Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Поліомієліт ще не ліквідовано

2019 10 11 poliemilit

 

Після майже 20 років відсутності поліомієліт знову повернувся в Україну. Причиною є низький рівень імунізації. Всі діти в Україні віком 2-4 місяці повинні бути вакциновані інактивованою вакциною (ІПВ). У 6 і 18 місяців, 6 і 14 років - живою вакциною (ОПВ). Оральна вакцина (ОПВ) є єдиним ефективним засобом проти поліомієліту. Вона захистить дитину на все життя, якщо її буде застосовано кілька разів.
Поліомієліт – гостре інфекційне захворювання вірусного походження, яке виникає в результаті інфікування одним із 3-х типів вірусу поліомієліту.
Клінічні прояви поліомієліту різноманітні. У більшості інфікованих хвороба протікає безсимптомно, у деяких проявляється у вигляді гострої респіраторної або гострої кишкової інфекції, а в 1% випадків розвивається паралітична форма: як правило, це параліч ніг.
Джерелом інфекції є хворі та вірусоносії, виділення яких з верхніх дихальних шляхів та випорожнення є заразними. Основним механізмом передачі вірусу є фекально-оральний – через брудні руки, іграшки, інфіковану воду та їжу. Вірус поліомієліту тривалий час може зберігатися в навколишньому середовищі: у воді, фекаліях, ґрунті.
Захворюваність поліомієлітом в м. Сміла не реєструється з 1959 року, завдяки систематичній плановій імунізації. Максимальне охоплення вакцинацією та ревакцинацією дітей й надалі залишається основним завданням по недопущенню появи поліомієліту в місті. Так, за 9 місяців поточного року вже імунізовано понад 1600 дітей. Вакцинація продовжується. В наявності 1070 доз вакцини.
Ліквідація поліомієліту – це наше спільне майбутнє. Увесь світ працює над тим, щоб викорінити цю хворобу. Україна приєдналася до Європейської і Всесвітньої ініціативи щодо ліквідації поліомієліту - всесвітньої кампанії, завдяки якій з 1988 року вдалося зменшити захворюваність більш ніж на 99%, - повідомляє лікар кабінету формування здорового способу життя міської поліклініки Раїса Маркова. 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

RYDUK MASLANA

 

metalobaza

Дійові особи

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Роман Боднар

Bondar

 

Про перспективний план формування ОТГ у нашій області

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

 

Досить ганьбити Смілу

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
В Держагентстві резерву України спростували факт рейдерського захоплення комбіната «Дніпро»

28 лютого 2020, 10:28

2020 02 28 dnipro26 лютого 2020 року, колектив державної організації на вимогу, відстороненого від виконання посадових обов’язків генерального директора, заблокував вхід на територію виконуючому обов’язки


Цікаво
Вперше за часи Незалежності вийде фільм, створений за мотивами твору Тараса Шевченка

27 лютого 2020, 18:33

2020 02 26 film

12-го березня цього року вперше за часи незалежності України на кіноекрани вийде фільм “Толока”, створений за мотивами твору Тараса Шевченка.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний