Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

У дитячих таборах Сміли оздоровлення дітей прошло без НП

2019 08 29 pidsymku

 

Жодного випадку спалаху гострих кишкових інфекцій чи харчових отруєнь у дитячих оздоровчих таборах Сміли цього літа не зафіксовано. Такий результат оздоровчої кампанії 2019-ого року за підсумками роботи Держпродспоживслужби, повідомляють в обласному управлінні цього відомства.
Фахівці Смілянського міського управління Держпродспоживслужби здійснювали нагляд за 21-им дитячим оздоровчим закладом. Працювало 20 таборів з денним перебуванням дітей, в тому числі 5 профільних змін для обдарованих дітей, для осіб з особливими освітніми потребами, для активістів фізкультурно-спортивної роботи та літня мовна школа, стаціонарний оздоровчий табір ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Тимурівець».
З початку підготовки та проведення оздоровчої кампанії було проведено 4 позапланові заходи державного нагляду у ТОВ «ДОТ «Тимурівець».
Ще напередодні відкриття спеціалісти Держпродспоживслужби надавали пропозиції щодо забезпечення камерної дезобробки чи хімчистки постільних речей, заміни зношених постільних речей, засітчення віконних фрамуг та забезпечення світлових точок світильниками в житлових кімнатах, проведення профілактичних дезінсекційних та дератизаційних робіт приміщень та території табору, завершення ремонтних робіт.
Під час роботи табору в першу зміну було виявлено порушення щодо проходження персоналом обов’язкових періодичних медичних оглядів, незабезпечення медичного пункту необхідним набором медикаментів, медичного обладнання та медичною документацією. Адміністрація закладу всі вищезазначені недоліки усунула.
За участю фахівців Смілянського міського управління проведено перевірку 20-ти відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей. У 12-ти з них було зафіксовано порушення, які в основному стосувалися відсутності свідоцтв про державну реєстрацію та висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на дезінфікуючі та синтетичні миючі засоби, відсутності контролю температурного режиму холодильного обладнання при зберіганні продуктів, які швидко псуються, відсутності поточного ремонту виробничих приміщень харчоблоків та обладнання.
За несвоєчасне проходження медогляду, при підготовці таборів до роботи в літній оздоровчий період, тимчасово було відсторонено від роботи 40 працівників відпочинкових таборів трьох смілянських шкіл та двох інтернатних закладів.
Крім того 422 працівники відпочинкових та оздоровчого таборів складали залік з гігієнічного навчання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Роман Боднар

Bondar

 

Про перспективний план формування ОТГ у нашій області

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

 

Досить ганьбити Смілу

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Температура повітря підвищиться до 10-12º тепла

26 лютого 2020, 08:20

2020 02 26 pogoda

На Смілянщині наближення чергового циклону, що з Північного моря прямує на Балтику, зумовить нову хвилю тепла.


Цікаво
Ураганний вітер заквічав пакетами усі дерева

25 лютого 2020, 18:23

2020 02 25 smita

Циклон «Юлія», який пронісся днями Україною, розвіяв побутове сміття на полігоні побутових відходів у Миколаєві.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний