Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

16 листопада 2019, 14:08
16 листопада 2019, 10:25

Залишки колись потужної лікарні у Ротмістрівці обіцяють не закривати (відео)

2019 09 05 likarna

 

На робочій нараді у Смілянській районній раді та адміністрації за участю голови Ротмістрівської ОТГ було порушено питання збереження і виживання Ротмістрівської районної лікарні №2.
Голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба передав очільникам району звернення від жителів своєї громади, які просять керівництво зберегти лікарню та повідомити про її подальшу долю. Люди не хочуть, щоб така колись потужна структура галузі охорони здоров’я руйнувалась і нищилась просто на очах її будівельників та пацієнтів.
Володимир Ховайба розкритикував колишню районну владу, зокрема, колишнього голову райради Володимира Грошева, що вони допустили закриття частини відділень Ротмістрівської лікарні. А населення ОТГ думає, що лікарню закрила Ротмістрівська сільська рада. Тепер приміщення цього закладу охорони здоров’я руйнується. Ротмістрівська ОТГ хоче повернути лікарню собі і утримувати її. При цьому Володимир Ховайба буде збирати комісію, яка повинна проінспектувати нинішній плачевний стан лікарні, зафіксувати розруху і недофінансування та подати заяву на Смілянську раду, щоб відшкодувала збитки, завдані безгосподарським ставленням до лікарні.
- Покористувалися і кинули! Хто за це буде відповідати? Побавилися в лікарню і пішли… А нам тепер відповідати??? – обурювався Володимир Ховайба. – Ми заберемо собі лікарню. Але будемо наполягати на відповідальності осіб, які довели її до такого стану. Відео виступу Володимира Ховайби можна подивитись на каналі Сміла.ua

 

 


Заступник головного лікаря ЦРЛ ім.Софії Бобринської Вадим Козловський пояснив, що закривати діючі відділення у Ротмістрівській лікарні ніхто не збирається. Це все чутки. Але треба дивитись на сьогоднішні реалії. Кількість населення зменшується. Ротмістрівська лікарня не наповнена пацієнтами. Тож зберігати приміщення тільки заради приміщень – не доцільно. На його думку, у Ротмістрівській лікарні не економно утримувати штат медиків та цілодобові пости, які обслуговують всього 30 ліжок денного стаціонару і можуть лише поставити укол та крапельницю. Якщо людина хворіє серйозно, її все одно везуть у Смілу. Тож потрібно фінансувати саме центральну районну лікарню, а не сільську периферію.
Відео дискусії між Вадимом Козловським та Володимиром Ховайбою можна подивитись на каналі Сміла.ua

 


Також голова Ротмістрівської ОТГ намагався розібратися з керівництвом райлікарні щодо фінансування безкоштовних ліків за державними програмами. Хворі жителі ОТГ не можуть отримати свої ліки і звинувачують у цьому ОТГ, хоча насправді з’ясувалось, що це лікарня та аптеки не можуть порозумітися і затримки у видачі ліків йдуть саме з їхнього боку.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Микола Прокоф'єв

Prokofev

 

Про процедуру отримання монетизації пільг

 

Ірина Хроменко

Khromenko

 

Про те, як у Тернівці організували конкурс «Учитель року - 2020»

 

Віктор ОВЧАРЕНКО

Ovcharenko

 

 

Про Смілу і Дубай

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У Березняківській громаді провели тренінг для випускників шкіл

17 листопада 2019, 14:06

2019 11 14 gromadda

Випускники шкіл Березняківської громади ознайомилася із актуальними та перспективними вакансіями в регіоні та навчилися писати резюме.


Цікаво
Українець, який врятував чотирьох людей, отримав польське громадянство

17 листопада 2019, 15:30

2019 11 11 polcha1

Андрій Сироватський, який врятував людей у ДТП, разом з родиною отримав акт про надання польського громадянства.


Афіша
У Смілі проведуть Кубок Черкащини із східного танцю «SHAGANE»

07 листопада 2019, 09:26

2019 11 06 aisha

9 та 10 листопада у Смілі, у МБК, Українська асоціація виконавців східного танцю разом із школами східного танцю «Ізмір» та нашою смілянською студією «Aisha»