Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

Стрічка новин

es

 

 

710 60 без адреси

 

На транспортній комісії виник конфлікт між владою і жителями будинку бульвару Бобринського,3 (відео)

2019 11 20 komisia

 

19 листопада відбулося засідання комісії з питань роботи транспорту. На засідання прийшли жителі будинку № 3, що на бульварі Бобринського. Саме розглядали їхнє питання – про встановлення шлагбауму при в'їзді на подвір'я будинку.
Пенсіонери з будинку №3 скаржились на жахливі умови проживання.

 

 

Наче і живуть у центрі міста, а порядку немає. У них всього 2 сміттєвих баки. Зі всього мікрорайону до них звозять сміття. У підприємців, які торгують поряд, теж багато побутового сміття, яке вони зносять на смітники. Тому баки перевантажені непотребом. Поблизу дому паркуються чужі автомобілі, вони пошкодили газони і зелені насадження. Словом, жителів дістала відсутність порядку. Та й сам будинок не у кращому стані. Роками у під’їзді стоїть вода, сідає фундамент і стіни. Будинок ніхто не ремонтує. Він належить до компанії «Наш дім». Пенсіонери справно сплачують туди гроші. Але толком не знають, куди йдуть ці кошти і чому їхній дім ніколи не ремонтуються, їм не замінюють вікна та двері. Тож пенсіонери вирішили прийди до влади і попросити допомоги.
Спочатку вони написали звернення про встановлення шлагбауму при в'їзді на подвір'я будинку. Потім у процесі дискусії зрозуміли, що шлагбаум буде важко обслуговувати, тож хотіли, щоб міська рада просто встановила відповідні забороняючи знаки та збільшила кількість сміттєвих баків.

 


Але ж у нас не все так просто. Конструктивної розмови між представниками влади і жителями будинку №3 не вийшло.
Члени транспортної комісії пояснювали, що вони особисто нічого не можуть робити у будинку №3 по Бульвару Бобринського. Всі роботи, і встановлення шлагбауму теж, будуть відбуватися за кошти самих же жителів. Міська влада може тільки дати дозвіл на розміщення шлагбаума. Всі проблеми будинку – повинні вирішувати самі жителі будинку. Тож пенсіонерам треба тормошити адміністрацію СКП «Наш дім», звертатися у правоохоронні органи з вимогою дати відповідь, де і на що витрачаються гроші жителів будинку. Представники міської ради намагалися пояснити пенсіонерам, що Радянський Союз вже розпався, тож держава і влада не будуть вирішувати їхні проблеми. У нас тепер самоврядування: є якісь питання – беріть і самі все з’ясовуйте.
В принципі, представники влади праві – часи змінились. Але це було пояснено людям таким тоном, ніби чого ви до нас прийшли? Не заважайте нам тут проводити нараду для галочки! Всі сперечались і говорили на підвищених тонах, тож пенсіонери не зрозуміли суті вирішення їхньої проблеми, не усвідомили, що ж їм все таки робити. Обурені і засмучені, ці корінні жителі Сміли похилого віку, йшли з Будинку рад із повним розчаруванням і переконанням, що влада нічого не хоче робити і не відстоює інтереси смілян.
А представники транспортної комісії продовжили нараду теж з повним переконанням, що вони такі праві і розумні, а недалекі люди заважають працювати зі своїми елементарними питаннями. Хоча б мали «зійти до рівня простих жителів міста» і толково пояснити людям, що їм слід робити як і куди звертатись.
Обидві сторони конфлікту повністю незадоволені один одним. Так і живемо… 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

che1

 

kosmetolog

 

Дійові особи

Тетяна НІКІТЕНКО

NikitenkoTetana

 

кандидат у депутати до Черкаської обласної ради від ВО

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

TereshchenkoNEW

 

Пам’ятаємо, поминаємо…

 

 

Ніна ПЛЯСУНОВА

Plyasynova

 

З Днем працівників дошкілля

 

 

AZK MIG

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутатська більшість передала міському голові важливе Звернення

02 вересня 2020, 10:32

2020 09 03 ZV1

Сьогодні знову скликають сесію міської ради, яка має відбутися о 16.00.


Економіка
Білозірська сільська рада проводить аукціон з оренди землі

09 вересня 2020, 12:04

 

Білозірська сільська рада як організатор земельних торгів оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки


Суспільство
Ліцей «Лідер» на 7-му місці серед усіх шкіл Черкаської області

25 вересня 2020, 17:21

2020 09 25 reutung1

За рейтингом загальноосвітніх шкіл Черкаської області, що посіли найвищі місця у рейтингу шкіл України за підсумками ЗНО 2020 року, смілянський ліцей «Лідер» посів сьоме місце серед 300 шкіл Черкаської області. А серед шкіл Сміли «Лідер» отримав І місце.


Цікаво
Хрещатик був замінований і зірваний радянськими військами при їх відступі з Києва.

25 вересня 2020, 18:35

2020 09 26 vubyx

У ці дні, 24 вересня 1941 року, в окупованому гітлерівцями Києві на Хрещатику пролунав перший вибух, який зруйнував будинок № 28.


Афіша
На «Локомотиві» клуб собаківництва проведе змагання

25 вересня 2020, 09:34

2020 09 23 pes

У Смілі цієї неділі на стадіоні «Локомотив» відбудеться цікаве й видовищне дійство.