Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Говорили про відведення земельних ділянок під ОСББ і впорядкування контейнерних майданчиків (відео)

2019 11 21 narada

 

У вівторок у міській раді провели широку нараду з питань житлово-комунального господарства за участю міського голови, всіх заступників та начальників управлінь і директорів комунальних господарств.
Начальник інспекції з благоустрою та екології Олександр Яценко порушив актуальне питання – про відведення землі для ОСББ, впорядкування меж і документів та про наведення ладу з контейнерними майданчиками для сміття.
- У Смілі взагалі не виділені земельні ділянки під ОСББ. І під будинки не виділені. Прибудинкових територій немає. На обслуговування прибудинкових територій дається метр від будівлі. Вся інша земля нібито належить міській раді. Тобто прибирати мала б міська рада. Але це ж не правильно, - сказав Олександр Яценко. – Турбує і проблема із контейнерами для сміття та збирання твердих побутових відходів. У нас поставити сміттєвий майданчик – це все одно, що зробити стихійне сміттєзвалище. На той майданчик будуть нести сміття із всіх навколишніх будинків, привозитимуть відходи машинами з приватного сектору, як, наприклад, на вулиці Ротондівській. Тож потрібно зобов’язати ОСББ чітко визначити свої території та межі ,укласти договори, слідкувати, щоб їхні контейнерні майданчики не були захаращені.
Цю розмову підтримав директор СКП «Комунальник» Сергій Ананко і розповів про своє бачення вирішення проблеми:
- У тарифному відділі УЖКГ можна взяти інформацію про те, скільки ділянок виділено для ОСББ для розрахунку тарифу на утримання території. Адже ОСББ беруть плату з людей, значить, знають свої межі, - сказав Сергій Ананко. – Ми вивозимо сміття так часто, наскільки вистачає наших потужностей. Є такі голови ОСББ, з якими у нас постійна співпраця. Вони дзвонять до мене і повідомляють, що жителі винесли багато сміття, треба раніше приїхати і прибрати. Ми не відмовляємо у таких випадках. Дуже хороше взаєморозуміння із головами ОСББ мікрорайону РПЗ. У кожному ОСББ є площадка для збору ТВП. Якщо є бажання – то можна слідкувати за порядком у себе і місто буде чистим. Ми докладаємо для цього усіх зусиль.
У підсумку було вирішено порадитись щодо вирішення проблеми із виділенням земельних ділянок і впорядкуванням майданчиків для сміття із головами ОСББ на найближчій спільній нараді.
Відео з докладнішим обговоренням цього питання можна подивитись на каналі Сміла.ua

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про інспекцію вулиці Соборної у Смілі

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У Костянтинівці провели історичний екскурс у епоху графів Бобринських

08 грудня 2019, 11:36

2019 12 06 ekskyrs

У Костянтинівці відбулося чергове засідання клубу за інтересами «Берегиня», що діє при сільській бібліотеці.


Цікаво
Російські шпигуни використовували французькі Альпи як свою базу - ЗМІ

07 грудня 2019, 15:30

2019 12 05 spugun

15 російських шпигунів протягом років використовували французькі Альпи як свою базу для проведення операцій по всій Європі.


Афіша
Цього тижня вшановуватимуть людей з інвалідністю, волонтерів і буде ювілей школи №2

03 грудня 2019, 11:24

2019 12 03 aficha

Нинішнього тижня у місті передбачено проведення ряду культурних та спортивних подій.