Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

20 листопада 2019, 18:20

Школа №15 стала учасником міжнародного проекту

2019 10 28 dopomoga

 

Іноді життя можуть врятувати прості речі, такі як вміння надавати першу домедичну допомогу.
Але, як показує досвід, на жаль, не всі вчителі можуть якісно надавати першу допомогу постраждалій дитині. Власне, і серед українців не так багато тих, хто справді знає, що потрібно робити в екстрених ситуаціях, коли людське життя знаходиться на межі.
Смілянській школі-родині №15 – єдиній зі шкіл міста Сміла пощастило стати учасником міжнародного проєкту "Безпека в школі", який передбачає безкоштовне навчання педагогів та батьківської громади навичкам екстреної серцево-легеневої реанімації дорослих, підлітків та немовлят. Програма реалізується за підтримки канадських донорів — Canada-Ukraine Foundation та Huculak Foundation.
«Вчитель є важливою ланкою в ланцюзі виживання дитини, тому насамперед потрібно навчити саме педагогів», - зазначає куратор проекту в Україні Микола Коробенков.
Суботнім днем 26 жовтня педагогічна та батьківська спільнота НВК №15 згуртувалась, щоб пересвідчитись, що безпека в школі – «командна гра» всіх дорослих і досягається вона власними силами. Пліч-о-пліч вісім годин поспіль вчителі та батьки працювали разом з професіоналами ГО "Захист Патріотів". Коротенькі лекції чергувалися з відпрацюванням техніки першої допомоги. Професіоналізм тренерів, їх вміння, стриманість дали можливість набути необхідні практичні навички із серцево-легеневої реанімації.

 

2019 10 28 dopomoga1


Особливу увагу тренерський склад приділив алгоритму, який називається ланцюжок виживання. Це послідовність подій, яку не можна порушувати для успішної реанімації людини. Справжнім відкриттям для кожного стало особисте використання портативного дефібрилятора, який збільшує шанс на виживання людини в десятки разів. Європейський досвід показує, що такий прилад є життєво необхідним не лише в закладах освіти, але й в усіх організаціях, громадських місцях.
Кожен учасник тренінгу успішно склав теоретичний та практичний іспит, отримавши безцінний досвід. Для вчителів цей захід виявився одним з найпотрібніших і найважливіших як для професійного, так і для особистого життя. Цінним для кожного було відчути себе впевненою людиною, яка зможе швидко зорієнтуватися в складній ситуації, не розгубитися та почати надавати необхідну допомогу.
Інтенсивне навчання наштовхнуло батьків на думку, що в будь-якій справі потрібно бути прикладом для власних дітей. Отримані навички вони обов’язково передадуть своїм родинам та громаді.

 

2019 10 28 dopomoga2


Тож здобуті знання і навички, можливо, у майбутньому допоможуть врятувати найцінніше, що є у кожного з нас - життя. Але найвагоміший бонус отримали діти – учні Смілянської школи-родини №15, адже вони можуть бути впевнені – у разі небезпеки і вчителі, і батьки прийдуть на допомогу.


Мар’яна Криворучко, заступник директора школи№15, координатор заходу

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олег МІЩЕНКО

Mishchenko

 

Про правопорядок у Смілі

 

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

Thereschenko

 

Про незаконно розміщені тимчасові споруди в Смілі

 

Микола Прокоф'єв

Prokofev

 

Про процедуру отримання монетизації пільг

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
За тиждень орієнтовні збитки від НП сягнули 1 мільйона 175 тисяч

20 листопада 2019, 17:31

2019 11 19 podia

Протягом минулого тижня в області зареєстровано 45 надзвичайних подій


Цікаво
Небезпечна зустріч в океані

20 листопада 2019, 18:20

2019 11 13 zystrich

Небезпечну зустріч в океані людини і косатки зняли на відео.


Афіша
У Смілі проведуть заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Гідності і Свободи

18 листопада 2019, 12:27

2019 11 20 pamyat

Міські культурні заходи цього тижня, в основному, присвячені трагічній даті - у суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів 1932-33 рр..