Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Як районні депутати намагалися обрати голову районної ради (фото, відео)

2019 10 25 sesia

 

24 жовтня відбулася позачергова п’ятдесят друга сесія Смілянської районної ради. Цю сесію було скликано на вимогу дванадцяти депутатів районної ради для обрання голови ради. Щоправда, на порядок денний окрім цього питання винесли ще два - про зміни у функціонуванні комунальної установи районної ради «Інклюзивно-ресурсний центр» та про укладення договору оренди адміністративного приміщення районної комунальної власності. Ці питання проголосували швидко і одностайно, проблем з цим не було. А от під час обрання голови районної ради та палких дискусій з цього приводу – на поверхню випливло кілька цікавих фактів.

 

2019 10 25 sesia1

Факт перший – виявляється, колишній голова районної ради Володимир Грошев судиться з райрадою щодо його неправильного звільнення.
На початку сесії Володимир Грошев вийшов на трибуну і звернувся з проханням відкласти обрання голови, тому що тривають суди і він сам ще може повернутися на цю посаду. Проте депутати не підтримали це звернення.

 

2019 10 25 sesia2

Факт другий – Володимир Грошев вимагає кругленьку суму із районної ради – більше 100 тис. грн – за своє неправильне звільнення. Але ж він добре знає, що районний бюджет бідний, там недостатньо коштів на необхідні витрати… Де брати гроші на зайві понаднормові втрати?
Факт третій – районна рада найняла адвоката, щоб захищатись у суді. Послуги адвоката – теж платні. Більше 10 тис. грн. Логіка ніби є – витратять 10 тисяч гривень, щоб не втрати 100 тисяч на компенсацію Грошеву. Але все одно це все додаткові непотрібні розтрати із куцого районного бюджету, які можна було б направити на корисні речі. Що ж… пани б’ються, а у людей чуби тріщать…
Факт четвертий – Володимир Грошев вже пройшов співбесіду на голову райдержадміністрації Звенигородського району. Депутати звинуватили його у тому, що він хоче «збити гроші» із Смілянського району і перейти у Звенигородський…
Факт п’ятий – Володимир Грошев є діючим депутатам районної ради, закон не забороняє йому відстоювати свої права, він має повне право відстоювати свої інтереси і вимагати компенсації за неправильне звільнення.
Під час суперечок депутатів випливло ще багато різних фактів про розвалення нашого району, про неправильний поділ на ОТГ, про відхід наших сіл у інші райони… і т.д., і т.п.
Залишилося незрозумілим, навіщо на ці 6 місяців обирати нового голову районної ради, якщо він зараз чогось великого зробити не встигне і особливо не підніме Смілянський район.

 

2019 10 25 sesia3


Зрештою, районні обранці винесли на обговорення кандидатуру нового голови районної ради – Ігоря Римського. Йому 36 років, одружений, має двох дітей, має дві вищі освіти – педагогічну і фінансову. Обіцяв навести порядок у шатному розписі працівників райради та відстоювати районну лікарню і створення п’ятого госпітального округу.
Проте після процедури таємного голосування, не вистачило 1 голосу, щоб Ігор Римський зайняв цю посаду. З 18 депутатів 15 осіб підтримали Римського, а троє були проти.
Таким чином районна рада знову залишилась без очільника…

 

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Дмитро Дубілет

Dybilet

 

Про оцінку роботи голів облдержадміністрацій 

 

Леонід ГРИЩЕНКО

gruchenko

 

 

Про освітлення міста

 

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

Про пустопорожніх активістів та час клоунів 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Водоканал похвалили за вчасно виконану обіцянку

19 лютого 2020, 15:20

2020 02 19 lixtar

На одній із нарад з питань ЖКГ міський голова поставив завдання перед директором КП «ВодГео», щоб за два тижні на підприємстві зробили власні ліхтарі та освітили мікрорайон РПЗ поблизу СМСЧ 14 Леонід Грищенко пообіцяв, що виконає завдання.


Цікаво
Штучний інтелект створив ліки

18 лютого 2020, 18:28

2020 02 04 intelekt

Препарат був повністю створений штучним інтелектом і вже наближається до стадії тестування на людях.


Афіша
У ці вихідні буде багато спортивних змагань та концерт для афганців та воїнів- інтернаціоналістів

14 лютого 2020, 19:00

2020 02 15 aficha

Прийдешні зимові вихідні у нашому місті будуть насичені цікавими заходами: