Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

ANI new year

 

Стрічка новин

У школі №15 успішно реалізовують міжнародний проєкт

2019 10 01 skola

 

У Смілянській школі №15 за підтримки Ради Європи набирає обертів реалізація міжнародного проєкту «Демократична школа».
Отож з березня розпочалася трансформація освітнього процесу. А це означає, що учні, батьки та працівники навчального закладу долучаються до пошуків відповідей про те, яким хочуть бачити свою школу в майбутньому, в чому сильні та слабкі її сторони та які реальні дії можуть зробити її осередком місцевої громади.
Планування власної історії змін стало поштовхом до практичних дій в усіх сферах роботи закладу - від роботи координаційної ради, учнівського самоврядування і до інноваційних методів формування громадянських компетентностей на уроках.
Найголовнішим критерієм того, що наша школа рухається в потрібному напрямку є підвищення зацікавленості учнів та батьків до шкільних справ. Спільне прийняття рішень щодо життєдіяльності закладу налагодило контакт між адміністрацією та вчителями, педагогами та родинами учнів.
Цінність проєкту «Демократична школа» для нашого закладу виявилася в професійній підтримці сертифікованих тренерів-фасилітаторів, які допомогли спрямувати зусилля на позитивні зміни.
Пріоритетною метою нашої школи є створення комфортного освітнього середовища та формування громадянських цінностей у дітей. Тому вже з вересня кожен клас склав правила рівного ставлення в шкільному колективі, визначив алгоритм розв’язання конфліктних ситуацій. Учнівська, вчительська та батьківська громада опрацьовує Меморандум співпраці, який стане уніфікованим неформальним документом для ефективної роботи закладу. Педагоги проходять навчання щодо використання посібників Ради Європи на уроках з різних предметів. І це лише перші кроки до демократизації освітнього процесу в школі.
Колектив Смілянської школи-родини №15 не чекає швидких і показових результатів. Кропітка щоденна робота наших педагогів, учнів та батьків робить нас єдиною командою, що вже є великою цінністю закладу.

Мар’яна Криворучко, заступник директора Смілянської школи №15, заслужений вчитель України, шкільний координатор проекту «Демократична школа»

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Михайло ШЕВЧУК

Chevchyk

 

Про загиблого земляка Михайла Дімітрова і патріотизм

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

Про те, що робити коли роботодавець примушує працівника звільнитися, не розрахувававшись з ним

Мар’яна Криворучко

Kruvoruchko

 

Про занепад природничо-математичної освіти

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати не прийшли на сесію для ухвалення бюджету-2020

14 грудня 2019, 11:25

2019 12 14 sesia

13 грудня скликалась позачергова сесія міської ради, на якій мали ухвалити чи не основний документ міста – бюджет на 2020-ий рік.


Економіка
У Смілі – новий начальник податкової

11 грудня 2019, 15:00

2019 12 12 nacalnuk

Кадрові зміни у Смілянському управлінні державної податкової служби.


Суспільство
У Березняках провели традиційні Андріївські вечорниці

15 грудня 2019, 11:20

2019 12 14 vechornuci

У Березняках традиційні Андріївські вечорниці у місцевій школі зібрали не лише учнів та батьків, але й мешканців села, які шанують народні звичаї.


Цікаво
Українську кераміку внесли до списку ЮНЕСКО

13 грудня 2019, 18:20

2019 12 13 keramika

Косівську кераміку внесли до Репрезентативного списку нематеріальної художньої спадщини людства ЮНЕСКО. Відповідне рішення ухвалили у Боготі.


Афіша
Цього тижня вшановуватимуть людей з інвалідністю, волонтерів і буде ювілей школи №2

03 грудня 2019, 11:24

2019 12 03 aficha

Нинішнього тижня у місті передбачено проведення ряду культурних та спортивних подій.