Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Смілянські медіатори їздили обмінюватись досвідом у Золотоношу

2019 11 08 Zystrich 

 

Конфлікти є невід’ємною частиною суспільного розвитку. Існує потужний спосіб попередити і розв’язати конфліктні ситуації мирним шляхом – медіація. У школах зараз готують спеціальних учнів-медіаторів, які згодом на принципах добровільності, конфіденційності та дотримання нейтралітету зможуть допомогти одноліткам відновити баланс у міжособистісних відносинах, вирішити конфлікти. З цією метою школи України вже кілька років працюють над створенням шкільних служб медіації, багато педагогів пройшли базову підготовку як координатори та навчають цьому своїх учнів.
Смілянська школа №15 лише розпочинає цей вид діяльності для встановлення процедур мирного та партиципаторного вирішення конфліктів, протидії дискримінації та цькуванню (буллінгу, моббінгу). Для обміну досвідом команда школи №15 відвідала золотоніську школу №3 в рамках проекту «Мережування шкільних служб медіації шкіл – учасниць та випускниць Програми Демократична школа», підтриманого Центром ім. Вергеланда.
Метою проекту є створення мережі шкільних служб медіації шкіл-учасниць та випускниць Програми Демократична школа у Черкаській області, а згодом долучити до Мережі інші школи.
- Синергія спільної мети надихала на активне обговорення проблем (куди ж без них) під час запуску шкільних служб порозуміння та альтернативних шляхів їх подолання. Учні поглибили знання принципів медіаторства та поглиблювали навички ефективного невербального спілкування на майстер-класах. Представники учнівського самоврядування, адміністратори закладів освіти поглинали досвід Канівської гімназії щодо кроків успішного загальношкільного підходу до створення служби медіації. Корисне спілкування, нові знайомства та практичні лайфхаки від одного з фундаторів шкільної медіації в Україні Ольги Дацко стали нашим надбанням для подальшого поступу. Приємним бонусом для учасників стала пішохідна екскурсія по чарівному місту Золотоноша.
Сподіваюсь, спільними зусиллями учнів та педагогів закладів освіти м.Сміла ми об’єднаємося в єдину мережу шкільної медіації України, - інформує Мар’яна Криворучко, заступник директора з навчально-виковної роботи НВК №15.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

Дійові особи

Валерій ДОЛМАТОВ

dolmatov

 

Про потребу перейти на водопостачання за графіком

 

Олексій ДАВИДЕНКО

Davudenko

 

Про недопущення водопостачання за графіком

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про забруднення річки Тясмин і скиди від КП «ВодГео»

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
До бюджету району зібрано 13714,3 тис.грн. власних доходів

12 червня 2020, 09:30

2020 06 12 bydzet

Наразі до місцевого бюджету нашого району мобілізовано 13714,3 тис.грн. власних доходів.


Суспільство
Члени виконкому попросили у Черкаської ОДА 400 тисяч гривень на воду (відео)

03 липня 2020, 17:24

2020 07 03 zvernСьогодні, 3 липня, відбулося позачергове засідання виконавчого комітету, у роботі якого взяли 10 членів виконкому.


Цікаво
Поради психолога: як людина проявляє себе в дрібницях – такою вона і є!

03 липня 2020, 18:25

2020 06 15 psuxolog

Сьогодні ви познайомитеся з талановитим психологом і бізнес-тренером Наталею Грейс. Наталя написала книгу «Закони Грейс», в якій сформулювала ряд закономірностей, які допомагають стати трохи мудріші. Ви можете ознайомитися з деякими з них


Афіша
У Смілі будуть справжні Маски-шоу

01 липня 2020, 16:29

2020 06 30 masku

Цієї суботи, 4 липня, з 14.00 до 16.00 сміляни можуть поспілкуватися онлайн із директором театру «Маски-шоу», Народним артистом України Георгієм Делієвим.