Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Кооперативу «Сміляночка» виділять з бюджету 303 тисячі гривень

2019 11 11 groshi

 

Майже 2 мільйони гривень на придбання нового обладнання для розширення виробництва отримають чотири кооперативи області. Серед них і сільськогосподарський кооператив «Сміляночка», сирна продукція якого реалізовується у магазинах «Делікат» під однойменною маркою.
«Сміляночці» із цих коштів виділять 303 тисячі гривень.
Як повідомляють в обласному департаменті агропромислового розвитку, вироблення сирів, розведення биків, скотарство – саме у цих галузях працюють сільськогосподарські кооперативи, яким спрямують кошти. Все це в межах обласної програми підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств до 2020 року.
За умовами програми, розмір обласних бюджетних коштів визначається з розрахунку не більше 70 % від вартості техніки, садивного матеріалу та сільськогосподарських тварин. Частка коштів одержувачів або коштів співфінансування з інших місцевих бюджетів становить не менше 30 %.

 

2019 11 11 groshi1


«Розвиток та підтримка кооперативного руху на селі – запорука економічного зростання не тільки тих територій, де працюють сільгоспкооперативи, а й усього регіону, – зазначає заступник голови облдержадміністрації Віктор Карпенко. – Нині підтримку отримують найперспективніші кооперативи, які вже зараз готові розширювати власні потужності.
За його словами, механізм виділення коштів – на контролі. Їх у кооперативах мають освоїти до кінця року. А вже з початку наступного року буде проконтрольованоо наскільки успішно їх використали.
Для фінансової підтримки «Сміляночки» 303 тисяч гривень спрямують Смілянській РДА, також переведуть Монастирищенській РДА для підтримки кооперативів «Агроселбуд» 210 тисяч гривень, а кооперативу «Бики Черкащини» майже 721 тисяч гривень, Звенигородській РДА – для кооперативу «Дружба плюс» 692 тисячі гривень.
Усі кооперативи документально обґрунтували потребу та підтвердили свою готовність освоїти виділені їм кошти на розвиток власної справи.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про інспекцію вулиці Соборної у Смілі

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У Пастирському вшанували відомого земляка Федора Дахна

07 грудня 2019, 14:10

2019 12 07 daxno

У п’ятницю в Пастирському відкрили меморіальну дошку відомому земляку Федору Дахну


Цікаво
Російські шпигуни використовували французькі Альпи як свою базу - ЗМІ

07 грудня 2019, 15:30

2019 12 05 spugun

15 російських шпигунів протягом років використовували французькі Альпи як свою базу для проведення операцій по всій Європі.


Афіша
Цього тижня вшановуватимуть людей з інвалідністю, волонтерів і буде ювілей школи №2

03 грудня 2019, 11:24

2019 12 03 aficha

Нинішнього тижня у місті передбачено проведення ряду культурних та спортивних подій.