Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

7 чеських компаній інвестували в наш край 20 мільйонів доларів

2019 10 25 investucii

 

В нашій обалсті побувала делегація Чеської Республіки, зокрема, депутат парламенту Петер Ґаздік, представники Злінського краю – заступник Крайової Ради депутатів Йозеф Зіха, директор Департаменту освіти Мілан Філіп та співвласник Корпорації V.P. Partner Вадим Кирничний.
Як розповідають в ОДА, відвідати Шевченків край представники Чехії вирішили після запрошення Міжнародної дипломатичної місії народної дипломатії. Адже наразі в Черкаській області працюють 7 чеських компаній, які інвестували в Черкащину близько 20 мільйонів доларів.
«Ці інвестиції працюють у сільському господарстві, харчовій промисловості, виробництві мінеральних утеплювачів, нерухомості, у спорті», – наголошують в облдержадміністрації.
І додають, обсяг зовнішньоторговельного товарообороту між підприємствами Черкаської області та Чеської Республіки за підсумками січня-липня 2019 року становить 2,9 мільйонів доларів.
Отож у межах нинішнього візиту представники Чехії відвідали обласну медичну академію, національний університет імені Богдана Хмельницького, Першу міську гімназію, бізнес-коледж, ознайомилися із роботою комунальних медичних установ.
Депутат парламенту Чеської Республіки Петер Ґаздік відзначив непоганий рівень матеріально-технічного забезпечення черкаських закладів освіти та охорони здоров’я, а також наголосив на потужному кадровому потенціалі Черкащини.
За його словами, на сьогодні є можливість обмінюватися досвідом, організовувати відрядження чеських та черкаських медиків, освітян, студентів, аби набувати нових вмінь та навичок.
Результатом зустрічі стала домовленість щодо підписання угоди про співробітництво між нашою областю та Злінським краєм Чеської Республіки.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Ірина Хроменко

Khromenko

 

Про те, як у Тернівці організували конкурс «Учитель року - 2020»

 

Віктор ОВЧАРЕНКО

Ovcharenko

 

 

Про Смілу і Дубай

 

 

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про письмову фіксацію усіх інцидентів

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Родину смілян привітали з 65-річчям подружнього життя

13 листопада 2019, 17:22

2019 11 13 vitanna

У час, коли у Смілі розлучається кожна друга родина, особливо цінним є те, що існують пари, які живуть стабільно і вірно. Радує та приємно дивує той факт, що подружжя жителів міста – родина Дудників - живе разом у міцному шлюбі аж 65 років!


Цікаво
"Слуга народу" Дубінський "їздить" на 17 авто і "живе" в 24 квартирах

13 листопада 2019, 18:21

2019 11 13 dybinskuu

Народний депутат фракції "Слуга народу", ексжурналіст Олександр Дубінський, його дружина і його матір володіють 24 квартирами загальною площею 2000 квадратних метрів, земельними ділянками площею 70 соток та 17 автомобілями.


Афіша
У Смілі проведуть Кубок Черкащини із східного танцю «SHAGANE»

07 листопада 2019, 09:26

2019 11 06 aisha

9 та 10 листопада у Смілі, у МБК, Українська асоціація виконавців східного танцю разом із школами східного танцю «Ізмір» та нашою смілянською студією «Aisha»