Наша електронна пошта:
smila.ua@ukr.net
logo
icon-top-follow icon-top-fb

АНІ Бізнес ланч

 

Стрічка новин

Для безробітних смілян провели семінар

2019 08 29 seminar

 

У міськрайонному центрі зайнятості для безробітних провели інформаційний семінар, на якому мова йшла про послуги, електронні сервіси, переваги легальної зайнятості,
запобігання дискримінації та гендерній нерівності при влаштуванні на роботу, загрози нелегальної трудової міграції та стан регіонального ринку праці.
«Наша мета – максимально допомогти людині, яка звернулася до нас. З початку року змінено підходи щодо обслуговування тих, хто потребує нашої допомоги. Це широкий спектр послуг, що наближаються до клієнта служби зайнятості засобами новітніх розробок онлайн-сервісів. Це можливості самостійного резервування часу для відвідування, перегляду заходів центру зайнятості, створення резюме та здійснення профорієнтації», – розповідає Інна Дмитренко, заступниця начальниці відділу активної підтримки безробітних міськрайонного центру зайнятості, яка й проводила семінар.
За її словами, за допомогою тестів людина визначається з уподобаннями та можливостями вибору професійного шляху, роботи, від якої отримує позитивні емоції. Так обирається підходящий фах. Випускникам шкіл це полегшує обрання начального закладу та подальшої побудови і розвитку професійної кар’єри.
Ринок праці змінюються постійно, тому часто буває так, що людині потрібно змінити професію. За сприяння центру зайнятості можна перевчитися на робітника, але потрібно попередньо заключити договір з роботодавцем щодо працевлаштування.
Інна Дмитренко каже, що центр зайнятості розглядає різні випадки, які можуть вберегти людину від негативних явищ на ринку праці. Наприклад, від нелегальної роботи чи дискримінації»
«Перед кожним семінаром переглядаю актуальні вакансії в регіоні та розмір заробітної плати. Наші відвідувачі завжди активно шукають роботу та цікавляться свіжими новинами на ринку праці. Також за семінарами уважно слідкують представники обласного управління в режимі відео-колу Viber. Вони вносять свої пропозиції щодо покращення якості проведення таких заходівв. Мені важливі ці зауваження, адже я прагну якомога краще та доступніше подавати важливу інформацію людям», – підсумовує пані Інна.

 

Ангеліна Хоменко, фахівчиня міськрайонного центру зайнятості

scroll back to top

Додати коментар

 

Захисний код
Оновити

AZK MIG

2018 04 26 металобаза2

Дійові особи

Станіслав Голубець

Golybech

 

Про те, що насправді у КП немає боргів

 

 

Леонід Грищенко

gruchenko

 

Про борги водоканалу

 

 

 

Наталя Підлісна

Pidlisna

 

Про низьку самооцінку

 

 

Авторизуватися через соціальні мережі:

 
Політика
«Смілянський гамбіт»: на посаду знову повернули Синьогуба

12 вересня 2019, 21:03

2019 09 13 sunogyb

Поновлений Верховним Судом України міський голова Олексій Цибко майже відразу своїм розпорядженням повернув на посаду секретаря міської ради Костянтина Синьогуба.


Економіка
Наша область внесла до бюджету 8,4 мільярди гривень податків

11 вересня 2019, 16:29

2019 09 10 podatku

За вісім місяців з Черкащини до бюджетів всіх рівнів надійшло 8,382 млрд. грн. податків, зборів і платежів. Це на 1410 млн.грн. більше, ніж за січень-серпень минулого року.


Суспільство
Сьогодні смілян грітиме тепле осіннє сонечко

16 вересня 2019, 09:28

2019 09 06 pogodaПогода в понеділок балуватиме українців теплим сонечком, дощів не передбачається.


Цікаво
Чому сучасним дітям важко вчитися, чекати й нудьгувати

15 вересня 2019, 15:28

2019 09 11 ditu

Попри всі наші найкращі наміри, ми, на жаль, часто розвиваємо мозок наших дітей в невірному напрямку.


Афіша
14-15 вересня у Смілі святкуватимуть 622-річницю Дня міста (повний перелік святкових заходів)

13 вересня 2019, 11:30

2019 09 10 misto

Цими вихідними у жителів, земляків, вихідців з нашого міста, патріотів нашого міста та наших гостей свято – 622-га річниця з часу заснування Сміли.