Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Голова профспілки розповіла про проблеми в колективах комунальних організацій

2019 09 17 kolektuv

 

Голова ради профспілок комунальників Людмила Хоменко проінформувала міського голову Олексія Цибка про ситуацію у колективах комунальних підприємств міста. Колектив СКП «Комунальник» і його стосунки з директором взагалі вважаються у нашому місті зразково-показовими, там проблем немає. у КП «ВодГео» також налагодилась ситуація, колектив повірив новому директорові, проблеми поступово вирішуються, профспілка вже може спокійно приїжджати на це підприємство і не боятись, що люди братимуть за горло і вимагатимуть зарплати. У КП «Смілакомунтеплоенерго» також є порозуміння у колективі. Цього року робітники навіть працювали повний сезон і повний робочий день, їх не скорочували, як зазвичай, - є це досягненням для цієї специфічної галузі. Проте є проблема заборгованості виплати зарплати із попередньої роботи. Справа в тому, що майже всі працівники Енергоінвесту тепер працюють у КП «Смілакомунтеплоенерго». А Енергоінвест їм винен ще 600 тисяч гривень заробітної платні. Тож Людмила Хоменко попросила Олексія Цибка втрутитись у ситуацію і допомогти відшкодувати людям зароблені кошти.

 


Голова ради профспілок комунальників розповіла, що цим літом багато працівників були оздоровлені за рахунок підприємств, їздили по путівках на море. Більше 50 дітей комунальників відпочивали безкоштовно за рахунок профспілки. Профспілковий відпочинок для дорослих вже дійшов до 6 днів. Раніше могли відпочити лише 3 дні.
Людмила Хоменко ще раз наголосила про охорону праці у трудових колективах міста, техніку безпеки, дисципліну, порядок і людяне ставлення до працівників на усіх посадах.

 

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Олексій ЦИБКО

Tsubko

 

Про перевірки всіх комунальних підприємств міста

 

Віталій ФЕДУН

Fedyn

 

Про шалені втрати води у КП «ВодГео»

 

 

Наталя ДЬЯЧЕНКО

Dachenko

 

Про потребу встановити прибудинкові лічильники 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Депутати знову не прийшли на важливу сесію міської ради (відео)

18 жовтня 2019, 09:21

2019 10 18 sesia

Вчора мала відбутися 109-та сесія міської ради. На порядку денному стоять важливі питання, від яких залежить вчасне входження нашого міста в опалювальний сезон, бюджетні питання та вирішення інших проблем.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
Школярі протестували вагон-тренажер на витривалість

23 жовтня 2019, 17:26

2019 10 22 test

Євгеній Чередніченко, учень сьомого класу Голов’ятинської школи, відправляє потяги за пультом диспетчера залізничної станції.


Цікаво
У зоопарку Парижа представили організм, що має 720 статей

23 жовтня 2019, 18:25

2019 10 18 organizm

У паризькому зоопарку представили новий живий організм, у якого немає мозку, але він має 720 статей і здатний до регенерації.


Афіша
У місті проведуть півфінал гри «Ліги професій 2019»

21 жовтня 2019, 15:22

2019 10 21 liga

У Смілі відбудеться півфінал «Ліги професій» на базі центру підготовки і перепідготовки робітничих кадрів по вулиці Мазура, 26.