Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Фракція ВО «ЧЕРКАЩАНИ» стала найбільшою у Смілянській міській раді

2019 09 05 sesia1

 

На крайній сесії міської ради депутати Ольга Нікітченко та Віктор Лихолай заявили про свій вихід із депутатської фракції «Блок БПП Солідарність» та входження до фракції «ЧЕРКАЩАНИ». Тепер фракція Всеукраїнського об’єднання нараховує 7 депутатів та є найбільшою у Смілянській міській раді. До неї входять такі депутати: голова фракції – Ольга Ткаченко, члени фракції – Валентина Зборівська, Костянтин Заріцький, Василь Портянко, Анатолій Стригун, Ольга Нікітченко та Віктор Лихолай.
- Сподіваємося, що до нас пристануть й інші депутати, фракції яких порозпадалися. Нехай долучаються, ми всіх запрошуємо на наші збори, засідання, на прийом громадян у громадській приймальні, - говорить голова фракції Ольга Ткаченко. – Громадська приймальня ВО «ЧЕРКАЩАНИ» знаходиться за адресою: вул.Незалежності, 60/1. Зараз ми розробляємо нові графіки прийому громадян, бо збільшилась кількість депутатів. Наша фракція найдисциплінованіше і дієва. Ми прагнемо зробити багато добрих справ для розвитку міста.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Павло СМОЛІКОВ

Smolikov

 

 

Про мазохізм смілян

 

 

Володимир Василенко

V.Vasulenko

 

Про те, що робити роботодавцю при вивільненні працівників

Сергій Рудик

Ryduk

 

Про шалені зарплати і премії чиновників Міністерства культури

 Якій політичній силі ви довіряєте?

Ваш голос зараховується лише один раз

 

booked.net

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Федоренко продовжує судитись з Цибком за право повернутись на посаду

13 січня 2020, 14:21

2020 01 13 fedorenko

8 січня у черкаському суді відбулося чергове підготовче провадження щодо розгляду справи, у якій позивач – Віктор Федоренко, а відповідач – міський голова Олексій Цибко, смілянська міська рада та виконавчий комітет.


Економіка
Ротмістрівська сільська рада оголошує аукціон з оренди землі

22 січня 2020, 14:45

2020 01 22 aykcion

Ротмістрівська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди земельної ділянки в адміністративних межах Мельниківської сільської ради Смілянського району.


Суспільство
Названо найоплачуваніші професії у Смілі за версією Центру зайнятості

24 січня 2020, 17:21

2020 01 21 proficii

У прес-центрі Смілянського Центру зайнятості визначили професії, працівники яких отримують найвищі зарплати у нашому місті.


Цікаво
Що варто знати про уханський вірус

24 січня 2020, 18:25

2020 01 24 yxan

Новий виклик для глобального здоров’я — поширення раніше невідомого штаму коронавірусу, що швидко розповсюджується в Китаї і зафіксований ще у кількох країнах.


Афіша
Сміла Incognita: 24 січня розкажуть про земляка, який був у бою під Крутами

23 січня 2020, 17:22

2020 01 23 incognoto

У нашому місті набирає обертів патріотичний інтелектуально-мистецький проект «Сміла Incognita», який покликаний відкривати смілянам невідому Смілу, розповідати про наших славних земляків, що стали відомими і зробили суттєвий вклад у розвиток нашої України та всього світу.