Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

20 листопада 2019, 18:20

У дитячих таборах Сміли оздоровлення дітей прошло без НП

2019 08 29 pidsymku

 

Жодного випадку спалаху гострих кишкових інфекцій чи харчових отруєнь у дитячих оздоровчих таборах Сміли цього літа не зафіксовано. Такий результат оздоровчої кампанії 2019-ого року за підсумками роботи Держпродспоживслужби, повідомляють в обласному управлінні цього відомства.
Фахівці Смілянського міського управління Держпродспоживслужби здійснювали нагляд за 21-им дитячим оздоровчим закладом. Працювало 20 таборів з денним перебуванням дітей, в тому числі 5 профільних змін для обдарованих дітей, для осіб з особливими освітніми потребами, для активістів фізкультурно-спортивної роботи та літня мовна школа, стаціонарний оздоровчий табір ТОВ «Дитячий оздоровчий табір «Тимурівець».
З початку підготовки та проведення оздоровчої кампанії було проведено 4 позапланові заходи державного нагляду у ТОВ «ДОТ «Тимурівець».
Ще напередодні відкриття спеціалісти Держпродспоживслужби надавали пропозиції щодо забезпечення камерної дезобробки чи хімчистки постільних речей, заміни зношених постільних речей, засітчення віконних фрамуг та забезпечення світлових точок світильниками в житлових кімнатах, проведення профілактичних дезінсекційних та дератизаційних робіт приміщень та території табору, завершення ремонтних робіт.
Під час роботи табору в першу зміну було виявлено порушення щодо проходження персоналом обов’язкових періодичних медичних оглядів, незабезпечення медичного пункту необхідним набором медикаментів, медичного обладнання та медичною документацією. Адміністрація закладу всі вищезазначені недоліки усунула.
За участю фахівців Смілянського міського управління проведено перевірку 20-ти відпочинкових таборів з денним перебуванням дітей. У 12-ти з них було зафіксовано порушення, які в основному стосувалися відсутності свідоцтв про державну реєстрацію та висновків державної санітарно-епідеміологічної експертизи на дезінфікуючі та синтетичні миючі засоби, відсутності контролю температурного режиму холодильного обладнання при зберіганні продуктів, які швидко псуються, відсутності поточного ремонту виробничих приміщень харчоблоків та обладнання.
За несвоєчасне проходження медогляду, при підготовці таборів до роботи в літній оздоровчий період, тимчасово було відсторонено від роботи 40 працівників відпочинкових таборів трьох смілянських шкіл та двох інтернатних закладів.
Крім того 422 працівники відпочинкових та оздоровчого таборів складали залік з гігієнічного навчання.

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про співпрацю між службами

 

 

Олег МІЩЕНКО

Mishchenko

 

Про правопорядок у Смілі

 

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

Thereschenko

 

Про незаконно розміщені тимчасові споруди в Смілі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У смілянських ОТГ не опалюються школи, діти досі на вимушених канікулах

21 листопада 2019, 17:29

2019 11 21 moroz

На черговій обласній нараді з приводу опалення знову прославилась наша Смілянщина.


Цікаво
Якщо вам 50, ось що треба знати, на думку вчених!

21 листопада 2019, 18:29

2019 11 14 vik

Гарна новина для тих, кому зараз 40-50-55 років: тепер старість починається в 75-80 років - тобто на 25 років пізніше, ніж у покоління наших батьків!


Афіша
У Смілі проведуть заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Гідності і Свободи

18 листопада 2019, 12:27

2019 11 20 pamyat

Міські культурні заходи цього тижня, в основному, присвячені трагічній даті - у суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів 1932-33 рр..