Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

На транспортній комісії виник конфлікт між владою і жителями будинку бульвару Бобринського,3 (відео)

2019 11 20 komisia

 

19 листопада відбулося засідання комісії з питань роботи транспорту. На засідання прийшли жителі будинку № 3, що на бульварі Бобринського. Саме розглядали їхнє питання – про встановлення шлагбауму при в'їзді на подвір'я будинку.
Пенсіонери з будинку №3 скаржились на жахливі умови проживання.

 

 

Наче і живуть у центрі міста, а порядку немає. У них всього 2 сміттєвих баки. Зі всього мікрорайону до них звозять сміття. У підприємців, які торгують поряд, теж багато побутового сміття, яке вони зносять на смітники. Тому баки перевантажені непотребом. Поблизу дому паркуються чужі автомобілі, вони пошкодили газони і зелені насадження. Словом, жителів дістала відсутність порядку. Та й сам будинок не у кращому стані. Роками у під’їзді стоїть вода, сідає фундамент і стіни. Будинок ніхто не ремонтує. Він належить до компанії «Наш дім». Пенсіонери справно сплачують туди гроші. Але толком не знають, куди йдуть ці кошти і чому їхній дім ніколи не ремонтуються, їм не замінюють вікна та двері. Тож пенсіонери вирішили прийди до влади і попросити допомоги.
Спочатку вони написали звернення про встановлення шлагбауму при в'їзді на подвір'я будинку. Потім у процесі дискусії зрозуміли, що шлагбаум буде важко обслуговувати, тож хотіли, щоб міська рада просто встановила відповідні забороняючи знаки та збільшила кількість сміттєвих баків.

 


Але ж у нас не все так просто. Конструктивної розмови між представниками влади і жителями будинку №3 не вийшло.
Члени транспортної комісії пояснювали, що вони особисто нічого не можуть робити у будинку №3 по Бульвару Бобринського. Всі роботи, і встановлення шлагбауму теж, будуть відбуватися за кошти самих же жителів. Міська влада може тільки дати дозвіл на розміщення шлагбаума. Всі проблеми будинку – повинні вирішувати самі жителі будинку. Тож пенсіонерам треба тормошити адміністрацію СКП «Наш дім», звертатися у правоохоронні органи з вимогою дати відповідь, де і на що витрачаються гроші жителів будинку. Представники міської ради намагалися пояснити пенсіонерам, що Радянський Союз вже розпався, тож держава і влада не будуть вирішувати їхні проблеми. У нас тепер самоврядування: є якісь питання – беріть і самі все з’ясовуйте.
В принципі, представники влади праві – часи змінились. Але це було пояснено людям таким тоном, ніби чого ви до нас прийшли? Не заважайте нам тут проводити нараду для галочки! Всі сперечались і говорили на підвищених тонах, тож пенсіонери не зрозуміли суті вирішення їхньої проблеми, не усвідомили, що ж їм все таки робити. Обурені і засмучені, ці корінні жителі Сміли похилого віку, йшли з Будинку рад із повним розчаруванням і переконанням, що влада нічого не хоче робити і не відстоює інтереси смілян.
А представники транспортної комісії продовжили нараду теж з повним переконанням, що вони такі праві і розумні, а недалекі люди заважають працювати зі своїми елементарними питаннями. Хоча б мали «зійти до рівня простих жителів міста» і толково пояснити людям, що їм слід робити як і куди звертатись.
Обидві сторони конфлікту повністю незадоволені один одним. Так і живемо… 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про інспекцію вулиці Соборної у Смілі

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
У Смілі – новий начальник податкової

11 грудня 2019, 15:00

2019 12 12 nacalnuk

Кадрові зміни у Смілянському управлінні державної податкової служби.


Суспільство
На Кришталевому Кубку України відзначили Юліку і Дакара

11 грудня 2019, 18:25

2019 12 10 vidznaka

Смілянський клуб собаківництва «Сан - Голден» взяв участь у Кришталевому Кубку України, який відбувся у Києві.


Цікаво
Корону Міс Всесвіт -2019 отримала темношкіра африканка

10 грудня 2019, 18:29

2019 12 10 vsesvit

Переможницею 68-го конкурсу краси Міс Всесвіт стала 26-річна учасниця від Південно Африканської Республіки Зозімбіні Тунці.


Афіша
Цього тижня вшановуватимуть людей з інвалідністю, волонтерів і буде ювілей школи №2

03 грудня 2019, 11:24

2019 12 03 aficha

Нинішнього тижня у місті передбачено проведення ряду культурних та спортивних подій.