Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

20 листопада 2019, 18:20

Для безробітних смілян провели семінар

2019 08 29 seminar

 

У міськрайонному центрі зайнятості для безробітних провели інформаційний семінар, на якому мова йшла про послуги, електронні сервіси, переваги легальної зайнятості,
запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, загрози нелегальної трудової міграції та стан регіонального ринку праці.
«Наша мета – максимально допомогти людині, яка звернулася до нас. З початку року змінено підходи щодо обслуговування тих, хто потребує нашої допомоги. Це широкий спектр послуг, що наближаються до клієнта служби зайнятості засобами новітніх розробок онлайн-сервісів. Це можливості самостійного резервування часу для відвідування, перегляду заходів центру зайнятості, створення резюме та здійснення профорієнтації», – розповідає Інна Дмитренко, заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості, яка й проводила семінар.
За її словами, за допомогою тестів людина визначається з уподобаннями та можливостями вибору професійного шляху, роботи, від якої отримує позитивні емоції. Так обирається підходящий фах. Випускникам шкіл це полегшує обрання начального закладу та подальшої побудови і розвитку професійної кар’єри.
Ринок праці змінюються постійно, тому часто буває так, що людині потрібно змінити професію. За сприяння центру зайнятості можна перевчитися на робітника, але потрібно попередньо заключити договір з роботодавцем щодо працевлаштування.
Інна Дмитренко каже, що центр зайнятості розглядає різні випадки, які можуть вберегти людину від негативних явищ на ринку праці. Наприклад, від нелегальної роботи чи дискримінації»
«Перед кожним семінаром переглядаю актуальні вакансії в регіоні та розмір заробітної плати. Наші відвідувачі завжди активно шукають роботу та цікавляться свіжими новинами на ринку праці. Також за семінарами уважно слідкують представники обласного управління в режимі відео-колу Viber. Вони вносять свої пропозиції щодо покращення якості проведення таких заходівв. Мені важливі ці зауваження, адже я прагну якомога краще та доступніше подавати важливу інформацію людям», – підсумовує пані Інна.

 

Ангеліна Хоменко, фахівчиня міськрайонного центру зайнятості

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

metalobaza

Дійові особи

Сергій АНАНКО

Ananko

 

Про співпрацю між службами

 

 

Олег МІЩЕНКО

Mishchenko

 

Про правопорядок у Смілі

 

 

Анатолій ТЕРЕЩЕНКО

Thereschenko

 

Про незаконно розміщені тимчасові споруди в Смілі

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
Новим головою ОДА став Роман Боднар

04 листопада 2019, 15:00

2019 11 04 golova

Сьогодні в нашій області змінили голову ОДА. Замість Ігоря Шевченка, який керував регіоном з 31 липня, призначили Романа Боднара.


Економіка
Посадовці звітують, що економіка Сміли зростає (відео)

21 жовтня 2019, 13:26

2019 10 18 economiks

На бюджетній комісії начальник управління економіки Олександр Плакса звітував про підсумки Програми соціально-економічного розвитку міста у першому півріччі цього року.


Суспільство
У смілянських ОТГ не опалюються школи, діти досі на вимушених канікулах

21 листопада 2019, 17:29

2019 11 21 moroz

На черговій обласній нараді з приводу опалення знову прославилась наша Смілянщина.


Цікаво
Якщо вам 50, ось що треба знати, на думку вчених!

21 листопада 2019, 18:29

2019 11 14 vik

Гарна новина для тих, кому зараз 40-50-55 років: тепер старість починається в 75-80 років - тобто на 25 років пізніше, ніж у покоління наших батьків!


Афіша
У Смілі проведуть заходи до Дня пам’яті жертв голодоморів, Дня Гідності і Свободи

18 листопада 2019, 12:27

2019 11 20 pamyat

Міські культурні заходи цього тижня, в основному, присвячені трагічній даті - у суботу, 23 листопада, в Україні відзначається День пам'яті жертв голодоморів 1932-33 рр..