Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

На виконкомі хочуть підняти тариф на воду

2019 09 09 taruf

 

Знову у нашому місті постало питання про підвищення тарифів на водопостачання та водовідведення. На позачерговому виконкомі знову розгорались баталії стосовно того, чи варто приймати це непопулярне рішення і підвищувати ціну на воду.
Директор КП «ВодГео» повідомив, що за останній місяць зросли основні складники тарифу: на 25 % збільшилась вартість електроенергії, на 20% зросла зарплата. Водоканал має більше 20 мільйонів боргу, мережі, техніка і обладнання старі, підприємство не має оборотних коштів, щоб модернізуватись та розвиватись. Незабаром «ВодГео» взагалі не зможе подавати воду у місто. Тому адміністрація КП «ВодГео» пропонує членам виконкому підвищити тариф для населення.
Тарифна комісія винесла на розгляд виконавчого комітету такі розцінки на воду:
- для населення міста при коефіціенті рентабельності 5% - централізоване водопостачання 23,40 грн за куб. м (з ПДВ), централізоване водовідведення - 27,0 грн за куб.м (з ПДВ);
- для бюджетних установ та інших підприємств при коефіціенті рентабельності 10% - централізоване водопостачання 24,32 грн за куб. м (з ПДВ), централізоване водовідведення - 28,056 грн за куб.м (з ПДВ).
Члени виконкому розуміють важливість свого рішення, але не поспішають брати вогонь на себе і підвищувати тариф. Більшість зійшлися на думці, що треба ще раз зібратись, вивчити питання роботи водоканалу, розібратись у документації і знайти той шлях, який виведе «ВодГео» із кризи. Тому що претензії до роботи водоканалу теж залишаються ті самі – великі втрати води, незаконні врізки, непрозорість у складенні тарифу, надмірні витрати на утримання адміністрації КП, бюрократія та інші зауваження до фінансово-господарської діяльності підприємства.
Було вирішено наступного дня провести засідання виконкому, присвячене лише питанню збільшення ціни на воду. Але виконком відмінили. Тож поки що вартість води у Смілі не змінено, але це буде зроблено найближчим часом. Серед членів виконкому вже майже не залишилось осіб, які були б проти цього і відстоювали б інтереси громади.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Роман Боднар

Bondar

 

Про перспективний план формування ОТГ у нашій області

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

 

Досить ганьбити Смілу

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
На нараді з питань ЖКГ обговорили теперішні актуальні проблеми Сміли (відео)

26 лютого 2020, 09:28

2020 02 25 narada

Відбулась традиційна нарада з питань житлово-комунального господарства міста, яку проводить заступник міського голови Павло Іщенко.


Цікаво
Ураганний вітер заквічав пакетами усі дерева

25 лютого 2020, 18:23

2020 02 25 smita

Циклон «Юлія», який пронісся днями Україною, розвіяв побутове сміття на полігоні побутових відходів у Миколаєві.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний