1. Біленка Віталія Валерійовича |
- старшого дільничного офіцера поліції Смілянського відділу поліції Головного управління Національної поліції в Черкаській області, капітана поліції; |
2. Бреус Тетяни Володимирівни |
- методиста Смілянського районного будинку культури; |
3. Брик Олександра Васильовича |
- голови сільськогосподарського обслуговуючого кооперативу «Заєць», село Плескачівка; |
4. Богун Лариси Анатоліївни |
- старшої сестри медичної поліклінічного відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської» Смілянської районної ради Черкаської області; |
5. Бондаренка Миколи Олександровича |
- агронома-агрохіміка СТОВ «Смілянський агросоюз», село Залевки; |
6. Бондаря Сергія Миколайовича |
- тракториста –машиніста СТОВ «Надія», село Попівка; |
7. Вовк Жанни Іванівни |
- завідувача Холоднянської амбулаторії загальної практики сімейної медицини КНП “Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Смілянської районної ради Черкаської області, депутата Тернівської сільської ради |
8. Галущенка Олександра Івановича |
- члена правління громадської спілки «Смілянська спілка ветеранів та інвалідів АТО»; |
9. Гончаренко Надії Василівни |
- Березняківського сільського голови Смілянського району Черкаської області; |
10. Горб Марини Михайлівни |
-техніка штучного осіменіння Черкаської Державної сільськогосподарської дослідної станції Національного наукового центру «Інститут землеробства Національної академії аграрних наук України», селище Холоднянське; |
11. Громової Олени Андріївни |
- директора Носачівської загальноосвітньої школи I-III ступенів Смілянської районної ради Черкаської області ; |
12. Гнатюка Володимира Івановича |
- майстра лісу Сунківського лісництва Державного підприємства «Смілянське лісове господарство»; |
13. Журбицької Наталії Миколаївни |
- завідувача фельдшерсько-акушерським пунктом с. Костянтинівка, фельдшера; |
14. Золотоверхого Віктора Борисовича |
- депутата Смілянської районної ради Черкаської області; |
15. Каптенка Володимира Григоровича |
- директора Самгородського сільського будинку культури; |
16. Копійки Алли Олександрівни |
- директора Ротмістрівської дитячої музичної школи; |
17. Кравця Миколи Григоровича |
- заступника директора ТОВ «Альфа-Агро» КВГ, село Куцівка; |
18. Майстренка Олександра Васильовича |
- тракториста фермерського господарства «Ружин», село Санжариха; |
19. Ситніка Ростислава Олексійовича |
- Балаклеївського сільського голови Смілянського району Черкаської області; |
20. Руденка Олега Пилиповича |
- Голов’ятинського сільського голови Смілянського району Черкаської області; |
21. Плясунової Ніни Григорівни |
- голови районної організації Профспілки працівників освіти і науки України; |
22.Нечипоренко Ольги Василівни |
- учителя початкових класів Костянтинівської спеціалізованої школи I-III ступенів Смілянської районної ради Черкаської області; |
23.Федоренко Валентини Олексіївни |
- Залевківського сільського голови Смілянського району Черкаської області; |
24. Черняк Наталії Миколаївни |
- старшої сестри медичної приймально-діагностичного відділення КНП «Смілянська багатопрофільна лікарня ім.Софії Бобринської» Смілянської районної ради Черкаської області; |
25. Ярути Василя Сергійовича |
- виконуючого обов’язки старости села Ковалиха Ротмістрівської сільської ради Смілянського району Черкаської області. |
26. Шерстюка Володимира Анатолійовича |
- мецената, директора оздоровчого табору «Козацька фортеця», село Плескачівка, Президента ГО «Козацька Лицарська Школа». |
Також на районну Дошку пошани занесли фото кращих трудових колективів підприємств агропромислового комплексу району: |
ТОВ «Агро-Рось», село Ташлик |
- директор Семинога Петро Анатолійович; |
СТОВ «Лан», село Плоске |
- директор Перканюк Віталій Григорович; |
Фермерське господарство «Вікторія»,
село Ковалиха
|
- голова Сліпенко Віктор Маркович; |
Фермерське господарство «Степп»,
село Ташлик
|
- голова Чорнобривець Олександр Віталійович . |
|
|
Серед кращих трудових колективів промислових підприємств, установ та приватних підприємців району визначили таких: |
Холоднянська амбулаторія загальної практики сімейної медицини КНП “Смілянський районний центр первинної медико-санітарної допомоги” Смілянської районної ради Черкаської області |
- завідувач ВОВК Жанна Іванівна |
Сердюківська загальноосвітня школа I-III ступенів Смілянської районної ради Черкаської області |
- директор ЛЯШЕНКО Інна Миколаївна |
12 ДПРЧ Смілянського районного відділу Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області; |
- начальник ЗАЄЦЬ Юрій Володимирович |
Народний аматорський жіночий вокальний ансамбль «Мелодія душі» Голов’ятинського сільського будинку культури |
- керівник МІРОШНІЧЕНКО Микола
Борисович.
|