Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

biznes lanch ANI

 

AZK MIG

Стрічка новин

Для безробітних смілян провели семінар

2019 08 29 seminar

 

У міськрайонному центрі зайнятості для безробітних провели інформаційний семінар, на якому мова йшла про послуги, електронні сервіси, переваги легальної зайнятості,
запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, загрози нелегальної трудової міграції та стан регіонального ринку праці.
«Наша мета – максимально допомогти людині, яка звернулася до нас. З початку року змінено підходи щодо обслуговування тих, хто потребує нашої допомоги. Це широкий спектр послуг, що наближаються до клієнта служби зайнятості засобами новітніх розробок онлайн-сервісів. Це можливості самостійного резервування часу для відвідування, перегляду заходів центру зайнятості, створення резюме та здійснення профорієнтації», – розповідає Інна Дмитренко, заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості, яка й проводила семінар.
За її словами, за допомогою тестів людина визначається з уподобаннями та можливостями вибору професійного шляху, роботи, від якої отримує позитивні емоції. Так обирається підходящий фах. Випускникам шкіл це полегшує обрання начального закладу та подальшої побудови і розвитку професійної кар’єри.
Ринок праці змінюються постійно, тому часто буває так, що людині потрібно змінити професію. За сприяння центру зайнятості можна перевчитися на робітника, але потрібно попередньо заключити договір з роботодавцем щодо працевлаштування.
Інна Дмитренко каже, що центр зайнятості розглядає різні випадки, які можуть вберегти людину від негативних явищ на ринку праці. Наприклад, від нелегальної роботи чи дискримінації»
«Перед кожним семінаром переглядаю актуальні вакансії в регіоні та розмір заробітної плати. Наші відвідувачі завжди активно шукають роботу та цікавляться свіжими новинами на ринку праці. Також за семінарами уважно слідкують представники обласного управління в режимі відео-колу Viber. Вони вносять свої пропозиції щодо покращення якості проведення таких заходівв. Мені важливі ці зауваження, адже я прагну якомога краще та доступніше подавати важливу інформацію людям», – підсумовує пані Інна.

 

Ангеліна Хоменко, фахівчиня міськрайонного центру зайнятості

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

infografka new new

 

metalobaza

Дійові особи

Олекса Негребецький

Nagrebetskii

 

Про нові тарифи Київстара

 

 

Роман Боднар

Bondar

 

Про перспективний план формування ОТГ у нашій області

 

Віктор ФЕДОРЕНКО

Fedorenko

 

 

Досить ганьбити Смілу

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 

 

booked.net

 

Політика
Новим начальником управління ЖКГ став перевірений друг Цибка – Павло Смоликов

17 лютого 2020, 15:23

2020 02 17 smolikov

Сьогодні міський голова Олексій Цибко підписав розпорядження про призначення нового начальника управління ЖКГ. Тепер у Смілі очолюватиме житлово-комунальне господарство Павло Смоликов.


Економіка
Балаклеївська сільська рада оголошує аукціон на 11 земельних ділянок

11 лютого 2020, 14:00

2020 02 aykcion

Балаклеївська сільська рада, як організатор земельних торгів, оголошує про проведення аукціону з продажу права оренди 11 земельних ділянок


Суспільство
Температура повітря підвищиться до 10-12º тепла

26 лютого 2020, 08:20

2020 02 26 pogoda

На Смілянщині наближення чергового циклону, що з Північного моря прямує на Балтику, зумовить нову хвилю тепла.


Цікаво
Ураганний вітер заквічав пакетами усі дерева

25 лютого 2020, 18:23

2020 02 25 smita

Циклон «Юлія», який пронісся днями Україною, розвіяв побутове сміття на полігоні побутових відходів у Миколаєві.


Афіша
Цього тижня у Смілі святкуватимуть 10-річчя клубу ремесел та Масляну

25 лютого 2020, 09:27

2020 02 25 aficha

Анонс міських заходів цього тижня досить різноманітний