Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Смілянські медіатори їздили обмінюватись досвідом у Золотоношу

2019 11 08 Zystrich 

 

Конфлікти є невід’ємною частиною суспільного розвитку. Існує потужний спосіб попередити і розв’язати конфліктні ситуації мирним шляхом – медіація. У школах зараз готують спеціальних учнів-медіаторів, які згодом на принципах добровільності, конфіденційності та дотримання нейтралітету зможуть допомогти одноліткам відновити баланс у міжособистісних відносинах, вирішити конфлікти. З цією метою школи України вже кілька років працюють над створенням шкільних служб медіації, багато педагогів пройшли базову підготовку як координатори та навчають цьому своїх учнів.
Смілянська школа №15 лише розпочинає цей вид діяльності для встановлення процедур мирного та партиципаторного вирішення конфліктів, протидії дискримінації та цькуванню (буллінгу, моббінгу). Для обміну досвідом команда школи №15 відвідала золотоніську школу №3 в рамках проекту «Мережування шкільних служб медіації шкіл – учасниць та випускниць Програми Демократична школа», підтриманого Центром ім. Вергеланда.
Метою проекту є створення мережі шкільних служб медіації шкіл-учасниць та випускниць Програми Демократична школа у Черкаській області, а згодом долучити до Мережі інші школи.
- Синергія спільної мети надихала на активне обговорення проблем (куди ж без них) під час запуску шкільних служб порозуміння та альтернативних шляхів їх подолання. Учні поглибили знання принципів медіаторства та поглиблювали навички ефективного невербального спілкування на майстер-класах. Представники учнівського самоврядування, адміністратори закладів освіти поглинали досвід Канівської гімназії щодо кроків успішного загальношкільного підходу до створення служби медіації. Корисне спілкування, нові знайомства та практичні лайфхаки від одного з фундаторів шкільної медіації в Україні Ольги Дацко стали нашим надбанням для подальшого поступу. Приємним бонусом для учасників стала пішохідна екскурсія по чарівному місту Золотоноша.
Сподіваюсь, спільними зусиллями учнів та педагогів закладів освіти м.Сміла ми об’єднаємося в єдину мережу шкільної медіації України, - інформує Мар’яна Криворучко, заступник директора з навчально-виковної роботи НВК №15.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про інспекцію вулиці Соборної у Смілі

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У Смілі відключатимуть світло

08 грудня 2019, 14:08

2019 12 02 svet

З 8.00 до 16.30 Смілянський міський РЕМ відключатиме світло на кількох вулицях міста.


Цікаво
Шимпанзе застукали за тим, як він прав у зоопарку футболку. ВІДЕО

08 грудня 2019, 15:25

2019 12 05 makaka

Шимпанзе відомі своїм інтелектом. І один такий примат приголомшив свого доглядача тим, як прав одяг у своєму вольєрі.


Афіша
Цього тижня вшановуватимуть людей з інвалідністю, волонтерів і буде ювілей школи №2

03 грудня 2019, 11:24

2019 12 03 aficha

Нинішнього тижня у місті передбачено проведення ряду культурних та спортивних подій.