Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

19 листопада 2019, 14:28
19 листопада 2019, 08:23

У Держгеокадастрі виявили земельні ділянки, які треба поставити на облік

2019 11 06 Derzgeokadastr

 

Міськрайонним управлінням у Смілянському районі та м. Смілі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області були проаналізовані земельні ділянки, на які державними та комунальними підприємствами, установами та організаціями оформлено правовстановлюючі документи до 01.01.2013рік, але відомості про них не внесені до Державного земельного кадастру.
У результаті проведеної роботи встановлено, що у комунальних та державних підприємств згідно з правовстановлюючими документами у постійному користуванні перебувають земельні ділянки, які знаходяться на території м. Сміли та Смілянського району Черкаської області, відомості про які не внесені до Державного земельного кадастру, а саме:
- комунальне підприємство «Сміла-Ліфт»,
- Смілянське комунальне виробниче підприємство «Комунальник»;
- ДНУ «Смілянське спеціалізоване конструкторське бюро»;
- Смілянський коледж харчових технологій Національного університету харчових технологій;
- комунальне підприємство «Смілакомунтеплоенрго»;
- ДП «Одеськазалізниця»;
- ДП «Черкаський облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» філія «Смілянська дорожньо-експлуатаційна дільниця»;
- метеостанція «Сміла»;
- КЖВП «Наш дім»;
- Відділ культури виконавчого комітету Смілянської міської ради;
- Ротмістрівський будинок-інтернат для громадян похилого віку та інвалідів;
- Черкаська обласна державна проектно-розвідувальна станція хімізації сільського господарства;
- Служба автомобільних доріг у Черкаській області.
Згідно з ч. 2 Розділу VII Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про Державний земельний кадастр» земельні ділянки, на які право власності (користування) виникло до 2004 року, вважаються сформованими незалежно від присвоєння їм кадастрового номера.
У разі якщо відомості про зазначені земельні ділянки не внесені до Державного реєстру земель, їх державна реєстрація здійснюється на підставі технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) за заявою їх власників (користувачів земельної ділянки державної чи комунальної власності).
Враховуючи вищевикладене, просимо у найкоротший термін вжити заходів щодо забезпечення внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру про всі земельні ділянки, які знаходяться у постійному користуванні зазначених вище комунальних та державних підприємств на території м. Сміли та Смілянського району Черкаської області, шляхом виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості).
У свою чергу, інформуємо, що відповідно до ст. 26 Закону України «Про землеустрій» замовниками документації із землеустрою можуть бути органи державної влади, Рада міністрів Автономної Республіки Крим, органи місцевого самоврядування, землевласники і землекористувачі.
Розробниками документації із землеустрою є:
- юридичні особи, що володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та у складі яких працює за основним місцем роботи не менше двох сертифікованих інженерів-землевпорядників, які є відповідальними за якість робіт із землеустрою;
- фізичні особи - підприємці, які володіють необхідним технічним і технологічним забезпеченням та є сертифікованими інженерами-землевпорядниками, відповідальними за якість робіт із землеустрою.
Взаємовідносини замовників і розробників документації із землеустрою регулюються законодавством України і договором.
Подання документації із землеустрою державному кадастровому реєстратору для внесення відомостей до Державного земельного кадастру від імені замовника документації здійснюється її розробником, якщо інше не встановлено договором.
За детальною інформацією звертатись за адресою: м. Сміла, вул. Соборна, 96а, телефон: 04733-43167.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олег МІЩЕНКО

Mishchenko

 

Про правопорядок у Смілі

 

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

Thereschenko

 

Про незаконно розміщені тимчасові споруди в Смілі

 

Микола Прокоф'єв

Prokofev

 

Про процедуру отримання монетизації пільг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Чого чекати від майбутньої зими?

19 листопада 2019, 17:23

2019 11 04 zuma

«Кожного року напередодні зимового сезону наших громадян жахають суворою та затяжною зимою.


Цікаво
Голодомору 1932-33 років передували 5 тисяч селянських повстань

19 листопада 2019, 18:20

2019 11 13 golodomor

Голодомором 1932-33 років Сталін «вбивав український національний рух», бо боявся, що Україна може вийти зі складу СРСР.


Афіша
У Смілі проведуть заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Гідності і Свободи

18 листопада 2019, 12:27

2019 11 18 aficha

Міські культурні заходи цього тижня, в основному, присвячені трагічній даті - у суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів 1932-33 рр..