Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

На депутатських слуханнях розглянули 36 питань

2019 08 30 slyxana1

 

Вчора міські обранці готувалися до проведення чергової сесії міської ради і провели депутатські слухання. На них попередньо обговорили 36 питань, що будуть розглядатися сьогодні на сесії, яка відбудеться о 17.00.
Як завжди багато суперечок було з приводу затвердження схеми теплопостачання міста та щодо затвердження переліку споживачів, яким надано дозвіл на відключення від централізованого опалення. Заступник міського голови Олег Черненко сказав, що новий Закон ЖКГ, який вийшов у травні 2019 року, регламентує, що відключати споживачів від ЦО можна поквартирно. А депутати на сесії мають ухвалити схему теплопостачання побудинково. Тож виходить правова колізія, ніхто з юристів толком пояснити це не може, у кожного своя правда і свої докази. Тим часом люди штурмують міську владу та управління ЖКГ з проханнями відключитись від ЦО. Яке рішення ухвалять депутати – ще не відомо, тому що вони вміють «забалакати» будь-яке питання… Але більшість налаштована не позбавляти смілян радощів централізованого опалення.

 

2019 08 30 slyxana


Попередньо було вирішено звільнити СКП «Комунальник» від сплати частини чистого прибутку, який підприємство отримало у ІІ кварталі 2019 року. Сума складає всього 48 тисяч гривень прибутку. У зв’язку з тим, що СКП недавно придбало новий автомобіль для потреб міста, зайва копійка комунальникам дуже потрібна, тож їхні прибутки дозволять залишити їм.
Начальник управління освіти повідомила, що цього року школа №13 буде мати новий статус – школа І-ІІ ступенів. Депутати погодилися з її пропозицією..
Також обранці розглянули кілька пунктів щодо виділення матеріальної допомоги жителям міста та обговорили земельні питання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Роман Боднар

Bondar

 

Про перспективний план формування ОТГ у нашій області

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

 

Досить ганьбити Смілу

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
У Смілі заборгованість по зарплаті вже складає 4,5 мільйона гривень

25 лютого 2020, 11:28

2020 02 24 zp

У міській раді провели засідання комісії з питань контролю за виплатою та погашенням заборгованості із заробітної плати, забезпечення своєчасної сплати страхових внесків до Пенсійного фонду, надходжень до бюджетів всіх рівнів.


Цікаво
У Китаї заявили про створення вакцини проти коронавірусу

24 лютого 2020, 18:27

2020 02 24 vaksuna

У Китаї розробили вакцину, яка попередньо показала ефективність проти коронавірусу.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний