Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

У дитячих таборах Сміли оздоровлення дітей прошло без НП

2019 08 29 pidsymku

 

Жодного випадку спалаху гострих кишкових інфекцій чи харчових отруєнь у дитячих оздоровчих таборах Сміли цього літа не зафіксовано. Такий результат оздоровчої кампанії 2019-ого року за підсумками роботи Держпродспоживслужби, повідомляють в обласному управлінні цього відомства.
Фахівці Смілянського міського управління Держпродспоживслужби здійснювали нагляд за 21-им дитячим оздоровчим закладом. Працювало 20 таборів з денним перебуванням дітей, в тому числі 5 профільних змін для обдарованих дітей, для осіб з особливими освітніми потребами, для активістів фізкультурно-спортивної роботи та літня мовна школа, стаціонарний оздоровчий табір ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Тимурівець».
З початку підготовки та проведення оздоровчої кампанії було проведено 4 позапланові заходи державного нагляду у ТОВ «ДОТ «Тимурівець».
Ще напередодні відкриття спеціалісти Держпродспоживслужби надавали пропозиції щодо забезпечення камерної дезобробки чи хімчистки постільних речей, заміни зношених постільних речей, засітчення віконних фрамуг та забезпечення світлових точок світильниками в житлових кімнатах, проведення профілактичних дезінсекційних та дератизаційних робіт приміщень та території табору, завершення ремонтних робіт.
Під час роботи табору в першу зміну було виявлено порушення щодо проходження персоналом обов’язкових періодичних медичних оглядів, незабезпечення медичного пункту необхідним набором медикаментів, медичного обладнання та медичною документацією. Адміністрація закладу всі вищезазначені недоліки усунула.
За участю фахівців Смілянського міського управління проведено перевірку 20-ти відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей. У 12-ти з них було зафіксовано порушення, які в основному стосувалися відсутності свідоцтв про державну реєстрацію та висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на дезінфікуючі та синтетичні миючі засоби, відсутності контролю температурного режиму холодильного обладнання при зберіганні продуктів, які швидко псуються, відсутності поточного ремонту виробничих приміщень харчоблоків та обладнання.
За несвоєчасне проходження медогляду, при підготовці таборів до роботи в літній оздоровчий період, тимчасово було відсторонено від роботи 40 працівників відпочинкових таборів трьох смілянських шкіл та двох інтернатних закладів.
Крім того 422 працівники відпочинкових та оздоровчого таборів складали залік з гігієнічного навчання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Наталя Підлісна

Pidlisna

 

Про низьку самооцінку

 

 

Віктор Овчаренко

Ovcharenko

 

Про підняття тарифу на воду

 

 

Зоя Казанжи

KazanIu

 

Про тьотку в дзеркалі навпроти

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Смілянський гамбіт»: на посаду знову повернули Синьогуба

12 вересня 2019, 21:03

2019 09 13 sunogyb

Поновлений Верховним Судом України міський голова Олексій Цибко майже відразу своїм розпорядженням повернув на посаду секретаря міської ради Костянтина Синьогуба.


Економіка
Наша область внесла до бюджету 8,4 мільярди гривень податків

11 вересня 2019, 16:29

2019 09 10 podatku

За вісім місяців з Черкащини до бюджетів всіх рівнів надійшло 8,382 млрд. грн. податків, зборів і платежів. Це на 1410 млн.грн. більше, ніж за січень-серпень минулого року.


Суспільство
У Кам’янці митці з усієї країни створюють Сквер Героїв

15 вересня 2019, 14:09

2019 09 13 kamyanka

Днями до Кам’янки з’їхались митці з усієї країни, аби увіковічнити пам’ять героїв, які боролись за нашу незалежність.


Цікаво
Чому сучасним дітям важко вчитися, чекати й нудьгувати

15 вересня 2019, 15:28

2019 09 11 ditu

Попри всі наші найкращі наміри, ми, на жаль, часто розвиваємо мозок наших дітей в невірному напрямку.


Афіша
14-15 вересня у Смілі святкуватимуть 622-річницю Дня міста (повний перелік святкових заходів)

13 вересня 2019, 11:30

2019 09 10 misto

Цими вихідними у жителів, земляків, вихідців з нашого міста, патріотів нашого міста та наших гостей свято – 622-га річниця з часу заснування Сміли.