Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Читати сайт ЦВК зможуть і люди з порушенням зору

2019 12 20 cvk

 

Ще близько 100 тисяч виборців отримають безперешкодний доступ до сайту ЦВК.
Як повідомляють у Центральній виборчій комісії, адже завдяки модернізації ним зможуть користуватися люди з порушенням зору
Як повідомлялося, у Центральній виборчій комісії вперше за 22 роки її існування відбулося засідання робочої групи з питань забезпечення реалізації і захисту виборчих прав людей з інвалідністю, яку очолив член комісії Сергій Постівий. До складу колективу однодумців увійшли представники 12 вітчизняних громадських організацій, що опікуються зазначеною проблематикою, а також профільні фахівці.
Протягом першого засідання робоча група, зокрема, узагальнила пропозиції щодо удосконалення й адаптації офіційних сайтів ЦВК та Державного реєстру виборців для їх зручного використання людьми з порушенням зору.
Працівники управління інформатизації Секретаріату комісії ретельно вивчили напрацьовані пропозиції робочої групи та оперативно втілили їх в життя. Відтак, відвідувачі сайту Центральної виборчої комісії можуть користуватися покращеною версією для людей з порушенням зору. Таку новацію запроваджено вперше з дня створення офіційного представництва комісії в інтернеті.
За словами члена ЦВК Сергія Постівого, це перші результати роботи утвореної робочої групи, які демонструють позитивну динаміку співпраці Центральної виборчої комісії та громадського сектору. Такі позитивні зрушення стали можливими завдяки проактивній позиції голови комісії Олега Діденка, який підтримує нові формати роботи, що вже приносять свої результати.
«Це лише перші кроки. Вже в недалекому майбутньому ми маємо в планах подальше вдосконалення наших веб-ресурсів та втілення низки інших пропозиції робочої групи щодо покращення сайту ЦВК та ДРВ. Проте для їх реалізації необхідно дещо більше часу, оскільки вони потребують більш складних технічних заходів, – додав член ЦВК.
До речі, за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) в світі понад 285 мільйонів людей страждає від порушень зору, з них – 45 мільйонів незрячі.
Лише в Україні за неофіційними даними налічується від 100 до 300 тисяч людей з порушенням зору. З них понад 10 тисяч – діти. І орієнтуватися цим людям в існуючому сьогодні просторі, який не повністю адаптований до їх потреб, практично неможливо.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Роман Боднар

Bondar

 

Про перспективний план формування ОТГ у нашій області

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

 

Досить ганьбити Смілу

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Викрав банківську картку і попався

25 лютого 2020, 17:31

2020 02 25 bank

У чоловіка вкрали банківську картку і зняли з неї 12 тисяч гривень.


Цікаво
Ураганний вітер заквічав пакетами усі дерева

25 лютого 2020, 18:23

2020 02 25 smita

Циклон «Юлія», який пронісся днями Україною, розвіяв побутове сміття на полігоні побутових відходів у Миколаєві.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний