Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Школа №15 стала учасником міжнародного проекту

2019 10 28 dopomoga

 

Іноді життя можуть врятувати прості речі, такі як вміння надавати першу домедичну допомогу.
Але, як показує досвід, на жаль, не всі вчителі можуть якісно надавати першу допомогу постраждалій дитині. Власне, і серед українців не так багато тих, хто справді знає, що потрібно робити в екстрених ситуаціях, коли людське життя знаходиться на межі.
Смілянській школі-родині №15 – єдиній зі шкіл міста Сміла пощастило стати учасником міжнародного проєкту "Безпека в школі", який передбачає безкоштовне навчання педагогів та батьківської громади навичкам екстреної серцево-легеневої реанімації дорослих, підлітків та немовлят. Програма реалізується за підтримки канадських донорів — Canada-Ukraine Foundation та Huculak Foundation.
«Вчитель є важливою ланкою в ланцюзі виживання дитини, тому насамперед потрібно навчити саме педагогів», - зазначає куратор проекту в Україні Микола Коробенков.
Суботнім днем 26 жовтня педагогічна та батьківська спільнота НВК №15 згуртувалась, щоб пересвідчитись, що безпека в школі – «командна гра» всіх дорослих і досягається вона власними силами. Пліч-о-пліч вісім годин поспіль вчителі та батьки працювали разом з професіоналами ГО "Захист Патріотів". Коротенькі лекції чергувалися з відпрацюванням техніки першої допомоги. Професіоналізм тренерів, їх вміння, стриманість дали можливість набути необхідні практичні навички із серцево-легеневої реанімації.

 

2019 10 28 dopomoga1


Особливу увагу тренерський склад приділив алгоритму, який називається ланцюжок виживання. Це послідовність подій, яку не можна порушувати для успішної реанімації людини. Справжнім відкриттям для кожного стало особисте використання портативного дефібрилятора, який збільшує шанс на виживання людини в десятки разів. Європейський досвід показує, що такий прилад є життєво необхідним не лише в закладах освіти, але й в усіх організаціях, громадських місцях.
Кожен учасник тренінгу успішно склав теоретичний та практичний іспит, отримавши безцінний досвід. Для вчителів цей захід виявився одним з найпотрібніших і найважливіших як для професійного, так і для особистого життя. Цінним для кожного було відчути себе впевненою людиною, яка зможе швидко зорієнтуватися в складній ситуації, не розгубитися та почати надавати необхідну допомогу.
Інтенсивне навчання наштовхнуло батьків на думку, що в будь-якій справі потрібно бути прикладом для власних дітей. Отримані навички вони обов’язково передадуть своїм родинам та громаді.

 

2019 10 28 dopomoga2


Тож здобуті знання і навички, можливо, у майбутньому допоможуть врятувати найцінніше, що є у кожного з нас - життя. Але найвагоміший бонус отримали діти – учні Смілянської школи-родини №15, адже вони можуть бути впевнені – у разі небезпеки і вчителі, і батьки прийдуть на допомогу.


Мар’яна Криворучко, заступник директора школи№15, координатор заходу

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Наталія Лебідь

2020 02 22 lebid

 

Про час, проведений у транспорті разом із співвітчизниками 

 

Олександр Коваленко

KovalenkoCherkasanu

 

Про закриття лікарень і права українців на охорону здоров'я і лікарську допомогу

 

Дмитро Дубілет

Dybilet

 

Про оцінку роботи голів облдержадміністрацій 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Рятувальники ліквідували пожежу в магазині

24 лютого 2020, 09:25

2020 02 24 magazun

23 лютого опівночі до служби порятунку «101» надійшло повідомлення, що в Смілі на вулиці Тараса Шевченка горить магазин.


Цікаво
Як Північно-Кримський канал зламав життя тисяч українців

23 лютого 2020, 15:20

2020 02 20 GES

Щоб напоїти кримську напівпустелю збудували каскад з шести водосховищ на Дніпрі, котрі покрили понад 500 тис. га родючих полів — втричі більше, ніж планувалося зросити в Криму.


Афіша
20 та 21 лютого у Смілі вшанують подвиг Героїв Небесної Сотні

19 лютого 2020, 17:29

2020 02 19 afiha1

20 лютого - День Героїв Небесної Сотні. Цю дату забути неможливо!