зволікання зависає зарплата для медиків. До того ж незабаром у лікарні можуть відключити електроенергію через несплату за комуналку.
Депутат і член виконкому Віктор Федоренко сказав, що не розуміє позицію міського голови. Спочатку Олексій Цибко перед камерами, на прес-конференції одобрив напрацьований проект бюджету. А наступного дня все розкритикував і вже не погоджується з бюджетом. Як це розуміти?
Висловлювали своє бачення бюджету Олег Трушкевич, Олександр Ніколаєв, Галина Сватко, Сергій Ананко та інші. Проте після гарячих суперечок, члени виконкому проголосували за обидва бюджети.
Також на виконкомі погодили виділення матеріальної допомоги для 9 жителів міста та обговорили деякі проблеми благоустрою Сміли.
Члени виконкому пропонують завтра, у суботу, терміново зібрати сесію міської ради та проголосувати за бюджет-2020.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Роман Боднар

Bondar

 

Про перспективний план формування ОТГ у нашій області

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

 

Досить ганьбити Смілу

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Викрав банківську картку і попався

25 лютого 2020, 17:31

2020 02 25 bank

У чоловіка вкрали банківську картку і зняли з неї 12 тисяч гривень.


Цікаво
Ураганний вітер заквічав пакетами усі дерева

25 лютого 2020, 18:23

2020 02 25 smita

Циклон «Юлія», який пронісся днями Україною, розвіяв побутове сміття на полігоні побутових відходів у Миколаєві.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний