Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI vidkrutta

 

Neryxomist

 

metalobaza

Стрічка новин

 

CENTR

 

Нарешті депутати зібрались і за все проголосували

2019 10 02 sesia

 

Перед самісіньким падінням на дно депутатам все таки вдалося організуватись і трохи вирулити з піке. Смілянська міська сесія все ж відбулася! Депутати мирно і дружно проголосували за всі першочергові вкрай важливі питання для нашого міста. Ну можуть же, коли захочуть!
1-го жовтня на позачергову 107-му сесію міської ради прийшли аж 30 міських обранців із 36. На порядок денний сесії винесли 36 питань.
Спочатку міський голова Олексій Цибко подякував депутатам за присутність та розблокування роботи міської ради. Він закликав присутніх представників громади дотримуватися порядку, вести себе цивілізовано і толерантно під час проведення сесії.

 

2019 10 02 sesia1


Перед початком роботи сесії заслухали звернення та депутатські запити. Слово надали директорові КП «Смілакомунтеплоенерго» Станіславові Голубцю. Він, як завжди, закликав до збереження комунального підприємства, попросив смілян потерпіти і не поспішати із встановленням індивідуального опалення, щоб не розбалансовувати систему. Пообіцяв тепло і нормальний опалювальний сезон.
Депутат Андрій Голуб звернувся з питанням включення до порядку денного звернення до вищих органів влади щодо продовження мораторію на продаж землі до 2025 року. Ця пропозиція була підтримана депутатами.
Депутат Антон Кривко подав депутатське звернення до міського голови з проханням проаналізувати стан відвідування депутатами сесій міської ради та довести інформацію до відома громади.
Далі депутати затвердили програму фінансової підтримки шляхом надання поворотної фінансової допомоги на безоплатній основі на 2019 рік СКП «Смілакомунтеплоенерго». Таку ж програму підтримки для КП «ВодГео» депутати підтримали після обговорення та неодноразового голосування.
Після детального обговорення, депутати ухвалили рішення про зміни у міському бюджеті на 2019 рік. При розгляді цього питання спочатку було прийнято проект рішення за основу, а потім начальник фінансового управління Галина Сватко інформувала депутатів про запропоновані зміни до бюджету окремо по кожному пункту.

 

2019 10 02 sesia2


Депутати проголосували 25 рішень про надання одноразової матеріальної допомоги жителям міста на лікування. Одностайно проголосували необхідні медичні питання – про Програми розвитку та фінансової підтримки КП «Смілянська міська поліклініка» та «Смілянська поліклініка ім. Т.Шевченка», внесли зміни до рішення щодо реорганізації міської лікарні шляхом перетворення в комунальне некомерційне підприємство, затвердили розподіл балансу управління праці та соціального захисту населення.
На завершення сесії міський голова проінформував щодо своєї участі у відеоконференції за участю Прем’єр-міністра, темою якої було питання входження в опалювальний сезон. Під час конференції було проінформовано про 37 млн грн безповоротної допомоги та запевнення з боку керівництва держави щодо надходження даної суми до міста, але одночасно і дано доручення щодо з’ясування питання: як борги приватної компанії могли лягти тягарем на міський бюджет.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

 

kosmetolog

 

AZK MIG

Дійові особи

Анатолій Терещенко

TereshchenkoNEW

 

Про Народних героїв України – Володимира Альохіна та Олену Куліш

Зоя ЗИРЯНОВА

Zuranova

 

Про майбутнє районної лікарні без Смілянського району

 

Тетяна ГАНЖА

Ganza

 

Медик може піти у мери, а мер у медики – ні 

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Міському голові м.Сміла Цибку О.О. від депутатів фракції ВО «ЧЕРКАЩАНИ»

29 травня 2020, 09:15

2020 05 28 zvernena

На сесіях Смілянської міської ради на початку року був розглянутий та ухвалений бюджет на 2020 рік.


Економіка
З 1 вересня в Україні збільшать мінімальну зарплату до 5 тисяч гривень

20 липня 2020, 09:33

2020 07 03 zp

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль і міністр фінансів Сергій Марченко оприлюднили попередній графік, за яким підвищуватимуть мінімальну заробітну плату.


Суспільство
З початку пандемії у Смілі захворіло 26 осіб, вилікувались - 15

11 серпня 2020, 17:20

2020 08 11 covsmila

За інформацією лікаря-епідеміолога Сергія Клочана за вихідні дні на території міста Сміла захворіло на коронавірусну хворобу COVID-19 ще 4 особи (2 з однієї сім' ї, не працюють, 1 особа госпіталізована в Черкаси, 1 пенсіонерка). Хворими займаються сімейні лікарі.


Цікаво
Легіон Українських Січових Стрільців – спроба створення нового війська

11 серпня 2020, 18:22

2020 08 08 strilci

Легіон Українських Січових Стрільців – перше українське збройне формування з часів знищення козацьких загонів Катериною ІІ.


Афіша
У Ротмістрівці стартує районний футбольний турнір

07 серпня 2020, 17:22

2020 08 05 kybok

Всеукраїнське об'єднання "ЧЕРКАЩАНИ" традиційно організовує футбольний турнір за кубок "ЧЕРКАЩАН" серед команд Смілянщини.