Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Залишки колись потужної лікарні у Ротмістрівці обіцяють не закривати (відео)

2019 09 05 likarna

 

На робочій нараді у Смілянській районній раді та адміністрації за участю голови Ротмістрівської ОТГ було порушено питання збереження і виживання Ротмістрівської районної лікарні №2.
Голова Ротмістрівської ОТГ Володимир Ховайба передав очільникам району звернення від жителів своєї громади, які просять керівництво зберегти лікарню та повідомити про її подальшу долю. Люди не хочуть, щоб така колись потужна структура галузі охорони здоров’я руйнувалась і нищилась просто на очах її будівельників та пацієнтів.
Володимир Ховайба розкритикував колишню районну владу, зокрема, колишнього голову райради Володимира Грошева, що вони допустили закриття частини відділень Ротмістрівської лікарні. А населення ОТГ думає, що лікарню закрила Ротмістрівська сільська рада. Тепер приміщення цього закладу охорони здоров’я руйнується. Ротмістрівська ОТГ хоче повернути лікарню собі і утримувати її. При цьому Володимир Ховайба буде збирати комісію, яка повинна проінспектувати нинішній плачевний стан лікарні, зафіксувати розруху і недофінансування та подати заяву на Смілянську раду, щоб відшкодувала збитки, завдані безгосподарським ставленням до лікарні.
- Покористувалися і кинули! Хто за це буде відповідати? Побавилися в лікарню і пішли… А нам тепер відповідати??? – обурювався Володимир Ховайба. – Ми заберемо собі лікарню. Але будемо наполягати на відповідальності осіб, які довели її до такого стану. Відео виступу Володимира Ховайби можна подивитись на каналі Сміла.ua

 

 


Заступник головного лікаря ЦРЛ ім.Софії Бобринської Вадим Козловський пояснив, що закривати діючі відділення у Ротмістрівській лікарні ніхто не збирається. Це все чутки. Але треба дивитись на сьогоднішні реалії. Кількість населення зменшується. Ротмістрівська лікарня не наповнена пацієнтами. Тож зберігати приміщення тільки заради приміщень – не доцільно. На його думку, у Ротмістрівській лікарні не економно утримувати штат медиків та цілодобові пости, які обслуговують всього 30 ліжок денного стаціонару і можуть лише поставити укол та крапельницю. Якщо людина хворіє серйозно, її все одно везуть у Смілу. Тож потрібно фінансувати саме центральну районну лікарню, а не сільську периферію.
Відео дискусії між Вадимом Козловським та Володимиром Ховайбою можна подивитись на каналі Сміла.ua

 


Також голова Ротмістрівської ОТГ намагався розібратися з керівництвом райлікарні щодо фінансування безкоштовних ліків за державними програмами. Хворі жителі ОТГ не можуть отримати свої ліки і звинувачують у цьому ОТГ, хоча насправді з’ясувалось, що це лікарня та аптеки не можуть порозумітися і затримки у видачі ліків йдуть саме з їхнього боку.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Наталя Підлісна

Pidlisna

 

Про низьку самооцінку

 

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko

 

Про підняття тарифу на воду

 

 

Зоя Казанжи

KazanIu

 

Про тьотку в дзеркалі навпроти

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Смілянський гамбіт»: на посаду знову повернули Синьогуба

12 вересня 2019, 21:03

2019 09 13 sunogyb

Поновлений Верховним Судом України міський голова Олексій Цибко майже відразу своїм розпорядженням повернув на посаду секретаря міської ради Костянтина Синьогуба.


Економіка
Наша область внесла до бюджету 8,4 мільярди гривень податків

11 вересня 2019, 16:29

2019 09 10 podatku

За вісім місяців з Черкащини до бюджетів всіх рівнів надійшло 8,382 млрд. грн. податків, зборів і платежів. Це на 1410 млн.грн. більше, ніж за січень-серпень минулого року.


Суспільство
У Кам’янці митці з усієї країни створюють Сквер Героїв

15 вересня 2019, 14:09

2019 09 13 kamyanka

Днями до Кам’янки з’їхались митці з усієї країни, аби увіковічнити пам’ять героїв, які боролись за нашу незалежність.


Цікаво
Чому сучасним дітям важко вчитися, чекати й нудьгувати

15 вересня 2019, 15:28

2019 09 11 ditu

Попри всі наші найкращі наміри, ми, на жаль, часто розвиваємо мозок наших дітей в невірному напрямку.


Афіша
14-15 вересня у Смілі святкуватимуть 622-річницю Дня міста (повний перелік святкових заходів)

13 вересня 2019, 11:30

2019 09 10 misto

Цими вихідними у жителів, земляків, вихідців з нашого міста, патріотів нашого міста та наших гостей свято – 622-га річниця з часу заснування Сміли.